Skocz do zawartości

Assassins Creed: Odyssey


Rekomendowane odpowiedzi

No jak ktoś ma ciśnienie day-one to pewnie tak - dla mnie te wszystkie asasyńskie DLC nie są warte tych premierowych cen. Ogrywałem do tej pory wszystkie, AC Unity miało darmowe (w ramach rekompensaty), więc tutaj narzekać nie będę, Jack the Ripper łyknąłem po jakiejś przecenie, więc żalu nie było, aczkolwiek nadal - słabe. Nie wiem, jak w Origins, bo to jeszcze przede mną, ale wątpię, by było to coś chociażby poziomu Frozen Wilds z Horizon (rozszerzeń do Wieśka litościwie nawet nie przywołam).

Odnośnik do komentarza
21 godzin temu, Wredny napisał:

No jak ktoś ma ciśnienie day-one to pewnie tak - dla mnie te wszystkie asasyńskie DLC nie są warte tych premierowych cen. Ogrywałem do tej pory wszystkie, AC Unity miało darmowe (w ramach rekompensaty), więc tutaj narzekać nie będę, Jack the Ripper łyknąłem po jakiejś przecenie, więc żalu nie było, aczkolwiek nadal - słabe. Nie wiem, jak w Origins, bo to jeszcze przede mną, ale wątpię, by było to coś chociażby poziomu Frozen Wilds z Horizon (rozszerzeń do Wieśka litościwie nawet nie przywołam).

Nie grałem we wszystkie DLC do AC, ale Origins podobno ma najlepsze dodatki. Czy napewno? Myśle, że to może być prawda bo są naprawdę na poziomie. Hidden Ones fajnie pokazuje początki bractwa, a CotP mimo mojej sceptycznosci po zwiastunach, gdzie wydawało mi się że jadą już totalnie po bandzie z motywami fantastycznymi, bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. 

 

Nie, to nie poziom dodatków do Wiesława. Poziom Frozen Wilds? Stosunkiem nowej zawartości do podstawki myśle, że tak. Całkowicie nowe tereny, zupełnie nowe kampanie, misje poboczne. Fabuła to już czysto subiektywna sprawa, wiec ocenisz sam. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Na obecną chwile mam poziom 20 i do Origins gra startu nie ma. Średnie zadania główne jak i poboczne, nachalny grind, bugi, zero walk z bossami, grafika gorsza (woda tak ze 3x), system walki także gorszy, ogromna mapa, ale co z tego jak napaćkana masą nudy. Powyżej widzę zachwyty a ja na ten moment jestem rozczarowany.

 

Gram tym przystojniakiem także pytanie czy zadania fabularne dupeczką dużo się różnią?

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, King Arthur napisał:

nachalny grind,

Też mnie to bolało.

Albo zadania poboczne typu: oczyść jaskinię z bandytów. Wpadam na speedzie i pochodnią ubijam sześciu chłopa. Myk, lepszy napierśnik o 5,  powrót do zleceniodawcy i +200ep. Całość z dojazdem i powrotem zajęła mi ok 4 minuty. I takie akcje są wymuszone, żeby ruszyć fabułę. Szkoda, cholernie szkoda, bo w przeciwieństwie do Origins tu odpadłem w połowie.

Odnośnik do komentarza

NIe wiem, co Was boli, ale chyba nie wiecie, co to jest prawdziwy grind.
Takie Final Fantasy VIII na PSX to nawet nie zliczę godzin tłuczenia rybek na plaży, żebym mógł level podbić, żeby boss mną nie pomiatał...
Nie wiem, skąd się wzięła ta chęć natychmiastowości i przebiegnięcia przez wątek główny olbrzymiego sandboxa z mocnym pierwiastkiem RPG.
Aktualnie gram w Origins i sobie nie wyobrażam, że mógłbym pchnąć do przodu fabułę, nie obalając najpierw side-questów na niższy level (podobnie zresztą robiłem w W3), czasem nawet zahaczam o znaki zapytania, żeby też trochę dodatkowego XP i gearu zgarnąć.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Wredny napisał:

NIe wiem, co Was boli, ale chyba nie wiecie, co to jest prawdziwy grind.
Takie Final Fantasy VIII na PSX to nawet nie zliczę godzin tłuczenia rybek na plaży, żebym mógł level podbić, żeby boss mną nie pomiatał...
Nie wiem, skąd się wzięła ta chęć natychmiastowości i przebiegnięcia przez wątek główny olbrzymiego sandboxa z mocnym pierwiastkiem RPG.
Aktualnie gram w Origins i sobie nie wyobrażam, że mógłbym pchnąć do przodu fabułę, nie obalając najpierw side-questów na niższy level (podobnie zresztą robiłem w W3), czasem nawet zahaczam o znaki zapytania, żeby też trochę dodatkowego XP i gearu zgarnąć.

 

No jak to. Ceny szybko spadają, 2 dni od premiery, platynka i do żyda na wymianke tudziez uciac zdeczko na sprzedaży zeby na cebulionach nie byc stratny. 

Odnośnik do komentarza

pogralem z 5h

 

questy sa dobre, bohater glowny ma charakter (gram babką) - ubi odrobilo lekcje

 

walka znacznie poprawiona, niby to samo a jest leeeepiej jakoś

 

motyw statku, walk morskich, nawigacji itp ALEŻ guwno xD juz w watchdogs 2 lepiej sie żeglowało, straszna januszeria

 

mapa jest kur.ewsko wielka, chyba ostro przesadzili

 

 

chce sie grac dalej ale pewnie znowu wymiekne bo trzeba miec milion h wolnego czasu na nadrobienie levelu do poziomu questow glownych a szkoda bo gra się fajnie

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Wredny napisał:

Nie wiem, skąd się wzięła ta chęć natychmiastowości i przebiegnięcia przez wątek główny olbrzymiego sandboxa z mocnym pierwiastkiem RPG.
Aktualnie gram w Origins i sobie nie wyobrażam, że mógłbym pchnąć do przodu fabułę, nie obalając najpierw side-questów na niższy level (podobnie zresztą robiłem w W3), czasem nawet zahaczam o znaki zapytania, żeby też trochę dodatkowego XP i gearu zgarnąć.

No ty sobie nie wyobrażasz, a może ktoś już się nagrał w gry ubisoftu i wie, że aktywności poboczne są powtarzalne i nijakie więc chciałby sobie robić tylko wątek główny. I co? I nie może bo ubisoft każe robić misje poboczne aby level się zgadzał. To się nazywa fatalny design. :reggie: 

 

Jak chcą zachęcić do robienia aktywności pobocznych to może niech je dobrze zrobią najpierw. :) 

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

Nie ma żadnej przepaści to jest zwykle kopiuj wklej z Ubi(pipi). Dalem się nabrac przez forumek z Originsem. Jedyne co z tej gry zapamiętałem to piramidy i moment w którym wpadła platyna (ale byłem debil że to robiłem), najlepsze są i tak teksty "walka jak w Darka Souls xD" nie, nie i jeszcze raz nie.

Odnośnik do komentarza

Lecą na marce i naiwniakach takich, jak ja. 

W połowie mnie zamuliło i nawet po pijaku nie chciało mi się tej farsy ciągnąć. A mogli rozbudować motywy 'This is Sparta!' i przemodelować totalnie system walki. W tej grze krok ku realizmowi dał by spory zastrzyk świeżości. Wątek główny sam w sobie OK i chciało by się go kontynuować , ale jakoś tak wspomniany wcześniej grind zniechęcił bardziej, nisz szczerbata panna do laski w parku. Jeżeli chodzi o ubigierki, to mi najbardziej pasują te ze szczelaniem. Naprawdę. 

Godzinę temu, bartiz napisał:

Dalem się nabrac przez forumek z Originsem.

Origins chociaż udało mi się skończyć. A ogromnego dlc  o podtytule Odyssey już nie.

1 godzinę temu, kermit napisał:

pogralem z 5h

Na tym etapie jeszcze się jarałem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...