Skocz do zawartości

Assassins Creed: Odyssey


Rekomendowane odpowiedzi

Bo mogę. 

 

Sam z chęcią ogram Odyssey bo Orgins mi się bardzo podobał (w sumie najbardziej po pierwszej części:yao: ale nie wiedzę sensu aby gra leżała w folii i traciła na wartości. 

 

ISI MEN bo żyłka strzeli. 

 

WREDNY TO TYLKO HOBBY -  NIE KUPUJ - KUP JAK BĘDZIESZ CHCIAŁ ZAGRAĆ xD 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, King Arthur napisał:

Cześć wszystkim.

Mam pytanie bo ograłem praktycznie wszystkie assasyny.

Ta gra jak wypada na tle origins? Lepsza? Gorsza?

LEPSZA o kilka długości. Najlepszy AC w historii który w sumie AC już nie jest :). 60 h wspaniałej przygody. Ja gorąco polecam. 

Odnośnik do komentarza

Gra się przyjemnie, ale cały czas mam wrażenie że ta "nowa" seria zyskała by o wieeeele więcej gdyby rzucili miano AC i poszli bardziej w stylu god of wara, czyli bez memu "bogowie są kosmitami lol" tylko "bogowie naprawde istnieją", czyli bez takiego nieśmiałego podejścia do mistycyzmu.

Dobry to byłby też pretekst do zmiany tego chooyowego UI i wymazania "współczesnej" historii bo to nikogo nie interesuje i tylko przeszkadza we właściwej grze.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, balon napisał:

Po co Tobie na zapas jak pewno za 2-3 miesiące gierka będzie za 70-80 zł patrząc jak schodzi z ceny?

 

Rozumiem hobby, emocje, jakiś tam hype ale to wg mnie tracenie kasy:nosacz3:

 

10 godzin temu, easye napisał:

No to na (pipi) takie uwagi. Niech w ogóle czeka na wersję z plusa albo ściągnie z torrenta, zamiast 50 zl oszczędzać. Ja tam Wrednego rozumiem takie hobby - kupuj!

 

10 godzin temu, balon napisał:

Bo mogę. 

nie wiedzę sensu aby gra leżała w folii i traciła na wartości. 

 

WREDNY TO TYLKO HOBBY -  NIE KUPUJ - KUP JAK BĘDZIESZ CHCIAŁ ZAGRAĆ xD 

 

OK, opanowałem swoje wewnętrzne dziecko i anulowałem rezerwację.

@balon, dziękuję za głos rozsądku :hi:

Kupi się, jak Origins  będzie zrobione na 100%.

 

Ale Destiny 2 za 19zł biorę, choćby njgdy z folii miała nie wyjść :kaz:

@MAJOCHEY_PL, chyba do 26.11. ale nie jestem pewien. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 19.11.2018 o 07:08, Citizen napisał:

@Wredny Origins koniecznie kup z SP, dlc Curse of the pharaohs to prawdziwy majstersztyk :)


Origins już kupione i nadgryzione, ale prawilnie - używka, podstawka zresztą, więc SP kiedys dokupię, jak dadzą w jakiejś promocji - na razie to 169zł, więc trochę kogoś pogięło :)

Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, Wredny napisał:


Origins już kupione i nadgryzione, ale prawilnie - używka, podstawka zresztą, więc SP kiedys dokupię, jak dadzą w jakiejś promocji - na razie to 169zł, więc trochę kogoś pogięło :)

SP do Origins jest ciagle w jakiejś promocji. Pewnie zaraz znowu będzie za 8 dyszek bo bodajże za tyle kupowałem :)

Odnośnik do komentarza
W dniu 19.11.2018 o 17:07, Shen napisał:

Można grać bez znajomości poprzedniej części? Egipt tak średnio mnie jara, ale Grecja już tak.

Można jak najbardziej. Jakbym miał komuś polecić tylko jednego ac to był by to odyssey. Lepszy pod każdym względem. Sama historia dzieje się PRZED Origins a tylko wątek współczesny po ale to można olać. W wątku współczesnym fajny jest tylko koniec który polecam zobaczyć :D

Odnośnik do komentarza
W dniu 18.11.2018 o 18:17, Wredny napisał:

Pewnie rzuciła się Wam w oczy reklama na forum, ale jakby ktoś nie wiedział to na RTVeuroAGD jest AC Odyssey na PS4 za 139zł (wersja podstawowa, ta z zegarem/ręcznikiem za 169zł).

Kuźwa, chyba sobie kupię na zapas, mimo że dopiero Origins napocząłem :)

Ten recznik wyglada tak. Reklamuja jako wersje pionową ale obraz jest panoramiczny. Jako obrus sie nadaje ale do wycierania i lansu na plaży zdecydowanie nie. Jedna fajny gadżet.

 

20181010-070440.jpg

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...