Skocz do zawartości

Assassins Creed: Odyssey


Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, Bzduras napisał:

Niech lepiej się skupią na Ragnaroku, bo to klimaty, których seria potrzebuje.

Właśnie Ragnarok super klimat, ale czy oprócz niego nie było przypadkiem plotek o Legionie w Rzymie, który by wieńczył tą "starożytną trylogię"? 

Wydaje mi się, że szybciej pokuszą się o kolejny reskin, a potem docelowo zmiana klimatu. 

Odnośnik do komentarza

Zdecydowanie wikingowie to jeden z tych klimatów, który serii by ponownie wyszedł na dobre(tak jak starożytny Egipt), ale obawiam się, że poraz kolejny wycisną z obecnej formuły maksa, choć chcialbym się mylić. 

 

Chociaż tak naprawdę zarówno o Legionie jak i Ragnaroku to póki co plotki bez potwierdzenia(niech mnie ktoś poprawi jeśli się mylę), więc w sumie możemy czekać na zapowiedź z nadzieją, że nas pozytywnie zaskoczą. 

Odnośnik do komentarza
44 minuty temu, ASX napisał:

 

zanrvdbo22m11.jpg

według tego obrazka to teraz roadmapa dobiega końca (ostatnio wyszedł ostatni duży zapowiedziany dodatek z Atlandydą)

 

Ale kto wie czy znając model jaki gra reprezentuje i fakt że ludzie wciąż w to grają może pokuszą się o następny sezon? ;)

wyszedł episode 1 z 3 .... xD

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

W Origins wkur.wialo to że słabo można było kustomizowac hud - albo był nieczytelny i utrudniało granie albo było nasr.ane na ekranie. W tej części można trochę lepiej pokombinować żeby dało się i grać i mieć go dzięki któremu nie trzeba wchodzić co chwilę do mapy by gdzieś trafić? 

Odnośnik do komentarza

Pogralem godzinkę. Taki lepszy Origins, bohatera już lubię, piekny swiat - czuje się jakbym tam był na wakacjach. Do tego super customizowanie hudu - braknie mi tylko motywu z gier Sony, gdzie można to schować calego a po miznieciu touchpada wyskakuje. Ale mapa to jest korva PRZEOGROMNA.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Kórva, ale dobra ta gra :obama: 10 długości lepsza niż Origins - fajna fabuła, śliczny i ciekawy świat, fajne questy, no kurde bele dobrze się w to gra. Dzis 8h peklo na jednym posiedzeniu po powrocie z roboty. Wikinga wezmę na premierę za to jak dobre gierki ostatni ubi robi.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

30h na liczniku i gra nadal jest wyje.bista - fajne te side questy jak i główną fabuła. Standardowe fetch questy jak zwykle kupa, ale przy pobocznych jest jakiś zalążek wieska (spoko są misje Sokratesa). Jak dlc - warto?  Chyba origins sobie znowu kupie i przejdę, może teraz bardziej pyknie.

Odnośnik do komentarza
57 minut temu, balon napisał:

Te lepsze poboczne sà jakoś oznaczone? Możliwe, że dziś przyjdzie do mnie gierka. 

 

tak, te lepsze questy oznaczone są oznaczone bodajże na żółto z pytajniekiem na mapie. Poza tym masz jeszcze te oznaczone na szaro i kontrakty najemnika które są zwykłymi fetchequestami, są ich setki i nie polecam ich robienia.  Są też questy oznaczone na niebiesko, one też stoją zazwyczaj na wysokim poziomie i pochodzą z aktualizacji (gra co jakiś czas dostaje nowe darmowe zadania)

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dobra pierwsza mała wyspa za mną. Byłem bardzo zadowolony z tego co dostałem, do momentu wypłynięcie na szerokie wody i pierwszego spotkania ze Spartanami. Dostałem jakieś obniżanie wpływów na danym terenie jak w pierwszym Asisynie czy Mafii 3 czy innym Mad Max. Muszę rozwalać składy broni, zabijać żołnierzy, kraść pieniądze aby obniżyć wpływ dowódcy i go zabić.  W Origins nie było te gó wna. Powiedzcie mi proszę, że tego dużo nie będzie, bo jak tak to gierka chyba leci do żyda. Dla mnie to jeden z najgorszych patentów w grach ever.

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Nie mogę z voice actingu w tej grze. Jak słyszę Alexiosa pier,dololącego tym łamanym angielskim to mam ochotę wyrwać sobie uszy. Co mi się gra zaczyna podobać, to znowu mam przerywnik gdzie Alexios zakłada rękę na rękę i memła tym swoim akcentem.

 

I cyk konsola wyłączona.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, XM. napisał:

Nie musisz tego robić w ogole.

Na tej 1 wyspie chyba muszę aby poznać tą zje baną funkcjonalność. No nic trochę mnie uspokoiliście.

 

 

51 minut temu, ASX napisał:

a mówiliśmy żeby grać Kasandrą 

 

A ona nie ma takiego akcentu? Mówi pi grecku?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...