Skocz do zawartości

DIABLO IV


ornit

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem brać D4 ale chyba sobie odpuszczę. Always online to rak, którego zdzierżyć nie mogę. Jak sobie zechcę zagrać w gierkę online to sobie włączę Eso albo Naruto (choć i tu jest tryb offline!). Nawet kobita mnie pytała czy chciałbym tą gierkę dostać ale powiedziałem że obecnie czekam jedynie na Dragon'sDogmę2 i.. DokeV :D

Czwartego diabła ogram kiedyś tam w PsPlusie. Przez wspominane always online gierkę tymczasowo zlewam.

  • Plusik 1
  • beka z typa 2
Odnośnik do komentarza

Ktoś mi wyjaśni jedną kwestię związaną z Drzewem Szeptów/Tree of Whispers - otóż te aktywności które pojawiają się na mapie mają swój czas kiedy znikną. Czy jeżeli zrobię aktywność X za 1 pkt i pójdę dalej, to w momencie jak ona wygaśnie stracę ten zdobyty punkt?

 

Jeżeli zbyt zawile to napisałem to może tak - czy wszystkie 10 pkt aktywności trzeba zrobić w czasie ich pojawienia się? :D 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, number_nine napisał:

Czy podziemia sie resetują przy każdej sesji? Wczoraj mialem odhaczone "ptaszkiem" te które ukończyłem, dzisiaj wszystkie jakby nie zrobione ale w podsumowaniu mam regionu 3/23 zrobione

 

Oczywiście, że się resetują :) Inaczej za kilka dni / tygodni nie miałbyś co robić :) 

Odnośnik do komentarza
Ktoś mi wyjaśni jedną kwestię związaną z Drzewem Szeptów/Tree of Whispers - otóż te aktywności które pojawiają się na mapie mają swój czas kiedy znikną. Czy jeżeli zrobię aktywność X za 1 pkt i pójdę dalej, to w momencie jak ona wygaśnie stracę ten zdobyty punkt?
 
Jeżeli zbyt zawile to napisałem to może tak - czy wszystkie 10 pkt aktywności trzeba zrobić w czasie ich pojawienia się?  
Nie, nic się nie zresetuje. Masz ogólnie nabić 10 przysług i sru do drzewa ;)
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
51 minut temu, Sobies napisał:

 

Oczywiście, że się resetują :) Inaczej za kilka dni / tygodni nie miałbyś co robić :) 

Nie o to mi chodziło. Ale już zauważyłem, że przy nieskończonych podziemiach jest nagroda za pierwsze przejście. Bez tego ptaszka cięzko na pierwszy rzut oka poznać gdzie sie już było

Odnośnik do komentarza
2 hours ago, number_nine said:

Ktoś odebrał konia z preordera? jprdl bardziej tego zagmatwać nie mogli XD wpisałem kod na stronie podanej na broszurce i odesłało mnie do pobrania aplikacji XD w której miałem dokończyć proces, ale w tej ich apce nic nima

Jeśli wpisałeś kod na stronie to koń już czeka w stajni. Info o aplikacji wprowadza w błąd, to pewnie domyślny komunikat.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Mam mieszane odczucia, że mam 33 poziom, a połowa ekwipunku w Legendarnych, w tym:

Brak opisu.

 

W D2 ta Buriza-Do-Kyanon to była topowa , end-game kusza, tutaj to jakiś średniak, bo od kiedy ją zdobyłem, to wypadły mi zwykłe 2 żółciaki, które miały większy damage.

Jak wrażenia? No gram sobie, poziomy wpadają, jakoś nie czuję "wagi" tego wszystkiego. Fabularnie, graficznie tip top. Póki co zrobiłem chyba 2 misje fabularne, a tak to szwendam się po mapie, tłukę potwory i odhaczam punkty.

 

Odnośnik do komentarza

Ja nawet pierwszego aktu nie skończyłem, a level 28 sorcem. I już myślę o respecu. Kusi całkowity (mam lód/ogień) na błyskawice. Na fextralife jest nawet taki buildzik, ale już 50lvl. No kusi. Ktoś gra sorcem i co się później sprawdzi?

 

Co w ogóle zostaje do następnych przejść?

 

Ogólnie cudna gra.

Odnośnik do komentarza

Dobrze widzę, że nie da się mieć pod ręką wszystkich czarów? Mogę używać tylko tzw główne pod L1 L2 x itd, brakuje podpięca reszty czarów jaka było np w Diablo 2 gdzie trzymając chyba L1 był dostęp do reszty czarów po tymi samymi przyciskami.

Muszę mieć podpiętego golema mimo, że go wcale nie klikam, bo łazi ze mną ciągle. 

Przez to odechciewa się rozbudowywać drzewko umiejętności. Nie rozumiem tego skurwiałego ograniczenia.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...