Skocz do zawartości

DIABLO IV


ornit

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba nie ma. Jest za to klanowy voice chat jak coś.
 
Spoiler

188a21a2f9b73-screenshotUrl.thumb.jpg.cef09f27778c570ca1a57f30d8bb9be8.jpg

 
Szkoda, że nikt z forumowego klanu na niego nie wbija


Ja dzisiaj byłem do południa ale pusto było na czacie głosowym klanu forum. Trochę szkoda ze nie ma wyszukiwarki do dungeonow tylko ręcznie trzeba szukać teamu…
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Ölschmitz napisał:

World Bossa to trzeba chyba kampanie skonczyc. Ale wczoraj mialem „costam legion”, w 6 bodajze napierdalalilismy potwory, ale loot do dupy.

 

Skończenie kampanii nie odblokowuje Ci World Bossa - to jest event dla każdego od początku gry. Jest on poprostu dużo rzadszy (2x w ciągu dnia?)

Odnośnik do komentarza

Są 3 różne world bossy. Boss pojawia się co 6 godzin w różnych miejscach na mapie i jakieś 20 minut przed pojawia się znacznik. Ja podczas kampanii nie widziałem żadnego tylko nadciągające legiony. Teraz na tier 3 dosyć często.

 

Następny powinien być o 8.23, także akurat sprawdzę.

Edytowane przez Lochu
Odnośnik do komentarza

Gra ktoś na hardkorze? Jakieś przemyślenia, uwagi, porady?

 

Zaskoczyło mnie, że koń odblokowany na SC jest dostępny na HC. Niestety Tier 3 jest już przypisany do trybu, w którym go odblokowaliśmy. Wiadomo - mapa, kodeksy, kapliczki - wszystko od początku, ale kampania już do pominięcia.

 

Na razie 16lvl, nie podejmuję ryzyka, mam obrana ścieżkę i nią podążam - oby tylko Butcher nie pokrzyżował mi planów :macek:

Na papierze czwórkowy hardkor nie powinien stanowić większego problemu. Zwłaszcza, że w odróżnieniu od bety dodano specjalny zwój oraz przepis na potka, które to przedmioty dodatkowo zwiększa nasze szanse na przeżycie.

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, stoodio napisał:

Gra ktoś na hardkorze? Jakieś przemyślenia, uwagi, porady?

 

Zaskoczyło mnie, że koń odblokowany na SC jest dostępny na HC. Niestety Tier 3 jest już przypisany do trybu, w którym go odblokowaliśmy. Wiadomo - mapa, kodeksy, kapliczki - wszystko od początku, ale kampania już do pominięcia.

 

Na razie 16lvl, nie podejmuję ryzyka, mam obrana ścieżkę i nią podążam - oby tylko Butcher nie pokrzyżował mi planów :macek:

Na papierze czwórkowy hardkor nie powinien stanowić większego problemu. Zwłaszcza, że w odróżnieniu od bety dodano specjalny zwój oraz przepis na potka, które to przedmioty dodatkowo zwiększa nasze szanse na przeżycie.

Ja grałem do momentu... aż padłem :D Nie, przyznaje ze fachowcy przed premierą  mieli rację. Tzn pomijając z dupy wyścig po 100lvl to hc nie ma sensu. Po pierwsze umiejętności klasowe jak u sosy tarcza która chroni od śmierci. Po drugie rzeczy typu scroll of escape, eliksiry chroniące przed śmiercią itd. To nie ma sensu. Po drugie eh trza sobie wkoncu wbic do głowy że nie te lata, nie ten czas zeby poświęcać na postać kilkadziesiąt czy kilkaset godzin a potem z dupy disconnect i po zawodach. Gry mają bawić, a nie doprowadzać do bólu dupy. Od tego mamy robote, żone, dzieci i cała resztę tego pięknego ustrojstwa zwanego potocznie życiem. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...