Skocz do zawartości

DIABLO IV


ornit

Rekomendowane odpowiedzi

Zacząłem ostatnio kanapowego co-opa i na kolejny dzień po tej pierwszej sesji druga osoba nie była w stanie dołączyć do mnie swoją postacią. Pojawiał się jakiś błąd i jedynie możliwość stworzenia nowego bohatera... Gdy zaloguje się do gry ta druga osoba ze swojego konta, to jej postać jest widoczna i dostępna do samodzielnej gry. Spotkał się ktoś z takim babolem? Da się to jakoś ominąć? 

Odnośnik do komentarza
20 minut temu, LeifErikson napisał:

Zacząłem ostatnio kanapowego co-opa i na kolejny dzień po tej pierwszej sesji druga osoba nie była w stanie dołączyć do mnie swoją postacią. Pojawiał się jakiś błąd i jedynie możliwość stworzenia nowego bohatera... Gdy zaloguje się do gry ta druga osoba ze swojego konta, to jej postać jest widoczna i dostępna do samodzielnej gry. Spotkał się ktoś z takim babolem? Da się to jakoś ominąć? 

U mnie coop zadziałał szokująco dobrze XD grałem z ziomkiem w betę, zostawiłem jego konto (xbox) i teraz po podłączeniu drugiego pada, wybraniu swojego konta na konsoli już grał swoją postacią.

Gram codziennie od środy no i nie jestem zawiedziony. Jedyne, czego mógłbym się czepiać, to brak jakiejś świeżości względem poprzednich części. No dobra, dali konia XD Ale poza tym to gra się świetnie, nie miałem chyba ani jednego buga czy problemów z połączeniem (poza godzinną awarią w czwartek). Grafa, muzyka i dubbing świetne. Gram na oledowym tv i dungeony czy ciemniejsze pomieszczenia mają srogi klimacik. Przy intrze miałem ciary, kiedy Lilith pojawiła się pierwszy raz. Rzeczy do roboty jest pierdyliard, oczywiście zawiesiłem się na zadaniach pobocznych i wydawało mi się, że nie robię ich tak dużo, ale kumpel z tym samym levelem był dwa akty dalej w fabule, więc odpuściłem i zostawiam resztę na endgame. Side questy też mnie pozytywnie zaskoczyły, bo chociaż zawsze chodzi w nich o to samo, to jednak sporo z nich miało jakiś sensowny zarys fabularny czy kilka etapów. Udało mi się też dołączyć do jakiegoś eventu multi, gdzie z innymi graczami pokonywaliśmy fale wrogów, rozpiździaj na ekranie był piękny :D Kawał mapy nawet jeszcze nieodkryty, więc będzie co zwiedzać przez kolejne dni  

Odnośnik do komentarza

"Żadna z twoich postaci nie może dołączyć do aktualnej gry" - to jest ten komunikat przy próbie zalogowania się drugiej osoby do kanapowego co-opa. Nikt się nie natknął na to? Nawet po wygooglaniu nic na ten temat nie mogę znaleźć. :D

 

edit

Dobra, doczytałem na anglojęzycznych stronach. Błąd polegający na tym,  o ile dobrze rozumiem, ze jak się nie gra razem od samego początku, to znika postać P2. Wspaniale :Dhttps://us.forums.blizzard.com/en/d4/t/solution-couch-coop-none-of-your-characters-are-eligible-to-join-current-game/26820

Edytowane przez LeifErikson
Odnośnik do komentarza
Mam 31 lvl jak zwiększyć ilość heal potionow bo poki co mam tylko 4
Musisz zdobywać punkty sławy. Jak włączysz mapę to masz coś takiego jak "odbierz nagrody" (na ps to jest pod trójkątem). Tam zobaczysz ile potrzebujesz punktów sławy, żeby odblokować kolejna miksturę. Punkty te zdobywa się odbijając twierdze, za ołtarze Lilith, questy poboczne itd.
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, number_nine napisał:

o co chodzi z tym Butcherem? Raz go miałem w dugneonie i wziął mnie chyba na 3 hity XD Gdzie z resztą mobków i bossami raczej nie miałem problemu

pojawia się losowo w dungeonach, podobno szansa 1/50, dobre dropy ma, warto ubic, mi sie udalo dopiero przy trzecim spotkaniu na +40lvl

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Sam musisz zdecydować - można się znużyć, czyszcząc wszystko po kolei. Ja sobie to zostawiam na kolejne przejścia.

 

32 minuty temu, KOMARZYSKO napisał:

124 mln golda emoji44.png o kurna ale bym żył emoji16.png

 

W dwójce chyba bym sobie w łeb strzelił przy zgonie na 98lvl, obecnie mam 45lvl i nie zapowiada się żebym zaszedł dużo dalej.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...