Skocz do zawartości

DIABLO IV


ornit

Rekomendowane odpowiedzi

PvP w tego typu gierkach to zawsze sroga beka. W poe wbilem ponad 1k godzin i nie sprobowalem nawet razu xD tu bedzie to samo. Wkurwialo mnie tylko ze bylo pare kapliczek lilith w tych obesranych strefach, ale udalo sie uciec przed gankerami. Moim zdaniem to powinni zrobic jakas arene i niech sobie tam wlaza, niepotrzebnie zmarnowali te strefy na takie niezbalansowane guwno

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
17 minut temu, teddy napisał:

PvP w tego typu gierkach to zawsze sroga beka. W poe wbilem ponad 1k godzin i nie sprobowalem nawet razu xD tu bedzie to samo. Wkurwialo mnie tylko ze bylo pare kapliczek lilith w tych obesranych strefach, ale udalo sie uciec przed gankerami. Moim zdaniem to powinni zrobic jakas arene i niech sobie tam wlaza, niepotrzebnie zmarnowali te strefy na takie niezbalansowane guwno

A jak jeszcze grasz sobie solo a ktoś biega w ekipie 2/3 osobowej, to nie zdążysz nawet skilla użyc.

Odnośnik do komentarza

Ta gra to jedna wielka beka z masą minusów ale nie mam własnego zdania bo pyerdolę jedno i to samo od początku w tym temacie :dafuq: a to, że się podpieram opiniami innych recenzentów tylko pokazuje, że sam sobie tego nie wymyśliłem. A grać nie muszę bo jak goowno śmierdzi na odległość to nie muszę podchodzić i go dotykać.

 

 

 

No i jesteście w mniejszości bo 500 osób jest na nie a 300 na tak

 

 

image.thumb.jpeg.a09e61bc38a56b23e7dfa8c29137fe26.jpeg

Edytowane przez GearsUp
  • Haha 1
  • beka z typa 7
  • Minusik 5
Odnośnik do komentarza

W ogole lecicie ta sama postacia na nowy sezon? Ja sie wlasnie zastanawiam, oczywiscie zalezec bedzie od zmian w patchu ale nie wiem czy znowu necro nie zrobic, ten bone spear juz zaczal ladnie kopac i wpadaja crity po 500k+ (a od nowego roku 800k+ :kaz:) Klasa jest dosc wolna to fakt, ale jak robie eventy to doslownie czesto widze swoj damage na pasku bossow jak im odpada zdrowy kawalek. Chyba ze jakis tornado druid sie nawinie to wtedy nie xD

 

Ciekaw jestem czy blizz sie ogarnie i da troche wiecej zmian na sezon a nie tylko jakies sety i bawta sie

Odnośnik do komentarza

@GearsUp odpiszę ci raz jeden.

 

Nie jest istotne jaką cyferkę widzisz na meta czy w recenzji jakiegoś randoma-streamera. Nikt nie twierdzi, że Diablo IV to ideał - ale nawet jeśli jest to gra na 6/7, nie zmienia to faktu, że wielu z nas już drugi tydzień nie może się oderwać od konsoli. Prowadzisz walkę z wiatrakami, które sam sobie stawiasz.

  • Plusik 3
  • Lubię! 1
  • This 1
Odnośnik do komentarza

Postac na pewno od zera. Reset to jedno z glownych zalozen sezonow. Nie wiadomo co jeszcze, minimum moim zdaniem to jakies nowe unikaty i/lub sety. Fajnie by bylo jakby doszly nowe aktywnosci czy bossowie, no ale to blizzard wiec nie mam do nich zaufania i stawiam pojscie po linii najmniejszego oporu

 

a, byly jakies przecieki o nowym world tier wiec moze to tez bedzie

Odnośnik do komentarza
27 minut temu, UberAdi napisał:

Jakim trzeba być przegrywem życiowym żeby wchodzić do tematu gry w którą nawet się nie grało żeby pisać o tym jaka ta gra jest słaba mimo że większość aktywnych tutaj graczy 2 tydzień się z tym Diablo dobrze bawi xD

 

A poza tym Zelda to stara kurwa

Chłop codziennie chce zrobić wszytskim popsuj zabawę. 

 

Zeld po 40h nie ma kompletnie nic do zaoferowania, no ale jest problem bo w innej grze po 150h jakiś Adict stracił motywację xD

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...