Skocz do zawartości

DIABLO IV


ornit

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Dr.Czekolada napisał:

No tak jesteś ekspertem w temacie, bo analizowałeś granie piwniczaków. To ja może też wejdę do tematu Zeldy i będe rzucał opiniami z YT jak po 6 latach Nintendo stać tylko na DLC bez potrzeby rozpakowywania gry. W końcu przecież to wiodący eksperci prawda? :Cell: Co za różnica czy zrobię 140 kapliczek.

 

A Lynelom wali z dupy.

Taki widze tych wszystkich piwniczaków od giry co narzekaja, ze nie ma co robić

 

Odnośnik do komentarza
3 hours ago, easye said:

A ta zdobyta sława, gdzie możemy np uzyskac +10pkt zdolności za wszytskie obszary zrobione przechodzą na inne postacie?

Chodzi mi o te postępy w danym regionie.

 

Nope, tylko oltarze. Do tego mapa jest cala zakryta i masz nie wiem, 7 chyba waypointow.

 

Zrodlo: zrobilem nekro na 50 i mi sie nie podobalo, zmienilem na druida i wszystko trzeba bylo od nowa robic. Skipnalem kampanie oczywiscie i tak do 30-35 levelowalo sie fajnie, pozniej juz powerleveling, bo za dlugo to trwalo.

 

Ale maja to zmienic conieco. Mapa ma byc acount wide i jeszcze tam inne rzeczy, ale renown bedzie trzeba od nowa praktycznie robic z paroma wyjatkami.

Odnośnik do komentarza
30 minut temu, El Loco Chocko napisał:
4 godziny temu, easye napisał:

A ta zdobyta sława, gdzie możemy np uzyskac +10pkt zdolności za wszytskie obszary zrobione przechodzą na inne postacie?

Chodzi mi o te postępy w danym regionie.

 

Nope, tylko oltarze. Do tego mapa jest cala zakryta i masz nie wiem, 7 chyba waypointow.

Przecież dodatkowe punkty umiejętności zdobyte za sławę można wydać na innej postaci, sam to robiłem kiedy grałem główną postacią i potem wbijałem na innego ludka to czekały punkty do wydania. Tak samo ilość mikstur jest taka sama na każdej postaci. 

Jak ruszy sezon to raczej te punkty i mikstury nie przejdą i będzie klepanie od zera żeby mieć więcej mikstur i punktów.

 

Zrobiłem dziś kilka lochów pieczęci, tych gdzie się ulepsza glifa. Wezwał mnie okultysta i pokazał, że mogę tworzyć u niego pieczęcie wybierając rangę 1-20 na koszmarze, 20-80 na ost. poziomie. Przeszedłem kilka pieczęci rangi 14 i bywało ciężko, loot sypał nieźle, było wyzwanie dla mojego nekro. To najlepsza aktywność dla większych leveli. 

Odnośnik do komentarza
Cytat

Pytanie do nekromantów, chociaż też ogółem: na którym poziomie atakowaliście dungeon odblokowujący T3->T4? Teoretycznie mam 61 poziom i już mnie korci tam iść, ale to jednak 9 poziomów różnicy. 

 

Byłem w tym lochu na 60 poziomie i padałem na strzała albo dwa. Idź i sprawdź jak potwory cię biją to się przekonasz.

Wczoraj latałem z jakimś randomem druidem 67 lvl na lochach pieczęci ranga 20, potwory miały lvl 73 i padałem co 10 minut, a ten druid stał ciągle jak by był niezniszczalny. Miał tylko 2 poziomy więcej niż ja.

Edytowane przez Pure Bladestone
Odnośnik do komentarza

Mam wrażenie, że dmg zadawany przez niektórych bossów ma jakiś dziwny balans. Już przy kilku zdarzyła mi się taka sytuacja, że biłem go bez problemu + miniony przez większość czasu, aż nagle jeb i zaliczam zgon od ataku, którego nawet nie zdążyłem zauważyć :D Działo się to przy pełnym hp mojej postaci i bez widocznego ładowania "specjala" bossa. Wkurza to niemiłosiernie, bo autentycznie pare razy zdechłem nie wiedząc od tego, wyglądało to jak sekundowy lag albo jakiś bug. 

A z pozytywnych rzeczy, to zgodnie z planem po osiągnięciu 50lvl zrobiłem sobie jakiś sensowny build necro i kosi się aż miło, postać dostała drugie życie. Do tego zabawa w polowanie na aspekty pod build itd. Zadań pobocznych mam jeszcze od groma, ogólnie mapka zawalona aktywnościami. Cieszy, że te side questy często mają nieco ciekawszą historię niż w poprzednich częściach. Ostatnio jeden robiłem chyba przez 1,5h, bo miał kilka etapów i od razu przyjemniej latało się od punktu a do b czując, że ma to w ogóle jakieś znaczenie, a nie tylko idź zabij demona, bo tam jest. 

Odnośnik do komentarza

61 lvl

 

5120 dps

5100 pancerza 

3400 życia 

 

Czy jestem gotowy już na udrękę?

 

Gra zaczyna się dopiero tam, lecą  takie itemy, że głową mała.

 

Polecam robić każdy event, może prócz drzewa :P bo są potrzebne do życia zwłaszcza na udręce, koszmarne lochy i przypływy to podstawa, farmic 175 i szukać szykni.

 

Warto też zrobić wszystko na danym regionie, bo są mega nagrody za to.

 

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Ölschmitz napisał:

ja nabilem 60 lvl i przerwa, zaraz i tak ff16 wychodzi.

 

rozumiem, ze jak wyjdzie sezon 1 to zaczynam po prostu od nowa inna postacia i tyle?

Dokładnie tak. 

 

 

To co póki co martwi mnie w tej grze to brak łatwego matchmakingu przed dungeonami. Choć jeszcze nie skończyłem gry, mam 39 lvl I zaczynam czwarty akt więc pewnie jeszcze nie widziałem wielu rzeczy.

Edytowane przez PanKamil
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...