Skocz do zawartości

DIABLO IV


ornit

Rekomendowane odpowiedzi

Na level scaling tutaj się zdecydowali ze względu na open world którego założeniem ma być możliwość dowolnej ścieżki progresji przez kampanię więc stawiając na brak scalingu gracz zmuszony by był iść zawsze tą samą ścieżką. Czy to dobrze czy źle tego jeszcze nie wiem, wiem za to że są lokacje i bossowie którzy są poza level scalingime jak np Butcher albo ci z world eventów. Jak to wygląda później w endgamie trzeba będzie zobaczyć.

 

W grze która ma liniową progresję jak na przykład PoE lvl potworów się skalować nie może żeby nie dało się przebiec gry w pół h. Tam skaluje się za to ilość XP który dostajemy za bicie mobów na konkretnym levelu. Im większa różnica między naszym levelem a levelem mobów tym mniej XP dostajemy. I działa to w dwie strony więc nawet jak jesteś w stanie bić moby o 10 leveli wyżej od siebie to będziesz dostawać mniej XP niż gdybyś bił te zbliżone levelem do ciebie.

Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, UberAdi napisał:

Na level scaling tutaj się zdecydowali ze względu na open world którego założeniem ma być możliwość dowolnej ścieżki progresji przez kampanię więc stawiając na brak scalingu gracz zmuszony by był iść zawsze tą samą ścieżką. Czy to dobrze czy źle tego jeszcze nie wiem, wiem za to że są lokacje i bossowie którzy są poza level scalingime jak np Butcher albo ci z world eventów. Jak to wygląda później w endgamie trzeba będzie zobaczyć.

 

No na pewno niektóre questy czy tam wydarzenia mają ustalony level, bo wpadłem w becie do jakies wioski gdzie byłem sporo słabszy od mobow, gdyby nie to, że grałem summoner necro to bym nie dał rady.

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, szurubur napisał:

ktoś orientuje się jak to wyglada w przypadku fizycznego wydania diablo na konsole, mozna odsprzedac czy w pudelku jest kod ktory zostaje przypisany?

Nie spotkałem się z taką informacją. Pewnie bliżej premiery dowiemy się od ludzi z kopią spod lady, ale nic nie wskazuje na takie odklejenie. Takie info powinni umieścić na okładce zresztą.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, number_nine napisał:

Wczoraj dostałem powiadomienie o ciekawej akcji Allegro - grę będzie można odebrać  z ich paczkomatu w dniu premiery minutę po północy :D także jak ktoś czeka ze sraczką, to może skorzystać, bo wysyłka za darmo i ta wersja gry ma jakieś bonusy (w innych sklepach taki nie widziałem)

 

Ciekawe, jak poznam swój grafik w pracy na czerwiec to może się zdecyduję na takie rozwiązanie :)

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Shankor napisał:

Serwery klękną niemal na 100%. Jeśli o mnie chodzi, to brak fizycznego wydania na PC i zaporowa cena skutecznie mnie zniechęciły, tym bardziej że po Becie nie zapowiada się żaden mesjasz gatunku. Poza tym w sierpniu wychodzi BG3 :bella:

Może ten podzial na bieda wersje i deluxe coś pomoze. W weekend beda grac tylko Ci z cyfra deluxe, reszta w tym pudełkowcy we wtorek.

Odnośnik do komentarza
32 minuty temu, Lochu napisał:

Dzisiaj recenzje, jak obstawiacie? Według mnie to tak 84-87

Pytanie czego te recenzje będą dotyczyć. Czy recenzenci mieli dostep do całego endgamu i wymęczyli go dobrze, czy tylko kampania i olali sprawę. Jeśli to drugie to te recenzje będzie można sobie w dupe wsadzić.

Edytowane przez PanKamil
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...