Skocz do zawartości

DIABLO IV


ornit

Rekomendowane odpowiedzi

40 minut temu, Shankor napisał:

Dlatego ja sobie pogram, jak gra już będzie przeceniona. Nie mam ciśnienia, z tego co pograłem przez 2 bety, nie jest to wybitny produkt, nic nowego pod słońcem. Inna firma wypuściłaby to za darmo i zarabiała na mikrotransakcjach - vide lider od dobrych paru lat, czyli Path of Exile. W tym roku "ponoć" ma wyjść PoE2, więc już w ogóle Blizz będzie zaorany.

Na PoE2 czekam mocno ale na "zaoranie" Blizzarda nie ma szans imo.

PoE jest doceniane głównie wśród hardcorowych graczy katujących ten gatunek od dawna. Nie będzie to miało takich liczb jak Diablo choćby ze względu na marketing i archaizmy jak sklep poza grą w przeglądarce albo słabo wytłumaczone wszystkie te systemy dodawane przez lata do gry przez co trzeba grzebać w necie żeby się tego nauczyć. A dla przeciętnego gracza jeszcze osobna aplikacja jak Path of Building bo robienie buildu samemu w przypadku większości osób kończy się potrzebą full respecu jeszcze przed końcem kampanii.

Odnośnik do komentarza
14 minutes ago, KrYcHu_89 said:

Przecież te battlepassy są do endgame'u, większość ludzi zagra sobie 40h przejdzie i zapomni. Nikt nie każe go kupować. Zawsze gównoburza o to samo, a większość i tak nawet nie liźnie endgame'u xD. Już lepszy taki battlepass z bonusami niż inne rodzaje mikro. 

To chyba tym bardziej to rozwiazanie jest fatalne. 

Odnośnik do komentarza

No ja troche tez nie wiem o co sie sracie, ale ja nie rozumiem ludzi co robia 40 runow baala dziennie by wydropic jakas rune(mi styka przejscie hell) czy graja jakas udreke 15 w d3 - rozumiem jakby to bylo czyms ala ilvl wymog do contentu jak raidy w wowie, ale tu to takie klepanie dla klepania by sie przyflexowac itemkiem ktory w sumie to chuj komukolwiek jest potrzebny xd

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Soban napisał:

No ja troche tez nie wiem o co sie sracie, ale ja nie rozumiem ludzi co robia 40 runow baala dziennie by wydropic jakas rune(mi styka przejscie hell) czy graja jakas udreke 15 w d3 - rozumiem jakby to bylo czyms ala ilvl wymog do contentu jak raidy w wowie, ale tu to takie klepanie dla klepania by sie przyflexowac itemkiem ktory w sumie to chuj komukolwiek jest potrzebny xd

No są fanatycy Diablosów, ale dla nich BattlePass = abonament w Wowie, z tym, że nie musisz go mieć :D. Lepsze to chyba, niż to co odjebali w Diablo Immortal, a ciężko się po Activision spodziewać, że dadzą online wsparcie za darmo, to nie jest od jakichś 10 lat w ich stylu :D

4 minuty temu, Soban napisał:

No ja troche tez nie wiem o co sie sracie, ale ja nie rozumiem ludzi co robia 40 runow baala dziennie by wydropic jakas rune(mi styka przejscie hell) czy graja jakas udreke 15 w d3 - rozumiem jakby to bylo czyms ala ilvl wymog do contentu jak raidy w wowie, ale tu to takie klepanie dla klepania by sie przyflexowac itemkiem ktory w sumie to chuj komukolwiek jest potrzebny xd

No ja swego czasu sprzedawałem itemy z D3 dla kasy na studiach xD. Wtedy miało to sens. 

Ale to AH to był dopiero pay to win, battlepass to przy tym pikuś. 

Edytowane przez KrYcHu_89
Odnośnik do komentarza
Przecież te battlepassy są do endgame'u, większość ludzi zagra sobie 40h przejdzie i zapomni. Nikt nie każe go kupować. Zawsze (pipi)burza o to samo, a większość i tak nawet nie liźnie endgame'u xD. Już lepszy taki battlepass z bonusami niż inne rodzaje mikro. 

Gra głównie pve, w battle passie jakieś pierdy, gra się wybornie, więc totalnie mnie to nie rusza.
Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, Shen napisał:

Bronienie battlepassa w gierce za 3 i pół bomby

ja tego nie bronię, po prostu mi to nie przeszkadza, o ile podstawowa część gry na tym nie cierpi. W ogóle sranie się o battlepassa w cenie pizzy albo dwóch paczek petów czy innych bzdur, na które większość wydaje codziennie hajs też jest trochę bekowe. Zawsze byłem przeciwnikiem mikrotransakcji i projektowania gier pod nie, ale zagrałem już w kilka gier jebanych o to i po samodzielnym sprawdzeniu okazało się, że nic nie trzeba kupować przez całą przygodę z danym tytułem, a cała szopka była po to, żeby więcej sie newsy klikały albo jakiś jutuber kręcił atencje wokół siebie. Gra wyjdzie, to ocenimy ile Blizzard dowiezie tych obietnic. 

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Moldar napisał:


Gra głównie pve, w battle passie jakieś pierdy, gra się wybornie, więc totalnie mnie to nie rusza.

Ja podchodzę do tego, jak kolejnej części Diablo, którą zagram sobie sam, online tylko tam gdzie trzeba, z tego co wiem, to są jakieś world questy itp. (nie grałem w żadne bety, więc mało wiem) do tego z fajną, zrobioną na bogato PL wersją, nie interesuje mnie za bardzo online i postgame, bo nikłe szanse, że będę tam dużo grał, może 1 sezon zobaczymy. Miałem ograć Grim Dawn wreszcie, bo jakoś naszła mi ochota na H&S, ale Diablo leci jednak pierwsze. 

 

BTW wsparcie ultrawide znowu z czarnymi pasami, jak przy Diablo 2 Resurrected? 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, KrYcHu_89 napisał:

Przecież te battlepassy są do endgame'u, większość ludzi zagra sobie 40h przejdzie i zapomni. Nikt nie każe go kupować. Zawsze gównoburza o to samo, a większość i tak nawet nie liźnie endgame'u xD. Już lepszy taki battlepass z bonusami niż inne rodzaje mikro. 

Co jest do endgame'u w battlepassie? Tam są tylko skiny a ten motyw z popiołami już wyjaśniony na poprzedniej stronie.

O tym co i jak działa w battlepassie się dowiecie jeszcze przed premierą bo już 1 czerwca więc będzie jeszcze czas na podjęcie decyzji czy lipa, skok na kase, blizzard zły czy kupić i się bawić.

 

Mocne ciśnienie przedpremierowe widać w temacie:pawel:

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, UberAdi napisał:

Co jest do endgame'u w battlepassie? Tam są tylko skiny a ten motyw z popiołami już wyjaśniony na poprzedniej stronie.

O tym co i jak działa w battlepassie się dowiecie jeszcze przed premierą bo już 1 czerwca więc będzie jeszcze czas na podjęcie decyzji czy lipa, skok na kase, blizzard zły czy kupić i się bawić.

 

Mocne ciśnienie przedpremierowe widać w temacie:pawel:

2 czerwca premiera tych droższych edycji więc czasu wcale nie tak dużo. 

 

 

Co do battlepassa to on od startu będzie się nabijał? Sezony wystartują dopiero w połowie lipca i pytanie czy wtedy też wystartuje battlepass?

Odnośnik do komentarza
35 minut temu, PanKamil napisał:

2 czerwca premiera tych droższych edycji więc czasu wcale nie tak dużo. 

 

 

Co do battlepassa to on od startu będzie się nabijał? Sezony wystartują dopiero w połowie lipca i pytanie czy wtedy też wystartuje battlepass?

Tak to zrozumiałem, że dopiero od startu sezonu. 

Edytowane przez KrYcHu_89
Odnośnik do komentarza

Ale smęcicie, battle pass, inne passy chuje w dupę, ogarnijcie się w końcu, że grach gdzie jest gaas zawsze będą takie przepustki. Cody też mają, immortale też mają, fortnajty czy lole co tam jeszcze. A nawet jak smęcicie to połowa z was nawet nie będzie napierdalała dungów, żeby być w pierwszej dziesiątce, bo się nie będzie chciało, nawet kurwa z dopałkami. Z resztą ta gra jest pierdolonym gaasem, a fabuła to tylko dodatek. 

  • beka z typa 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
20 minut temu, Faka napisał:

Ale smęcicie, battle pass, inne passy chuje w dupę, ogarnijcie się w końcu, że grach gdzie jest gaas zawsze będą takie przepustki. Cody też mają, immortale też mają, fortnajty czy lole co tam jeszcze.

lol, diablo immortal, fortnite, wszystkie f2p, rządzą się innymi prawami. Cod wiadomo, ten sam wydawca co diablo, wiec przenoszą tego raka na kolejna gre.

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Szermac napisał:

Wjeżdżam 2 czerwca w Deluxe Edition i Sanktuarium jak dzik w żołędzie :banderas:

No ja też!! Hardcore jak w przypadku d2 i niech się dzieje wola nieba, znaczy piekła:woot: kobita jeszcze nie wie co ją czeka przez pierwsze parę miechów heh. Cała wieczorna serialownia pójdzie mocno w odstawkę.

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Homelander napisał:

Mnie bardziej martwi to skalowanie poziomu potworów. Nienawidzę tego motywu w grach

 

No tak, zwłaszcza w grze o grindzie i farmieniu w której bez skalowania po prostu nie wrócisz do lokacji których przeciwnicy są słabi i nie dropią nic sensownego.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...