Skocz do zawartości

DIABLO IV


ornit

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, PanKamil napisał:

Pytanie czego te recenzje będą dotyczyć. Czy recenzenci mieli dostep do całego endgamu i wymęczyli go dobrze, czy tylko kampania i olali sprawę. Jeśli to drugie to te recenzje będzie można sobie w dupe wsadzić.

Raczej w tego typu grach endgame brany jest pod uwage w recenzji, w koncu ważniejszy jest niż sama kampania.

Odnośnik do komentarza
43 minuty temu, PanKamil napisał:

Pytanie czego te recenzje będą dotyczyć. Czy recenzenci mieli dostep do całego endgamu i wymęczyli go dobrze, czy tylko kampania i olali sprawę. Jeśli to drugie to te recenzje będzie można sobie w dupe wsadzić.

Wersje do recenzji z tego co widziałem dostał też np Wudijo z maxroll.gg więc będzie info nie tylko od branżowych serwisów ale też od graczy katujących ten gatunek gier

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, PanKamil napisał:

Pytanie czego te recenzje będą dotyczyć. Czy recenzenci mieli dostep do całego endgamu i wymęczyli go dobrze, czy tylko kampania i olali sprawę. Jeśli to drugie to te recenzje będzie można sobie w dupe wsadzić.

No raczej to będzie TYLKO recenzja kampanii :). Pewnie 90 pęknie, w tym roku lecą 90tki z góry na dół, pewnie dołączy do Zeldy, RE4, SF 6. Obstawiam równo 90, oczko ponad Dead Space i Hifi Rush. 

Odnośnik do komentarza

Nie no dla ludzi z pod szyldu hack n slash bez względu na recenzje i jak długo Blizzard będzie dbał o sensowne nowości w kolejnych sezonach jak i sam balans class to nadchodząca premiera jest największą premierą w tym gatunku od wielu lat i nic tego nie zmieni. Jeśli zaś chodzi o same recki jestem mega spokojny bo dowieźli na pewno. Sam content jest ogromny,klimat jak i feeling wylewa się z ekranu. 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Rash napisał:

Nie no dla ludzi z pod szyldu hack n slash bez względu na recenzje i jak długo Blizzard będzie dbał o sensowne nowości w kolejnych sezonach jak i sam balans class to nadchodząca premiera jest największą premierą w tym gatunku od wielu lat i nic tego nie zmieni. Jeśli zaś chodzi o same recki jestem mega spokojny bo dowieźli na pewno. Sam content jest ogromny,klimat jak i feeling wylewa się z ekranu. 

Są ludzie co sobie grają 40h dla kampanii i odstawiają na półkę...

Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, Plugawy napisał:

Na razie mam w co grać i poczekam recki potwierdzające kanapowy coop. Poza tym nie wierzę, że obędzie się bez znikacych sejwow/przedmiotow/patchy cofających progres itp. premierowego gówna od blizzarda. Za miesiąc na 100% wezmę. 

Działał flawless na xboxie w obu betach, grałem tylko w tym trybie. 

 

PS. Kupiłem w końcu wersje zwykłą z amerykańskiego sklepu, wyszło coś koło 250zł. 100 więcej za 4 dni wcześniej jakoś nie umiem usprawiedliwić :)

Edytowane przez kislawa
  • This 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...