Skocz do zawartości

Apple TV +


Sven Froost

Rekomendowane odpowiedzi

No 6 ep konkretny i mam nadzieję, że ładnie wszystko zepną. Zastanawiam się tylko czy chciałbym, żeby wszystko się do końca wyjaśniło, czy jednak, aby zostało jakieś niedopowiedzenie dla własnych przemyśleń. W każdym razie poziom utrzymany, a nawet to był chyba odcinek trochę wyżej niż dwa pierwsze.

Teraz czekam jeszcze bardziej na ostatnie epizody.

Odnośnik do komentarza

Właśnie też skończyłem ten odcinek i ciekaw jestem jak to się zakończy, ale chyba na "pozytywne" zakończenie raczej nie ma co liczyć. No i mam nadzieję, że to domkną bez niedopowiedzeń.

 

Poza tym podczas oglądania odcinków, cały czas odczuwam jakiś niepokój od początku do końca. Niby nie dzieje się tam nic strasznego, nie ma jump scare'ów, ale klimat można ciąć siekierą. Nie pamiętam kiedy, jeśli w ogóle miałem takie odczucia w czasie oglądania jakiegoś filmu czy serialu.

Odnośnik do komentarza

Masters of the Air - zdecydowanie spełniło moje oczekiwania. Słaby start, ale później masa odcinków trzymających za gardło i jaja. Jednej rzeczy bym się jednak przyczepić. Wątek czarnoskórych lotników wygląda tu jak wrzucony na ostatnią chwilę. Ten jeden odcinek poświęcony im to za mało. 

W sumie robię dłuższą przerwę i z miłą chęcią zobaczę ten serial drugi raz.

Na deser, obowiązkowo do zobaczenia dokument poświęcony pilotom b-17. 

Odnośnik do komentarza
52 minuty temu, Aleks napisał:

Wątek czarnoskórych lotników wygląda tu jak wrzucony na ostatnią chwilę. Ten jeden odcinek poświęcony im to za mało. 

 

Mogli to całkowicie pominąć i rozwinąć np wątek 

Spoiler

ucieczki zestrzelonych z pomocą ruchu oporu albo wrzucić pod koniec więcej akcji np myślałem że będą jakieś walki z Me 262 a nic nie było :( 

 

tak to trochę wygląda że są, bo są czarni 

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Aleks napisał:

Masters of the Air - zdecydowanie spełniło moje oczekiwania. Słaby start, ale później masa odcinków trzymających za gardło i jaja. Jednej rzeczy bym się jednak przyczepić. Wątek czarnoskórych lotników wygląda tu jak wrzucony na ostatnią chwilę. Ten jeden odcinek poświęcony im to za mało. 

W sumie robię dłuższą przerwę i z miłą chęcią zobaczę ten serial drugi raz.

Na deser, obowiązkowo do zobaczenia dokument poświęcony pilotom b-17. 

 

Jest jeszcze Toma Hanksa to jakby co The Bloody Hundredth

https://www.imdb.com/title/tt31510396/

 

A o B17 jaki?

 

@messer88 w którymś odcinku zdaje się przy dużym nalocie było słychać świst odrzutowca i chyba tylko w ten sposób producenci zaznaczyli ich obecność historyczną. A jakie niemieckie myśliwce miały w uzbrojeniu rakiety?

Odnośnik do komentarza

No i mamy koniec Konstelacji. Nie wiem czy spodziewałem się czegoś innego, ale ciekawe zakończenie. Niby spokojnie i 

Spoiler

pogodzenie się z losem

 

ale jest też "plot twist" z 

Spoiler

dzieckiem

 

No i ostatnia scena (jak i to w spoilerze powyżej) sądzę, że zostawia furtkę na kolejny sezon, ale nawet jeśli go jednak nie będzie, to myślę, że nie psuje to odbioru i spokojnie można ten jeden traktować jako zamkniętą całość.

 

Teraz czekam na kolejny serial - niekoniecznie Apple'a -, na którego każdy kolejny odcinek będę tak wyczekiwał.

Edytowane przez Luqat
Odnośnik do komentarza

Nadgoniłem ostatnie odcinki Władców Przestworzy. Co tu mówić, świetny serial. Widać aplowy budżet, samoloty przepiękne. Z tymi czarnymi to komedia, wszyscy nadludzie, matematycy, stratedzy, rysownicy, po silniku poznają samoloty. Ostatni odcinek złodobry, mocno przynudza, a jak mi zaczęli Niczego cytować to śmiechłem. Ale amerykanie muszą amerykanić, trzeba przechodzić do porządku dziennego i doceniać to, co robą dobrego.

 

Z kolei nie polecam tego dokumentu o lotnikach. Chaotyczny, ze słabymi polskimi podpisami, w zasadzie cały się sprowadza do "tak naprawdę było jak pokazaliśmy w serialu". Jedyne co ciekawe, to o Rosenthalu i jego wyczynie z misjami, w serialu jest tylko krótka wzmianka. Pewnie po tym, jak wprowadzili Mustangi, dużo łatwiej było przeżyć misje bombowe, ale gość z jajami.

 

Kończy mi się zaraz 3 miesiące darmowe za ajfona, a tu tyle jeszcze do obejrzenia. For All Mankind, Constellation. Chyba będę musiał im jakąś kasę odpalić.

Edytowane przez dominalien
Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, dominalien napisał:

Kończy mi się zaraz 3 miesiące darmowe za ajfona, a tu tyle jeszcze do obejrzenia. For All Mankind, Constellation. Chyba będę musiał im jakąś kasę odpalić.

 

cierpliwości. co chwile są jakieś akcje z darmowymi miesiącami z jakiejś tam okazji czy premiery czegoś tam. przez ostatnie pół roku prawie że ciągiem mi leci oglądanie :cebula:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...