Skocz do zawartości

Apple TV +


Sven Froost

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, Fanek napisał:

Masters of the Air - kolejny świetny odcinek, zero latania tym razem, historia tak opowiedziana że 10 odcinków można by zrobić o tym jednym odcinku.
Serial mistrzostwo, kolejny odcinek 10/10 i te zakończenie!

Tak, właśnie obejrzałem. Po trzech odcinkach jakoś tego nie czułem, ale jak zaczęło się dziać gorzej to zacząłem być mocno zaangażowany. 
I rzeczywiście - to zakończenie. Gęba mi się raduje na takich scenach.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Fanek napisał:

Jeszcze co do 6 odcinka - scena przesłuchania Egana, ktoś może bardziej z mundurami nazi z 2 wojny, z jakich oddziałów był ten szkop?
Czarny mundur z pomarańczowymi pagonami

 

Młody szkop troszkę mi przypominał Herr Flicka :)

 

Odnośnie mundurów to zapewne mundury luftwaffe, obóz pod nich podlegał:

https://pl.wikipedia.org/wiki/Stalag_Luft_III

 

W sumie w kolejnym albo kolejnych odcinkach chyba będzie jakiś kolejny polski akcent - patrząc na w/w opis obozu

 

wracając do serialu: bardzo dobry, czekam na kolejne odcinki

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Pierwsze dwa odcinki bardzo fajne, ale trochę przeciągane, doceniam ukazywanie zbliżeń na odkręcanie śrubek od każdego z 4 akumulatorów.

Początek to dosłownie marzenie fanów Returnala odnośnie adaptacji, Matka z córką, jazda w nocy autem przez most, muzyka z radia, nawet zabawki podobne i ustawienie kamer.

Odnośnik do komentarza
W dniu 23.02.2024 o 19:59, Aleks napisał:

Wspaniała to jest usługa. Ponownie miesiące za darmo. Tym razem dwa - klik.  Wystarczy aby dokończyć Masters of the Air. 

 

Spokojnie na tych darmowych kodach oglądam wszystko co mnie interesuje. I tak już od trzech lat. 

jak Ci się kiedyś skończy te darmowe, napisz do mnie, dam ci moje dane do logowania, takich klientów potrzeba!

Odnośnik do komentarza

W oczekiwaniu na kolejny odcinek Masters of the Air wciągnąłem w dwa wieczory pierwszy sezon Slow Horses, często polecany przez forumkową brać. I co?  I jestem bardzo zadowolony. :fsg:
Porównywałem sobie to czasami do niedawno oglądanego drugiego sezonu Reachera i widzę przepaść między tymi serialami. Tutaj również mamy zgraję bohaterów działających na dziko, próbujących rozwiązań daną sprawę, ale klarowność tego co/kto/komu/i dlaczego jest zdecydowanie lepsza i całość bardziej czytelna. Do tego Konie mają o wiele ciekawszą zgraję bohaterów z rewelacyjnym Oldmanem na czele, a przedstawienie ich działania jest bardzo wiarygodne. Wiem, że mogłem się obyć w mojej opinii bez takiego zestawienia, ale jednak miałem to często w głowie podczas seansów.
 

Odnośnik do komentarza

Ja właśnie obejrzałem 4ty i już przestępuję z nogi na nogę na kolejne. Oby tylko utrzymali poziom do samego końca i satysfakcjonująco zamknęli historię, bo po rozczarowaniu TD4, nie wytrzymie kolejnego zmarnowanego potencjału. Świetny klimat, szczególnie w dwóch pierwszych odcinkach i wspaniała Noomi, która mogłaby sama siedzieć na statku przez cały sezon, a i tak by uniosła całą historię. Naprawdę jestem pod wrażeniem jej aktorstwa. Tak samo jej córka Alice daje radę, jak na tak młody wiek. Polecam z całego serduszka.

Edytowane przez Luqat
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

post trochę z dupy ale chciałem nawiązać do serialu Silos. przy okazji serialu była też dyskusja o książkach, które praktycznie zniknęły z rynku. 

dobre wieści, będzie reedycja. póki co pierwszy tom niebawem, w okolicy czerwca ma być drugi, cała trylogia ma wyjść do końca roku.

gdyby ktoś chciał przytulić to https://www.swiatksiazki.pl/silos-tom-1-7226069-ksiazka.html

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, Colin napisał:

post trochę z dupy ale chciałem nawiązać do serialu Silos. przy okazji serialu była też dyskusja o książkach, które praktycznie zniknęły z rynku. 

dobre wieści, będzie reedycja. póki co pierwszy tom niebawem, w okolicy czerwca ma być drugi, cała trylogia ma wyjść do końca roku.

gdyby ktoś chciał przytulić to https://www.swiatksiazki.pl/silos-tom-1-7226069-ksiazka.html

O panie, wielkie dzięki za info. Pierwszy tom dorwałem w bibliotece, ale mieli tylko ten. Myślałem, że nie doczekam się dodruku i szukałem egzemplarzy kolejnych części tak w okolicach stówki, a tu taki nius:) do czerwca jakoś wytrzymam.

PS jak ktoś nie czytał, to pierwszy tom polecam 

Odnośnik do komentarza

,,Abo" do AppleTV+ wciąż kosztuje około 37zł za miesiąc? Powrót do tej platformy kusi - zrezygnowałem nie ze względu na cenę, ale ze względu na brak zainteresowania tą usługą, no bo tak, to raz, no bo nie było akurat tych tytułów, które jakoś szczególnie mnie interesowały, to dwa. Powiedzmy że troszku się zawiodłem na dwóch seriach sci-fi, oryginalnej produkcji Apple'a w tym najbardziej na s02 "Inwazja". No dobra, jak miałbym tak na serio znów zacząć wydawać mamonę na platformę streamingową ,,Jabłuszka", to tylko ze względu na serialowe nowości, o których nie miałem pojęcia ,,że coś takiego będzie miało swą premierę!". Na przykład "Nowa konstelacja" i "Władcy przestworzy" i "Obława" - to tacy kusiciele, żeby zacząć znów płacić za ,,abo" przy tej usłudze. Zostają jeszcze jakieś pojedyncze filmy oraz dokumenty. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...