Skocz do zawartości

Apple TV +


Sven Froost

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 13.01.2024 o 21:04, Andreal napisał:

Jestem dopiero w drugim sezonie, ale serial bardzo mi podszedł, cudo.

 

No 2 sezon był cudowny, przy jednej z finałowych scen, łezka po policzku spłynęła. 4 odsłony jeszcze nie ruszyłem, ale w osobistym rankingu 2 sezon był dla mnie najlepszy. 

 

Dodam jeszcze polecajke dla wszystkich, chociaż dzisiaj oglądam dopiero finał to zachęcam do obejrzenia Lekcje chemii szczególnie z drugą połówką. Bardzo dobrze zrealizowany serial z piękną Brie Larson. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jeszcze zostały 3 dni na aktywację darmowych 2 miesięcy subskrypcji dla nieposiadających Apple TV.

 

https://redeem.services.apple/en-gb/markwahlberg-emeia

 

Oglądałem właśnie Czas Krwawego Księżyca z Leonardo, ostatnia cebulowa subskrypcja skończyła mi się dosłownie przed momentem (film mi przestalo streamować), to przypomniałem sobie o tym linku i cyk, + 2mc :cebula:

 

A jak ktoś ma nadal aktywny abonament jeszcze przez kilka dni to chyba zadziała nowe konto Apple?

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Abonament na AppleTV+ miałem to ja kiedyś... za darmo, ale na 3 miesiące ze względu na fakt bycia użytkownikiem Ps5. W styczniu ta utopia się skończyła. Teraz jakoś mnie jednak skusiło i za styczeń zapłaciłem Apple te 35 zł, czy coś koło tego. Koło połowy lutego abonament wygaśnie, więc pozostaje pytanie: czy da się wrócić do użytkowania AppleTV+ jako ,,powracający użytkownik" z ramienia Ps5? Chcę trochę pokombinować i załatwić coś z kolejnych miesięcy gratis, zanim znów będę płacił Apple. xD. Jak sądzicie, da się coś takiego, co piszę załatwić?

 

P.S. ,,Monarch" w Uniwersum ,,MonsterVerse" od Legendary i WB: ocena serialu, całego s01, to z mojej strony: 6/10. +1 punkt do noty dodałem z racji sentymentu i fanowskiego szacunku do Godzilli jako postaci/projektu/marki w ogóle w całehj historii popkultury. Wizualnie cała seria była na ponadprzeciętnym poziomie (scenografia, projekty stworów, Godzilla, efekty praktyczne, stroje etc etc.), ale nie na tym mistrzowskim, którego można było oczekiwać. ,,Mięsko" fabularne/scenariuszowe serial miał dopiero w ostatnich 3 odcinkach. A to zakończenie, te ostatnie kilkadziesiąt sekund....:obama: Czyżby:

Spoiler

było to przeniesienie akcji wprost do... najnowszego filmu "Godzilla x Kong: The New Empire"? 

 

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, JaskinieTerrigenoweMarvela napisał:

Koło połowy lutego abonament wygaśnie, więc pozostaje pytanie: czy da się wrócić do użytkowania AppleTV+ jako ,,powracający użytkownik" z ramienia Ps5? Chcę trochę pokombinować i załatwić coś z kolejnych miesięcy gratis, zanim znów będę płacił Apple. xD. Jak sądzicie, da się coś takiego, co piszę załatwić?

Do chyba 18 stycznia jest promo, dwa miechy za darmo. Zobacz posty wyżej.

Odnośnik do komentarza

Defending Jacob (W obronie syna) - ależ sztosiwo. Znakomita historia, na podstawie książki, więc pewnie 90% zasług dla jej autora, ale przedstawili to w serialowej formie znakomicie. Jeden z lepszych kryminałów jakie widziałem, choć w zasadzie to bardziej dramat psychologiczny, pokazujący rozterki rodziców oskarżonego o zabójstwo dziecka.

 

Spoiler

Od połowy historii miałem nadzieję, że ostatecznie nie zostanie pokazane rozwiązanie sprawy i widz zostanie z takim samym mindfuckiem jak rodzice. No i się nie zawiodłem. 

 

 

W pewnym sensie bardzo podobna konstrukcja do Od Nowa z HBO, ale tam na końcu dostajemy odpowiedź że główny bohater jednak zatłukł kochanke młotkiem, ale tak samo tutaj jak i tam przez całą historię próbujemy rozkminic czy mamy do czynienia z kłamcą i manipulantem, czy faktycznie niesłusznie oskarżoną niewinną osobą.

 

Warto sobie konto odpalić choćby tylko dla tego serialu. Aż bym teraz chętnie przeczytał książkę żeby sprawdzić czy dużo pozmieniali. 

Edytowane przez LeifErikson
  • Plusik 1
  • Dzięki 2
  • This 2
Odnośnik do komentarza

Miłego seansu. Ja doczytałem z ciekawości jak too wyglądało w książce i...

 

Spoiler

podobno historia idzie bardziej w stronę jednoznacznej winy chłopaka, więcej jest jakichś zwyrolskich akcji z jego udziałem, dziewczyna w Meksyku umiera, a nie zostaje zaginiona i się po chwili odnajduje, i po tym matka staje się pewna że jej syn jest mordercą, więc aby chronić innych przed nim postanawia się zabić razem z nim i faktycznie oboje giną w tym aucie. A więc moim zdaniem w serialu to jest zrobione ciekawiej, więcej jest niejednoznaczności i zagadkowości, nic się nie wyjaśnia i widz ma mega rozkminę. Moim zdaniem takie zakończenie jest lepsze.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...