Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

28 minut temu, Donatello1991 napisał:

No i jak to jest, że może być problem z kupnem Xboxa przez kilka miesięcy? Tak byli niby przygotowani. Żenada.

xD

 

Jak nie ma problemu z dostepnością, to "nikt nie chce Xboksów". Jak zaczyna brakować to "żenada, nieprzygotowani" xd

Odnośnik do komentarza

Stoję przed następującym wyborem : play and charge do jednego pada czy zestaw akumulatorów z ładowarką. Cena bardzo podobna i zastanawiam się czy dużo lepsze nie są akumulatory bo zawsze jedne baterie wymieniasz na drugie i grasz bezprzewodowo a do tego 2 zestawy mogą obsłużyć 2 pady. Jakieś rozsądne argumenty za Play and charge od MS?

 

Jeżeli akumulatory to jakie? Przymierzam się do tego https://allegro.pl/oferta/ladowarka-baterii-aa-aaa-4x-akumulatorki-aa-2000-9083556507?utm_feed=aa34192d-eee2-4419-9a9a-de66b9dfae24&utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=_ELKTRK_PLA_RTV+i+AGD&ev_adgr=Sprzęt+audio,+satelitarny+oraz+słuchawki&gclid=Cj0KCQiA48j9BRC-ARIsAMQu3WRCCpnI-ZNDa4M-v25zjI_TzOi8YmqBqjhMj9NBz8PKM1SJ3FTVBgcaAu44EALw_wcB bo jeszcze fajna opcja ładowarka pod baterię aaa i aa więc dwa typy akumulatorków można kupić. 

Edytowane przez Xoltro
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, benito82pl napisał:

Gdzie mozna kupić dolby atmos? Bo na konsoli tego nie widze tzn mam apke i darmowego triala i chce kupic pelna wersję i nigdzie tego nie ma?

Tam gdzie jest trial jest opcja za 79,99.

Może jak jest trial to trzeba poczekać aż się skończy?

 

Btw. @Figuś pisał, że podpiął słuchawki od PS5 do XSX i też spróbowałem. Nawet działają :D. Na razie nie chce mi się kupować nowych, ale pytanko - jak rozumiem nie podepnę ich zdalnie? Tylko kablu? I jak rozumiem to normalne, że przycisk ściszania/zgłaśniania nie działa na XSX?

 

Druga sprawa - Dolby Vision jest gdzieś do zobaczenia w gierce? Czy to dopiero ma być w nowym roku?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, 20inchDT napisał:

Nie widzę nigdzie danych do play and charge do series X, ale ten do one ma 1400 mah 3.0 V. Jeden paluszek ikea ladda 2450 mAh. Nie wiem jak ten play and charge dłużej trzyma, magia.

Magia. Teraz to już jestem pewny żeby nie brać Play and charge w takim razie. Chyba że to kwestia wyśmienitej optymalizacji. W takim razie szukam sposobu jak to podłączyć do Junkersa, oszczędność pieniędzy będzie zauważalna.

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Xoltro napisał:

Może i pociągnie dłużej ale w ogóle mnie to nieprzekonuje. Dopóki akumulatory wytrzymają około 20 godzin podczas grania to nie widzę sensu Play and charge. Chyba że akumulatory trzymają 4 godziny w co wątpię bo baterie fabryczne trzymają mi cały tydzień gdzie gram po 4 godziny dziennie i jest dalej dość dużo baterii

 

Spoko, ja lubię to rozwiązanie i korzystam od kiedy mam Xboxa One. Nawet gdyby pad mi się rozładował to mam drugiego, który zawsze jest naładowany. Jak ktoś ma jednego pada to rzeczywiście akumulatorki mogą być lepsza opcją, bo nie zawsze człowiek pamięta żeby patrzeć na wskaźnik naładowania i ewentualnie podłączyć do ładowania.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
37 minut temu, Xoltro napisał:

Nie wiem jak wywalić to cytowanie. Obsługa forum na telefonie to żenada.

Na przyszłośc: odświeżasz zakładkę, tapasz palcem w edytor posta i zamiast pisać naciskasz guzior "Wyczyść zawartość".

Odnośnik do komentarza
Ma ktoś podłączonego sebiXa przez HDMI 2.1 i puszcza przez eArc Dolby Atmos? U mnie dźwięk co 3 sekundy robi "skip" i nie wiem czy to wina belki, czy tego zabugowanego klamota od sony (xh90). Jak złącze ustawiam na 4k60 to działa jak złoto.
Ja mam. Wszystko u mnie gra. Oprócz tego, że jak gram w gierki bez atmos po wyłączeniu czegoś z atmos, to muszę ręcznie zmieniać w opcjach na dts bo inaczej mam laga dźwięku, a i tak często potrzebny jest dodatkowo restart konsoli bo zaczynają się jakieś trzaski. W one x tego nie było, więc pewnie kwestia softu.

EDIT. Chyba źle Cię zrozumiałem, ja mam do belki xbox podpięty. Jak mam do tv i z niego przez belkę idzie dźwięk to laga mam kosmicznego.
Odnośnik do komentarza

No 120 nie puści na tą chwilę, ale ja zawsze stawiam na grafikę, więc 120 nigdy nie zobaczę tak naprawdę w tej generacji. Niby jest opcja, że to się zmieni po aktualizacji softu w soundbar, bo niby są 3 wyjścia hdmi 2.1. Ale niestety samsung to stan umysłu, więc zobaczymy. Na forum av niektórym działa 120/4k, ale nie daje hdr wtedy. Coś jest zesrane.



Odnośnik do komentarza
Teraz, PiPoLiNiO napisał:

No 120 nie puści na tą chwilę, ale ja zawsze stawiam na grafikę, więc 120 nigdy nie zobaczę tak naprawdę w tej generacji. Niby jest opcja, że to się zmieni po aktualizacji softu w soundbar, bo niby są 3 wyjścia hdmi 2.1. Ale niestety samsung to stan umysłu, więc zobaczymy.
 

 

No ok ale ja pytam właśnie o tryb 4k120 :D więc twoja odpowiedź troche nie na temat. Ja mam hw q90r i tam max 4k60 puszcza. 

Odnośnik do komentarza

Dobra, jako że dzięki koledze wyżej, odpaliłem pierwszy raz 120hz to mogę się wypowiedzieć. Najlepiej krótko.

JE BAĆ.

Jak ktoś nie miał styczności z monitorami 144hz i mocnym pc, to może i się tym podjara, ale na konsoli nie ma to totalnie żadnego sensu. Warzone w tym trybie raz, że jest solidnie zgwałcony graficznie, a dwa, i tak nie trzyma tych 120fps. Więc dla mnie to jest totalny przerost formy nad treścią.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...