Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam problem z funkcją HDR w moim TV ( TCL U55C7026 ).

Konsola informuję, że funkcja HDR nie jest obsługiwana, a telewizor posiada HDR. 

Dodam, że w samych ustawieniach TV nie ma absolutnie nigdzie opcji ustawienia lub włączenia tej funkcji (dziwne).

Czy ktoś może posiada ten model telewizora i mógłby sie wypowiedzieć. Może to jest rzeczywiście wina TV albo ja o czymś nie wiem :D

 

Jeszcze jedno pytanko dotyczące samej konsoli.

Podłączona jest do listwy. Gdy wyłączę listwę i włączę ja ponownie to w konsoli załączają się wentylatory ( działają przez jakieś 5 minut ) nawet jak jest wyłączona. Czy to normalne ? :D

 

Edytowane przez Rapuch
Odnośnik do komentarza
29 minut temu, Daddy napisał:

Może w opcjach TV musisz włączyć rozszerzony zakres kolorów tak jak w TVkach LG.

Problem rozwiązany. Nie miałem opcji rozszerzenia kolorów ale podłączyłem konsole do innego portu HDMI i w TV nagle pojawiła się opcja włączenia HDMI 2.0. Szczerze to nie mam pojęcia co ta opcja daje ale sprawiła, że konsola wykryła HDR i dała informacje, że ta funkcja bedzie dostępna w grach haha. Wcześniej nie miałem w ogóle takiej opcji w TV co jest dziwne, ponieważ podłączałem pod rożne porty.

 

Odnośnik do komentarza

Chopy jak wygląda sprawa dzielenia kont z jednym znajomym. 

1. Mając konto a (jako glowne) i grając na nim, nie wyloguje mnie kiedy ktos z konta b bedzie pobierał gry?

2. Konto b kupilo sobie gre czy konto a bedziie miało do niej dostęp?

Edytowane przez benito82pl
Odnośnik do komentarza
29 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

Czy po tej całej kalibracji w konsoli wyłączyliście dynamiczne mapowanie tonów w TVku? Powiem Wam, że HDR to złoto jak jest dobrze zrobiony, ale niech mnie chuy ile z tym jest roboty. :/ 

 

Vincent z hd TV opisywał tą opcje mapowania i to jak najlepiej ustawić Series X pod LG.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

niesamowite, jak znacznie ten nowy pad jest lepszy od poprzedniego, z xone, pomimo powierzchownie małych zmian. ta faktura pod padem i na triggerach, zrezygnowanie z "błyszczących" elementów - bumperów i triggerów (triggery są teraz idealne), lekko zmnieniona bryła, taka pierdoła jak przycisk share, no i jakoś lepiej działające przyciski, z bumperami na czele, które jakoś lepiej klikają... sam pad wydaje się lepiej wykonany/spasowany, chociaż tragedii wcześniej nie było - było ok. tego nie widać na zdjęciach w necie, trzeba mieć porównanie i wcześniej korzystać z pada od one

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
9 minut temu, thx87 napisał:

W moim przypadku lewa gałka jakby już się trochę wyrobiła. Chodzi o to ze jak dam ja maksymalnie do przodu i przesune w lewo i w prawo , to nie przechodzi to płynnie tylko czuć taki mocny uskok, jakby wgłębienie. Ewentualna wysylka pada do ms to tylko sam pad bez konsoli? :)

Tak, kiedyś wysyłałem i bez problemu, ale musiałem długo dosyć czekać na przysłanie nowego.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...