Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, marcin33 napisał:

Horizon 4 nie wspiera QR, ale można pominąć te wszystkie loga. Na One się nie dało, a znacznie skraca to czas uruchomienia gry.

 

Horizon 4 odpalił mi się dzisiaj z QR i nie wiem z czego to wynikało, bo wcześniej QR nie działał mi w tej grze. 

EDIT: sprawdziłem, że działa za każdym razem jak ręcznie wcisnę pauze, a potem wyjdę do menu lub przełączę grę. Ale potestuje to jeszcze. 

Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, MYSZa7 napisał:

Na platformie Xbox możesz grać na telefonie, komputerze, tablecie czy konsoli. Sprzęt tu nie odgrywa najważniejsze roli, przynajmniej w filozofii Microsoftu.

Wczoraj testowałem to na iPadzie i dzisla to przynajmniej 20x lepiej niż z PlayStation, prawie brak laga, mogłem normalnie grać po sieci w fpsa będąc w zupełnie innym pokoju z obrazem udostępnianym na iPadzie, byłem w szoku.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, eX4cT_PL napisał:

Wczoraj testowałem to na iPadzie i dzisla to przynajmniej 20x lepiej niż z PlayStation, prawie brak laga, mogłem normalnie grać po sieci w fpsa będąc w zupełnie innym pokoju z obrazem udostępnianym na iPadzie, byłem w szoku.


Wut? Działa to już na iOS? Musze potestować!

Odnośnik do komentarza

To nie xCloud tylko gra w obrębie własnej sieci wifi.

Ale testowałem kiedyś to na PlayStation i nie dało się nawet w Diablo z tym grać, co chwile tez zrywało połączenie, wczoraj z ciekawości odpaliłem to na Xboxie z poziomu apki Xbox i jestem po prostu zachwycony, lag prawie nie występował, dało się e fpsy grać a platformówką czy strategia to po prostu brak różnicy.

Odnośnik do komentarza
32 minuty temu, Soul napisał:

1.5mln konsol w jeden dzień?  :obama:

 

Ciekawy ten podział że na dwa XSX przypada jeden XSS po Patcherach z forum PE nikt nie miał kupować mini wersji.

 

 

Z tym QR powinni ogarnąć jakiś podpis która gra to obsługuje a w dashu powinna być ładnie pokazana lista gier które mamy uśpione w tym trybie.

Edytowane przez Daddy
Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

Jeśli te dane są jakkolwiek prawdziwe to zaskakuje mnie popularność XSS. Myślałem, że będzie to raczej opcja totalnie niszowa.

Boomery pewnie po dwa brali - X dla starego, S dla gówniaków.

 

Też w sezonie komunijnym będę się czaił na Series S dla chrześniaka :Coolface:

Edytowane przez Mike
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, ASX napisał:

Te dane z VGChartz, są nic nie warte imo


Ano, ta strona wielokrotnie strzela trochę na oślep ze swoimi liczbami (i koryguje jeśli pojawią się twarde dane, hehe). Abstrahując od nich, prawie na pewno wynik jest w granicach >1 mln - <1.5 mln, przy czym raczej bliżej tej pierwszej liczby, dotychczas jedyne twarde dane dostępne to launch day w UK 155 tys, konsol (XSX+XSS), poprzedni ich największy launch to 150 tys. (Xbox One).

No i oczywiście warto pamiętać, podczas launch window sprzedaż jest głównie uzależniona... ilością wyprodukowanych konsol, więc minimum do marca obie firmy (MS i Sony) będą głównie ograniczone tym co wyprodukują, ponieważ popyt > podaż.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...