Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

'Przekartkowałem' tematy na forum pierwszy raz od premiery. Nie ma czasu, trudno oderwać się od konsoli. Ostatni raz takie parcie na granie miałem przy kupnie PS3 w zestawia z Uncharted i MotorStorm. Teraz chyba jest nawet lepiej. I o dziwo - gram w gry, choć podobno nie ma gier na XBOXa. W połączeniu z GP dla kogoś kto przesiada się z konsol Sony i/lub ma większe zaległości, to jest nie do ogrania. 
Narazie skończyłem pierwsze Ori i gram w Forze Horizon 4 (na Oled'zie :banderas:), zaraz zaczynam Gearsy 5, a w kolejce kolejne kilkadziesiąt gier. 

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Wooyek napisał:

Włączyłem teraz konsole i dopiero mi się zaczął ściągać patch do SnowRunnera. Konsola była wyłączona w trybie Instant on, nie powinno się to ściągać samo w tym trybie na wyłączonej konsoli? 

Czy SR distal jakiegos patcha pod nowa generacje? Czy jest boost do 60fps?

Edytowane przez eX4cT_PL
Odnośnik do komentarza

Taka ciekawostka, nie wiem czy ktoś wstawiał:spacer.png przesunięcie Halo jak widać mocno namieszało. Kody ważne do 31.12.2020, po wejściu na wspomnianą stronę można je wklepywać z informacją, ze gra wyjdzie dopiero w 2021 i wtedy będzie można skorzystać bonusów.

Edytowane przez Oski918
Odnośnik do komentarza
41 minut temu, eX4cT_PL napisał:

Czy SR distal jakiegos patcha pod nowa generacje? Czy jest boost do 60fps?

 

Nie dostał, ale na Twitterze, na pytanie czy będzie patch do nowej generacji, powiedzieli, że coś więcej będą mogli powiedzieć w przyszłości, także nie wykluczone, że coś tam w planach mają. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
32 minuty temu, Oski918 napisał:

Taka ciekawostka, nie wiem czy ktoś wstawiał:spacer.png przesunięcie Halo jak widać mocno namieszało. Kody ważne do 31.12.2020, po wejściu na wspomnianą stronę można je wklepywać z informacją, ze gra wyjdzie dopiero w 2021 i wtedy będzie można skorzystać bonusów.

No ja już kilka kodów mam wklepanych i od razu zacznę infinte z bonusami :)

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, maciekww28 napisał:

Serię FM rozumiem ale nie ograć pudzianów i halo? 

Tym bardziej wszystko w GP 

Jeśli nie będzie w co grać, to się wróci do starszych części. Chyba, że po najnowszych odsłonach będę chciał więcej, to zacznę serie od początku. 

 

2 godziny temu, Rozi napisał:

To chociaż Sunset Overdrive spróbuj, bo jak ominiesz te gry to wiesz co :)

Sunset jest na liście. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...