Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, benito82pl napisał:

Jak to jest z wiedzminem2, dziś kupilem na promce i sie okazuje że gra działa ze wstecznej z 360 a nie z one x. Z tego co wiem to miała to być ulepszone warsja do koxa czy coś mi sie podopcylo?

Tam jest update do wersji na xox, bo jest jako enhanced, samo pobierze, zresztą będziesz widział bo będzie większy rozmiar niż płyty dvd, pewnie coś ok. 8-10 gb. 

5 minut temu, benito82pl napisał:

I masz ta ulepszona wersję z 4k?

A ty nie masz? 

Edytowane przez lpcl
Odnośnik do komentarza
14 minutes ago, lpcl said:

Tam jest update do wersji na xox, bo jest jako enhanced, samo pobierze, zresztą będziesz widział bo będzie większy rozmiar niż płyty dvd, pewnie coś ok. 8-10 gb. 

A ty nie masz? 

Wiesiek 2 jest na 2 płytach DVD DL a pobrało mi około 10GB, więc mniej niż płyty.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Czoperrr napisał:

Wiesiek 2 jest na 2 płytach DVD DL a pobrało mi około 10GB, więc mniej niż płyty.

Możliwe nie pamiętam, w każdym razie chyba rozumie o co mi chodzi, że wersja ściągana zajmuje więcej niż ta z płyty. 

10 minut temu, benito82pl napisał:

Mam monitor 2k i chce grać w jak najlepszej jakości a tego nie wiem bo wczesniej nie gralem w nią i nie wiem jak wyglądała na 360. Czyli rozumiem ze kupując cyfrę ogram ten tytuł w jakości koxa? Bo innych wersji nie ma.

W cyfrze powinno być napisane, że wersja enhanced pod xox, więc tak. 

Odnośnik do komentarza

Nie ma żadnych "wersji", na którą konsolę pobierzesz na tej grasz.

 

Na 360 - grasz w wersję 360

Na XO/XOS - grasz w wersję 360

Na XOX/XSX - grasz w wersję 360 Enhanced

Na XSS - grasz w wersję XO/XOS/360 Enhanced, ale bump rozdzielczości jest niższy ze względu na ograniczenia konsoli, w zależności od gry

 

Nie istnieje osobny produkt "Wiedźmin 2 XBOX ONE X" w sklepie, mam nadzieję, że pomogłem

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
14 minut temu, benito82pl napisał:

Mam monitor 2k i chce grać w jak najlepszej jakości a tego nie wiem bo wczesniej nie gralem w nią i nie wiem jak wyglądała na 360. Czyli rozumiem ze kupując cyfrę ogram ten tytuł w jakości koxa? Bo innych wersji nie ma.

 

Tak na series X odpali ci wersje z wstecznej kompatybilności ulepszoną do XOX

 

5 minut temu, lpcl napisał:

Możliwe nie pamiętam, w każdym razie chyba rozumie o co mi chodzi, że wersja ściągana zajmuje więcej niż ta z płyty. 

 

Pewnie wersja, którą sciągacie ma tylko jedną wersja językową (zależną od regionu z którego jest sciągana) a ta płytowa ma kilka wersji od razu zainstalowanych. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dziękuję za pomoc z Wiesiem. Teraz pytanie odnosnie dolby atmos na series x. Mam aplikacje dolby access i pierwszego dnia ja pobralem i korzystam do dziś.  Tylko że ja jej nie kupowałem a minęło juz 7 dni i działa dalej(trial jest na 7 dni) . Nie widze tez możliwości kupna z poziomu konsoli tej usługi, na kompie jest możliwość.  I tu moje pytanie aktualnie jest promocja kupować czy jest jakaś darmowa wersja na Xboxa series x i sobie ja darować.

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Faka napisał:

Trochę lipa, że dostęp do wyłączenia całkowitej konsoli jest trochę niewygodny, żeby wchodzić przez te ustawienia i dopiero.

Ale że jak? Przytrzymujesz dłużej przycisk z logiem Xbox i masz wyłącz konsolę.

Odnośnik do komentarza

Dla mnie to trochę śmieszne, że Xbox nie ma opcji wyboru, przy wyłączaniu - jak ma zostać wyłączony. W PlayStation jest wybór przy wyłączaniu czy dajemy stand by czy wyłączamy całkowicie. A w Xbox średniowiecze.

Edytowane przez Emtebe
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Emtebe napisał:

Dla mnie to trochę śmieszne, że Xbox nie ma opcji wyboru, przy wyłączaniu - jak ma zostać wyłączony. W PlayStation jest wybór przy wyłączaniu czy dajemy stand by czy wyłączamy całkowicie. A w Xbox średniowiecze.

 

A co, wybranie opcji oszczędzanie energii nie wyłącza całkowicie konsoli przy trzymaniu guzika xboxa?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...