Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

No tak, i tam jest opcja wyłączenia. Ale działa tak jak ustawiliśmy w opcjach zasilania. Albo wyłącza całkowicie albo stand by. Nie można tego wybrać w locie.

 

 

PS. Jak sparować słuchawki bluetooth z Xboxem?

 

Edit: Ok, wyczytałem, że się nie da, bo konsola nie ma bluetootha :facepalm:

Edytowane przez Emtebe
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, messer88 napisał:

Zakupił ktoś z forumowiczów wogóle XSS? Mógłby coś naskrobać ogólnie o pracy konsoli, jak sie nagrzewa i jak gierki chodzą. 

 

 

chyba @Bigby jeśli się nie mylę 

 

 

Może @Meanthord się wypowie? :hi:

 

 

PS. Czy Cyberpunk na XSX od razu będzie miał wsparcie nextgenów czy trzeba będzie na łatkę czekać?

Edytowane przez Emtebe
Odnośnik do komentarza

Po tygodniu zabawy z XSX, stwierdzam, że konsolka jest super. Na prawdę porządny sprzęt.

Dla mnie trzy rzeczy wpływają na to, że tak mi się dobrze gra: gamepass, szybkość działania gier, quick resume.

 

Dzięki GP i Szybkiemu wznawianiu łatwiej mi usiąść do konsoli nawet na chwilę. Mam ochotę na szybki wyścig - pyk Forza, jakiś meczyk w Soul Calibur 6 (bardzo dobra cześć) - pyk. Bajka. Dzięki GP czuje się jak za młodych lat i stosie piratów do PS2 ;) 

 

Za to przeszkadza mi menu - wolne, rozmazane i mało przyjazne (dużo się trzeba naklikać). Przeszkadza mi też sposób działania przycisków na padzie - przycisk X wymaga zbyt głębokiego wciskania żeby załapał - bardzo słabo responsywny (PS Button na PS4 działa o niebo lepiej). ABXY też mógłby lepiej działać.

Pad poza tym jest spoko (choć wąskie triggery wymagały przyzwyczajenia) i krzyżak na prawdę przyjemny.

 

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, drozdu7 napisał:

Zakupił ktoś z forumowiczów wogóle XSS? Mógłby coś naskrobać ogólnie o pracy konsoli, jak sie nagrzewa i jak gierki chodzą. 

 

Konsola cicha (praktycznie jej nie słychać), czy i jak się nagrzewa, to nie wiem, bo (pipi) mnie to interesuje, nie siedzę z termometrem przy konsoli, tylko na niej gram. Gierki chodzą normalnie, tzn. uruchamiam grę i ona się wczytuje. Mam nadzieję, że pomogłem.

Edytowane przez Meanthord
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, MLeKSk napisał:

Nie wiem gdzie to dać, więc daję tutaj.

 

Otóż, kupiłem sobie Diablo III i po zakupie gra nie jest widoczna w mojej bibliotece. W zakładce "Pełna biblioteka" mam widoczne wszystkie gry z EA Play, natomiast w zakładce "Posiadane gry" nie ma nic. To, że kupiłem grę jest potwierdzone w sklepiku konsoli. Wejdę w ten tytuł i pisze, że grę posiadam. Z poziomu sklepu mogę ją zainstalować itp. ale w zakładce "Gry" nie mam nic, tak jakbym gry nie kupił. O co chodzi? Wszystkie kupione tytuły przecież zawsze były właśnie widoczne w "Grach", przynajmniej na One.

 

Nie masz włączonego filtrowania? 

Lista gier - masz ustawione np. gry z x360

 

 

xbox-one-lets-you-filter-by-4k-hdr-xbox-one-x-enhanced-games-1502962277220.jpg

Odnośnik do komentarza

Mam takie głupie pytanie. Mam ustawiony obraz w tv "pod siebie". Jasność, kontrast itp. TV ma HDR, który po włączeniu ma swoje ustawienia domyślne. Dobrze rozumiem, że jak zmienię te ustawienia dla HDR na takie same jak "pod siebie" to będę miał góvno a nie HDR? Czy może tryb HDR i tak będzie się czymś wyróżniać?

Odnośnik do komentarza

Telewizor TCL seria PD600. Chodzi o to, że mogę ustawić osobno parametry dla trybu HDR jak i bez trybu. 

 

I zastanawiam się czy jak parametry będą takie same, to czy HDR będzie widoczny.

 

W trybie HDR na przykład jasność i kantrast są ustawione na bardzo wysoki co już wyróżnia ten tryb od tego co ustawiłem sobie sam zmniejszając te parametry. 

 

Chciałbym wiedzieć czy jak zrównam ustawienia w trybie HDR do tego bez HDR, to czy będą nadal różnice w obrazie czy będę miał to samo.

Odnośnik do komentarza

Czasem pomaga odświeżenie listy gier/dashboardu (w guide menu najechać na 'my games & app', wcisnąć przycisk menu na padzie -> 'refresh') - gry z golda odświeżało u mnie od razu, chociaż z zakupionymi bywało różnie (np. liczba gier wzrastała +1, ale samej gierki widać nie było). 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...