Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Niektórzy pytali się o dolby atmos na xbox dla słuchawek. Właśnie jest promocja na to więc kto jest nadal chętnym polecam obecnie zakupić. 

 

https://lowcygier.pl/promocje-cyfrowe/promocja-na-dolby-atmos-for-headphones-na-xbox-one-i-xbox-series-xs-dolby-atmos-for-headphones-za-2942-zl-w-sklepie-microsoftu/

Odnośnik do komentarza
31 minut temu, MBeniek napisał:

Da się ustawić gdzieś w opcjach, że jak podłączam słuchawki do pada to, żeby cały dźwięk szedł tylko do nich i już nie na TV? Bo szukałem, ale jakoś nie mogłem znaleźć i musiałem po prostu wyciszyć dźwięk w samym telewizorze. 

Z tego co wiem, dopiero jak słuchawki są połączone przez dongla na USB to z automatu dźwięk idzie tylko na słuchawki.

Odnośnik do komentarza
Da się ustawić gdzieś w opcjach, że jak podłączam słuchawki do pada to, żeby cały dźwięk szedł tylko do nich i już nie na TV? Bo szukałem, ale jakoś nie mogłem znaleźć i musiałem po prostu wyciszyć dźwięk w samym telewizorze. 
Nie ma , zresztą wyciszanie tv jest oficjalną poradą supportu MS
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, MBeniek napisał:

Ok, dzięki wszystkim za odpowiedź. :lapka:  Pozostaje liczyć, że dodadzą to w jakiejś tam kolejnej aktualizacji. :usmiech:

Wątpię, ten problem występuje od dawna, jeszcze jak pierwszego XO miałem, jak do tej pory tego nie ogarnęli to już nie ogarną. :dunno:

Odnośnik do komentarza
6 minutes ago, bluber said:

No bo te od PS4 działają przez USB tylko z PS4 

Ja mam Hyper X2 czy jakoś tak z ta kartą.zewnetrzna co emuluje 7.1 jak się podłączy przez USB. Rozumiem, że one nie będę przez USB w ogóle działać?

 

A jak kupię tą apke na DA to mi na Jacku normalnie będzie dzialalo DA jak słuchawki 2.1

Odnośnik do komentarza
32 minuty temu, SetoPL napisał:

Ja mam Hyper X2 czy jakoś tak z ta kartą.zewnetrzna co emuluje 7.1 jak się podłączy przez USB. Rozumiem, że one nie będę przez USB w ogóle działać?

 

A tego nie wiem, zależy od modelu konkretnego często, ale Xbox nie obsługiwał usb audio do tej pory chyba, że masz dedykowany sprzęt do Xboxa jak np Astro. Arctis 7x działają bezprzewodowo z Xboxem i konsolami Sony np 

Odnośnik do komentarza
41 minut temu, SetoPL napisał:

Ja mam Hyper X2 czy jakoś tak z ta kartą.zewnetrzna co emuluje 7.1 jak się podłączy przez USB. Rozumiem, że one nie będę przez USB w ogóle działać?

 

A jak kupię tą apke na DA to mi na Jacku normalnie będzie dzialalo DA jak słuchawki 2.1

Jest trial.. Sprawdź sobie :) i zobacz czy warto wydawać chajs 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...