Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Też muszę ratować się nocnym pobieraniem, przy 20 Mb/s ściąganie gierek trwa.

Pamiętam jaki wpipi byłem na Valhalle, zainstalowałem z płyty całość w trybie offline licząc że oszczędzi mi to nieco zachodu z łataniem gry... Dostałem w twarz 46 GB aktualizacji xd. 

Ostatecznie dopiero następnego dnia odpaliłem po nocnym ściąganiu patcha.

Odnośnik do komentarza

Na innym forum przeglądałem wiadomości i gość który ogrywa wszystkie x od początku zarzeka się, że w większość gier na Xboxa series x i te we wstecznej nie wymaga pobierania patcha i używania internetu. (nie pisze o cyber, bo tam nawet i z patchem ciężko się gra). 

 

Oczywiście nie pisze o grze on line czy zapisywaniu czegoś w chmurze. 

 

Muszę to wszystko przemyśleć :) czy wydolę netowo. Swoją drogą ciekawe czy ps5 też musi lub nie korzystać w takim samym stopniu z neta....

 

 

Edytowane przez StaryGraczPegasusa
Odnośnik do komentarza
18 hours ago, StaryGraczPegasusa said:

Ok, tak daleko sięgał nie będę. Wstecz tylko o jedną generację niżej. Czyli jest szansa, że gry pudełkowe z XboxOne zainstalują się z płyty. Ufff. Czyli np. Cyberpunk pójdzie z płyty bez  ściągania z internetu ? (Na Steamie próbowałem ściągać - wyszedł czas ok 70h - zrezygnowałem) :)

 

 

W grudniu Cyberpunk z obu płyt zainstalował łącznie 16GB, z neta pobrałem kilkadziesiąt GB + kilka patchy od tego czasu :)

Odnośnik do komentarza

Witam. Posiadam kino domowe sony rht-g900 oraz Xbox Series X. Gdy podłączam do kina domowego konsolę oraz tv to tracę możliwość korzystania z rozdzielczości 4k 60hz, funkcji hdr i takie tam. Natomiast gdy podłącze konsole bezpośrednio do tv wszystkie funkcje które oferuję mój tv są dostępne dla konsoli, ALE za to tracę dźwięk z kina domowego.

Nie jestem dobry w te klocki, poprawcie mnie jeśli się mylę. Jeśli kupie kabel optyczny np taki https://allegro.pl/oferta/optyczny-kabel-audio-toslink-spdif-digital-t-t-1-5-9350611541?fromVariant=9350589176 to uzyskam dzwiek z kina gdy konsola bedzie podłączona do tv czy muszę zrobic coś innego ?

 

Edytowane przez Rapuch
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Dalhi napisał:

Nie każdy TV wypuści sygnał 5.1 czy wyższy przez wyjście optyczne, często tylko stereo. Proponowałbym kino domowe połączyć przewodem hdmi, gniazdo w tv musi być opisane jako ARC i tego używasz do połączenka tv - kino domowe.

Ok. Rozumiem, że konsola ma byc podłączona bezpośrednio do tv tak ?

PS: Podłączyłem tak, jak zaproponowałeś ale nadal nie mam dzwięku z kina (kino i konsola podłączone do tv kablami hdmi). Poczekam do jutra, może ktoś jeszcze się wypowie i coś doradzi. Z góry dzięki.

Edytowane przez Rapuch
Odnośnik do komentarza

Zerknąłem w necie na opis tego modelu kina domowego i wygląda na to że nie ma hdmi arc, stąd brak dźwięku. Zarówno w TV i systemie audio muszą być gniazda z ARC żeby takie połączenie jak zaproponowałem zadziałało, z góry założyłem że jest :s.

W takim wypadku pozostaje Tobie przewód optyczny.

Edytowane przez Dalhi
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Dalhi napisał:

Zerknąłem w necie na opis tego modelu kina domowego i wygląda na to że nie ma hdmi arc, stąd brak dźwięku. Zarówno w TV i systemie audio muszą być gniazda z ARC żeby takie połączenie jak zaproponowałem zadziałało, z góry założyłem że jest :s.

W takim wypadku pozostaje Tobie przewód optyczny.

Ok. Ja też nie zrozumiałem, myślałem że tylko tv musi mieć gniazdo arc :D. Dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...