Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Widocznie wymaga to pewnych zmian i optymalizacji pod konkretną gierkę dlatego muszą pytać. Na PC masz z racji specyfiki systemu trochę inaczej przygotowane gry, często z różnymi paczkami tekstur pod różne ustawienia. 

 

Zawsze nie lubiłem konsolowych portów które w opcjach grafiki miały możliwość zmiany rozdzielczości i tyle xd. 

Edytowane przez Ukukuki
Odnośnik do komentarza

Przyznam, że ten njus zupełnie mnie nie cieszy ani rusza - 60fps niby spoko opcja, ale to jest poprawianie historii a nie tworzenie przyszłości - a przecież większość ludzi liczy na ten pokaz mocy najmocniejszej konsoli na rynku, a nie odgrzewane kotlety w 4k60

 

Na chwilę obecną, największe wrażenie na mnie (po przesiadce z obozu Sony) zrobił Gears 5 - jeśli mówimy o grach tylko na X - cała reszta spoko, ale nie urywa.

Co z tego że Sony ma DS3, które wygląda jak powinno, skoro ja w takie gry nie gram?

 

za każdym razem jak odpalam konsolę to mam powrót do 2000 roku - te kafle aż rażą po oczach - to niech zrobią jak przystało na "next gen"

 

 

Odnośnik do komentarza

To zawsze rozbija się o kwestię gustu. Nie wiem jedynak jak o wydajności konsoli miałby świadczyć jej dash. Zwłaszcza, że ten jest przejrzysty i łatwo się w nim odnaleźć, IMO dobrze zrobili, bo jego obecny wygląd jest wynikiem wieloletniej ewolucji, a nie stawianiem wszystkiego na głowie.

Odnośnik do komentarza
Teraz, Paolo de Vesir napisał:

To zawsze rozbija się o kwestię gustu. Nie wiem jedynak jak o wydajności konsoli miałby świadczyć jej dash. Zwłaszcza, że ten jest przejrzysty i łatwo się w nim odnaleźć.

 

rozumiem, mówię tylko z mej perspektywy - zwłaszcza że po przesiadce z PlayStation nie wydaje mi się on przejrzysty ani łatwy, już wolę ten ze Switcha prawdę mówiąc

Odnośnik do komentarza

Wsteczna jest spoko biorąc pod uwagę stagnację wydawniczą, która teraz panuje w niektórych gatunkach. Brakuje Ci np. horrorów to ogrywasz silenty. Ja miałem zajawkę na skradanki więc ograłem splintery a że były w wersji enhanced to weszły jak w masło. Teraz chyba ogram the darkness mimo, że w backlogu mam z 5 gier. Czuję jak te piekielne miniony mnie wzywają. 

Through you i will display my power... 

Through you i am born... 

You are nothing but my puppet... :D

 

 

Lw_darkness_wideweb_470x262,0.jpg

Odnośnik do komentarza
W dniu 19.02.2021 o 08:31, Moldar napisał:

Menu trzeba dobrze poznać, ale jednak to ciągle skakanie po folderach i zakładkach, hejtuje od zawsze i do dziś się to nie zmienia. Jedynie menu podręczne jest spoko ogarnięte.


Fakt, zarówno menu konsoli, jak i MS Store z jej poziomu to straszny burdel.
Kij z tym dashem w 1080p, ale XMB z PlayStation to zdecydowanie czytelniejsza opcja (no i tapetkę można sobie ustawić).

Z innej beczki - czy jest gdzieś opcja zmiany jakości/wagi zrzucanych screenshotów?
Bo te PNG po 13-15MB to tragedia - na kompa lecą dwa dni (przez tego "Pomocnika XBOX"), na forumek nie można ich w takiej jakości wrzucić i ogólnie nie wiem, po co to takie wielkie.

Klipy video można jakoś konfigurować (inna sprawa, że z takimi długościami to XBOX praktycznie nie istnieje w tym aspekcie), ale przy zdjęciach żadnych opcji nie widzę.

Odnośnik do komentarza

Share jest słabo ogarnięty, na duży plus screeny, bo idą szybko, ale zmiany formatów nie zauważyłem. Filmy z kolei nagrywa się słabo, raz że krótkie, dwa, że nie nagrywają się żadne głosy w sesjach Multi. Ale coś tam pisali, że badają ten temat i może będą jakieś zmiany.

Odnośnik do komentarza
10 hours ago, Szymek said:

Na konsoli chyba tylko. W sklepie play nie widzę. 

Troche słabo nie nie można na konsoli tak segregować achivkow jak wspomnianej przez Cb aplikacji (podstawka, dlc) 

 

Ale w przeglądarce działa bardzo sprawnie.

 

Kiedyś było coś o appce dla płatnych użytkowników, nie wiem czy dalej aktualne.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...