Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Najlepsze projekty RARE to jednak singlówki, jest mnóstwo potencjału w tym studiu i jakoś mi tak przykro robi się na myśl, że Everwild miałoby okazać się kolejnym SoT-em - łatanym latami i niegrywalnym w singlu.

Odnośnik do komentarza

Inch nie zrozum mnie źle, nie mam problemu z tym, żeby gra była multikiem, ale są multiki jak WoW czy Destiny które pomimo, że są grami online oferują coś faktycznego dla gracza singleplayer. MS do tej pory ładnie balansował między singlem i online, nie chciałbym aby zaburzano te proporcje.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, 20inchDT napisał:

Myślę, że martwisz się na zapas. Większość ich gier to nie będzie multi, bo nie sprzedadzą gamepassa.

 

Myślę raczej w drugą stronę -> nic tak nie sprzeda gamepassa jak gry online w które gra się miesiącami. To praktycznie opłacanie abonamentu dla jednej gry i czuje, że MS będzie raczej naciskał na aspekty sieciowe w swoich produkcjach.

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Dr.Czekolada napisał:

Akurat opłacanie gamepassa żeby grać ciągle w jedną grę to idiotyczny i nieopłacalny pomysł.

Jeśli to gra nastawiona na multi a i tak musisz płacić za golda to niekoniecznie zły pomysł bo cena golda = gpu, przynajmniej na chwilę obecną. 

Odnośnik do komentarza

W grach online i tak musisz płącić abo za Golda, a że za kilka złotówek więcej masz jeszcze gamepassa? No nic tylko brać. @lpcl widac, że się rozumiemy :lapka: 

 

Tak czy inaczej, to i tak jedynie dywagacje, a jakie te gry będą dowiemy sie w ciągu najbliższych kilku lat (i generalnie jak wyglądać będzie wówczas XGP).

Odnośnik do komentarza
Teraz, lpcl napisał:

Jeśli to gra nastawiona na multi a i tak musisz płacić za golda to niekoniecznie zły pomysł bo cena golda = gpu, przynajmniej na chwilę obecną. 

 

No nie do końca, bo kupisz raz grę i masz spokój. Inaczej co miesiąc musisz odnawiać i w końcu przyjdzie taki moment, że nie będzie do opłacalne.

 

Ale kto normalny kupuje XGP dla jednej gry xD. Ograłem/Skończyłem w tym roku gry za ponad 1k, a abo mnie wyniosło.. 200zł?

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Shago napisał:

 

No nie do końca, bo kupisz raz grę i masz spokój. Inaczej co miesiąc musisz odnawiać i w końcu przyjdzie taki moment, że nie będzie do opłacalne.

 

Ale kto normalny kupuje XGP dla jednej gry xD. Ograłem/Skończyłem w tym roku gry za ponad 1k, a abo mnie wyniosło.. 200zł?

Shago tylko Ty akurat bulisz pełną cenę a ja tu dywaguję nt. dobicia golda i konwersji. :D

A tak poza tym to wiadomo, że jest mnóstwo zawartości, którą i tak opłaca się chociaż sprawdzić. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...