Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

CS żyje do dzisiaj i nigdy nie miał się lepiej.

 

Mi areny znudziły się już za czasów UT2004, przegrałem w to kilkaset godzin. Później trochę pograłem w UT2007 ale zmęczenie materiału mocne. I tak grałem głównie mapki ze zdobywaniem bazy i niszczeniem reaktora chociaż nie było to tak dobre jak w edycji z UT2004. 

Odnośnik do komentarza

Wczoraj po powrocie do domu, odpaliłem konsolę zmieniłem tryb na oszczędzanie energii, uruchomiłem ponownie i wszystkie opcje wyboru rozdzielczości wróciły. Hooy wie o chodzi, ale działa dalej bez zarzutu, pewnie tylko błąd systemowy.

Za pierwszym razem zwykły reset nie pomógł, trzeba było restartować a teraz ponowne uruchomienie wystarczyło do poprawnego wykrywania sprzętu. 

Jak się powtórzy sytuacja to zacznę od zabawy z kablami. Dzięki za porady.

Odnośnik do komentarza

Chciałem napisać, że zakochałem się w tym XSX :]

 

Od zawsze cisnąłem na Pleju, ostatnią generację która rozczarowała "mocą" przesiedziałem na bardzo mocnych PC.

Teraz korzystając z okazji opchnąłem swoje GPU i zakupiłem LG CX55, do tego PS5 i trochę później używanego XSX.

 

I kurde wczoraj sobie uświadomiłem, że cisnę tylko na Xie. GOW 1 i 2 skończone, zaczęta 3. Aktualnie Metro Exodus - świetnie się w to gra i świetnie to wygląda.

FH4 to w sumie stara gra ale nigdy w to nie grałem i jestem mega zaskoczony jak świetnie się w to gra. Ostatnio tyle zabawy miałem przy Burnout 2.

 

VRR, quick resume, padzior, wygląd konsoli, cichość pracy, game pass, szybkość działania - no po prostu jestem zachwycony :] Aż musiałem to napisać :]

 

Niedawno kupiłem 3070 do kompa bo trafiło się okazyjnie... a dalej siedzę przy X pudle.

 

 

  • Plusik 4
  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
16 hours ago, dee said:

W Unreal Tournament na Dreamcast funkcję prawej gałki pełniły face buttony. I dało się grać? Dało :obama:

 

Nie, to było inaczej. W FPS na Dreamcaście, w tym Unreal Tournament jak i Quake 3 Arena postacią kierowało się na przyciskach akcji - A - tył, X - Lewo, B - prawo, Y - przód, a analogiem się celowało. IMO fajne rozwiązanie. Grałem niedawno więc pamięć mnie nie myli :)

Edytowane przez Czoperrr
Odnośnik do komentarza
49 minut temu, Czoperrr napisał:

Nie, to było inaczej. W FPS na Dreamcaście, w tym Unreal Tournament jak i Quake 3 Arena postacią kierowało się na przyciskach akcji - A - tył, X - Lewo, B - prawo, Y - przód, a analogiem się celowało. IMO fajne rozwiązanie. Grałem niedawno więc pamięć mnie nie myli :)

 

No nie masz racji bo aż odpaliłem przed chwilą UT na DC myśląc ,że mnie pamięć zawodzi i przyciskami się rozgląda góra dół a lewy prawy odpowiada za strafe. Analogiem się chodzi :) I to jest bazowa konfiguracja, może zmieniałeś i dlatego pamiętasz inaczej. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Granie w FPS przed erą PS2, to była sama katorga i inwalidztwo całkowite, kurła, pamiętam parę takich gier na PSXa, no i nie dało się w to grać. Dobrze, że w tamtym czasie miałem mocnego kompa, to ogrywało się prawilnie klawa+myszka w kłejki, unreale, serious samy, soldiery, była tego masa.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, k0zz napisał:

Chciałem napisać, że zakochałem się w tym XSX :]

 

Od zawsze cisnąłem na Pleju, ostatnią generację która rozczarowała "mocą" przesiedziałem na bardzo mocnych PC.

Teraz korzystając z okazji opchnąłem swoje GPU i zakupiłem LG CX55, do tego PS5 i trochę później używanego XSX.

 

I kurde wczoraj sobie uświadomiłem, że cisnę tylko na Xie. GOW 1 i 2 skończone, zaczęta 3. Aktualnie Metro Exodus - świetnie się w to gra i świetnie to wygląda.

FH4 to w sumie stara gra ale nigdy w to nie grałem i jestem mega zaskoczony jak świetnie się w to gra. Ostatnio tyle zabawy miałem przy Burnout 2.

 

VRR, quick resume, padzior, wygląd konsoli, cichość pracy, game pass, szybkość działania - no po prostu jestem zachwycony :] Aż musiałem to napisać :]

 

Niedawno kupiłem 3070 do kompa bo trafiło się okazyjnie... a dalej siedzę przy X pudle.

 

 

 

XSX + XGP to najlepsze, co się tej branży przytrafiło. A gierek do Passa zmierza w ilościach hurtowych :obama:

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, k0zz napisał:

Chciałem napisać, że zakochałem się w tym XSX :]

 

Od zawsze cisnąłem na Pleju, ostatnią generację która rozczarowała "mocą" przesiedziałem na bardzo mocnych PC.

Teraz korzystając z okazji opchnąłem swoje GPU i zakupiłem LG CX55, do tego PS5 i trochę później używanego XSX.

 

I kurde wczoraj sobie uświadomiłem, że cisnę tylko na Xie. GOW 1 i 2 skończone, zaczęta 3. Aktualnie Metro Exodus - świetnie się w to gra i świetnie to wygląda.

FH4 to w sumie stara gra ale nigdy w to nie grałem i jestem mega zaskoczony jak świetnie się w to gra. Ostatnio tyle zabawy miałem przy Burnout 2.

 

VRR, quick resume, padzior, wygląd konsoli, cichość pracy, game pass, szybkość działania - no po prostu jestem zachwycony :] Aż musiałem to napisać :]

 

Niedawno kupiłem 3070 do kompa bo trafiło się okazyjnie... a dalej siedzę przy X pudle.

 

 

To ja mam podobnie, miałem w miarę dobry PC z RTX3060 opchnalem go bo jednak to GPU nie do końca mi wystarczało do natywnego 4K, a mocniejsze były i chyba nadal są w chorych cenach.

Kupiłem wtedy PS5. 

Wiem, wiem konsole są i tak słabsze w porównaniu do sprzedanego PC i rzadko która gra w natywnym 4K na nich śmiga. Jednak za PC dostałem prawie 6k, stąd mogłem przeboleć pewne kompromisy w grafice która i tak prezentuje się na nich OK. 

Pograłem na Pleyce dość intensywnie  ok. 3mc. i kupiłem XSX. 

Od tej pory PS5 stoi, no może prawie bo tylko Ratcheta przeszedłem i powoli dochodzę do wniosku że trzeba będzie chyba sprzedać Sony. 

2 konsol nie potrzebuje bo w zasadzie najczęściej gram w gry multiplatformowe typu CoD i Battlefield, a z typowych EXow Sony jedynie pasi mi God of War i Ancharted. 

Druga rzecz że MS w końcu zaczął oferować świetne tytuły w GPU i jestem mega zadowolony z tego obrotu sprawy, a to dopiero początek i czym dalej to na pewno będzie jeszcze lepiej bo Game Pass będzie się bardziej rozkręcał ! 

Stąd powoli dojrzewam do decyzji sprzedaży drugiej konsoli... 

Pozdo i witamy w klubie zielonych :-) 

 

 

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, MaiorZero napisał:

Czy mi się wydaje czy baterie AA do padów do Series padają szybko? Na padach do Xbox 360 rzadko kiedy musiałem wymieniać baterie a tutaj już po trzech dniach. 

Chyba byś musiał non stop te e dni grać bez przerwy i wyłączania konsoli i pada to może by wtedy padly. 

Pewnie jakie kulawe baterie masz. 

Kolega Czoperr napisał że na Enolopach gra z tydzień. 

Ja to także potwierdzam bo też używałem tych Enelopow. 

Jednak trzeba uważać przy ew. ich zakupie bo w necie masa to chińskie podróbki Enelopa, to nie muszę chyba Ci tłumaczyć ile będą trzymały. 

Teraz jednak używam stacji do ładowania DPD z aku i też sporo gram i ładuje raz na kilka dni, a te akumulatorki raczej mocą nie grzeszą także źle nie jest... 

 

PS / 

Przepraszam za post pod postem, tak jakoś mi się machło... 

Edytowane przez maxoffe
Odnośnik do komentarza

https://www.ikea.com/pl/pl/p/ladda-akumulatorek-do-ladowania-70303876/

https://www.ikea.com/pl/pl/p/kvarts-ladowarka-80446667/

 

Razem wychodzi tylko 75 zł, wysyłka też chyba za darmo jest, nie pamiętam.

 

Takie kombo sobie wziąłem, bardzo sobie chwalę ładowarkę, dobrze ładuje. W ogóle to jest niesamowite, że można usiedzieć prawie cały tydzień na tych bateryjkach, a wymiana baterii to jakieś 10 sekund i dalej grasz na następny tydzień. A jak pomyślę, że będę musiał za każdym razem ładować dualsense to mnie chuj strzela.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Faka napisał:

Granie w FPS przed erą PS2, to była sama katorga i inwalidztwo całkowite, kurła, pamiętam parę takich gier na PSXa, no i nie dało się w to grać. Dobrze, że w tamtym czasie miałem mocnego kompa, to ogrywało się prawilnie klawa+myszka w kłejki, unreale, serious samy, soldiery, była tego masa.

Ja tam z przyjemnością ogrywałem UT, Q3 Arena, Outtriggera na FC i nie przypominam sobie żeby to była katorga, ale wiadomo granie na padzie z jedną gałką w fps-y nie wszystkim mogło przypaść do gustu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...