Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Jak widać łaska graczy na pstrym koniu jeździ,

jeszcze niedawno pol forum wstrzymywało oddech na teorie spiskowe że Kojima mógłby macać palce przy indyku jak Abonded, a dziś gdy pojawiają się plotki, ze może będzie robić  grę na Xboxa, czytam że Kojima jest w zasadzie z zbędny i bardziej przeszkadza niż pomaga xd

  • Plusik 6
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Dla mnie akurat Kojima jest całkowicie obojętny, grałem w kilka jego gier i żadna mnie jakoś nie porwała.

 

No ale Xbox celuje w różnorodność swoich gier, więc nie dziwi mnie że starają się o współpracę. Bądź co bądź to wciąż duże nazwisko w branży (chociaż dla wielu osób mocno przereklamowane) i pewnie mógłby przyciągnąć do ekosystemu xboxa kilka nowych osób.

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, pawelgr5 napisał:

Czego by nie zrobił to jak to utrzyma poziom tego co robił wceśniej to biblioteka xboxa tylko na tym zyska. Sam uwiebial MGS (starsze) ale ZoE to akurat w dupie mam bo jakosmnie nie porwało. DS zagram kiedys na PC albo PS5 jak kupie za te 2-3 lata.

Akurat DS wyszedł mu jak żadna inna gra i naprawdę szkoda że nie można w nią pograć na Xie. Aż się prosi żeby skorzystać z pełni możliwości XSX w 4K.

Śmiem nawet sądzić, że DS jest grą bardziej ciekawą pod względem rozgrywki niż kolejne tasiemce z serii MGS. Jeżeli chodzi o klimat i typowe Kojimowskie momenty to przebija o kilka długości. 

Odnośnik do komentarza
10 hours ago, ASX said:

Jak widać łaska graczy na pstrym koniu jeździ,

jeszcze niedawno pol forum wstrzymywało oddech na teorie spiskowe że Kojima mógłby macać palce przy indyku jak Abonded, a dziś gdy pojawiają się plotki, ze może będzie robić  grę na Xboxa, czytam że Kojima jest w zasadzie z zbędny i bardziej przeszkadza niż pomaga xd

 

Jeśli o mnie chodzi to wyjaśniłem dlaczego Kojima byłby mi obojętny, bo tylko prawdziwość plotki o SH mnie interesuje. Nazwisko by pomogło w rozgłosie, ale gra byłaby słabsza niż jakby robili to ludzi np z Team Silent. 

MGSy nie dla mnie, a Death Stranding to dla mnie słaba gra. Do tego jego wypowiedzi odstraszają niż miałyby zbudować hype u graczy którzy na SH czekają.

Gdyby nie siedział w Konpeki Plaza gdzie były ważniejsze rzeczy do zrobienia to dawno by dostał ode mnie kulkę xd

 

10 hours ago, creatinfreak said:

Akurat kojime jest specyficzny i albo się go lubi, albo totalnie nie trawi, dlatego są takie przeciwstawne wypowiedzi. A co do abonded to raczej ludzie się jarali na myśl, że to nowy silent hill, w mniejszym stopniu, że to kojima.

 

O to właśnie.

Edytowane przez Jordanensis
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...