Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 22.06.2021 o 17:15, beardo0 napisał:

Ja wziąłem eneloop pro + szybka ładowarka za coś ponad 100 zł od oficjalnego dystrybutora na allegro

Bo najlepiej brać je z pewnego źródła. 

Tak, wiem jest trochę drożej ale jak popatrzyłem ile tego jest podróbek na rynku, a nie które naprawdę bardzo ciężko odróżnić. 

To wolałem zapłacić więcej niż oszczędzić kilkadziesiąt złotych, a później narzekać że aku nie ma nawet połowy deklarowanej pojemności i trzyma dzień czy dwa... 

Odnośnik do komentarza

Ja pierw wrzucam na telefon z apki, potem yt, ale przydałoby się bezpośredni upload.

A macie tak, że jak robicie screena czy nagrywacie film to dźwięk w konsoli wam się ścina w tym momencie?

Mogliby trochę zgapic z PlayStation, dużym plusem jest chmura i tutaj szacun, ale reszta mocno odstaje.

Odnośnik do komentarza

Porównałem kulturę pracy xsx do ps5 to xbox o niebo lepiej. Ale mówić ze w xsx nie słychać cewek to kłamstwo. Są bardzo subtelne nie słychać ich zdala, bo w ps5 to w całym pokoju. Jedynie słyszalne są jak przyłożymy ucho do konsoli. Ale są. Brzęczą sobie tak samo jak w ps tylko jak wspomniałem dużo dużo ciszej ze ich z dala nie słychać smile.gif

Odnośnik do komentarza

Jaki macie transfer po kablu z upc przy pobieraniu gierek? Ostatnio jak zmieniłem neta to w dniu instalacji było wszystko ok 220 po wifi to zlałem temat a jak se podłączyłem kablem to jakieś śmieszne prędkości przy 300mbs

 

podejrzewam jebnięty modem bo na innym mieszkaniu przy 150mbs zapierdala prawie maksem zarówno wifi jak i kabel 

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, madhunt3r napisał:

Porównałem kulturę pracy xsx do ps5 to xbox o niebo lepiej. Ale mówić ze w xsx nie słychać cewek to kłamstwo. Są bardzo subtelne nie słychać ich zdala, bo w ps5 to w całym pokoju. Jedynie słyszalne są jak przyłożymy ucho do konsoli. Ale są. Brzęczą sobie tak samo jak w ps tylko jak wspomniałem dużo dużo ciszej ze ich z dala nie słychać smile.gif

Może twoja konsola ma problem z cewkami, bo sam mam fisia na punkcie dźwięku i moim wyczulonym uchem oprócz dźwięku wypływającego powietrza, nic więcej nie słyszę. 

Odnośnik do komentarza
Może twoja konsola ma problem z cewkami, bo sam mam fisia na punkcie dźwięku i moim wyczulonym uchem oprócz dźwięku wypływającego powietrza, nic więcej nie słyszę. 

Może tak bo jak miałem inna w grudniu to tam było ciszej. Wiec jak widać model modelowi nie równy. Ale najważniejsze ze z fotela nic nie słychać. A przecież nie będę się pochylał nad nią wtedy cewki u mnie słyszalne troszkę ;)
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, messer88 napisał:

sprawdź tutaj https://gamerdvr.com/ 

 

mi dalej nie działa xD ale jak działało to najwygodniej 

to badziewie od jakiegoś czasu już nie działa  :pirate:  trzeba robić podchody z onedrive, dodali ten share botton tylko co z tego jak później poza konsolą ktoś chce się pochwalić to internetowe średniowiecze  

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...