Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Elitesse napisał:

Działa wam strona www xbox?

U mnie od dwóch dni problem:

 

2 godziny temu, Bzduras napisał:

Działa Wam strona www.xbox.com? Wali mi errorem i nie wiem, czy to problem z maszyną czy globalny.

 

A co do FEARa - jest w sklepiku, ale "niedostępny do kupienia".

 

2 godziny temu, Figuś napisał:

nie, chciałem im poszukać tego Feara i error XD

 

 

Wczoraj mi działała bo dodawałem sobie MP1 i 2 do wishlisty

Odnośnik do komentarza

Dodatkowo XSS nie jest olewany przez studia 1st party i serio można z tego sprzętu wycisnąć całkiem sensowne osiągi. Sam rozważam XSS jako dodatkową konsolę do Plejki, a jak będzie mi mało to się przesiądę na monolit mocy.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Szybkie pytanie do posiadaczy Series S. Miałem Series X, był zajebisty. Niestety z pewnych względów musiałesm sprzedać. Planuje kupić Series S, mam monitor 2K. Preferuje tryb wydajności w grach.. Jak wygląda Forza Horizon 5 czy Halo Infinite w większej ilości FPS niż 30 na Series S ? Filmiki filmikami ale wole spytać użytkowników. Dzięki za info xboxowi bracia 

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, krzysiek923 napisał:

No i chcę zachować spójność, trochę lipa tak przechodzić z dopakowanej jedynki do dwójki i trójki.

 

Ja tak właśnie grałem, bo skoro była bardziej wypasiona opcja to czemu nie skorzystać.

Przesiadka na dwójkę trochę bolała, ale szybko przywykłem, a trójeczka to się nie ma czego wstydzić nawet przy jedynce Ultimate - byłem w szoku, jakie to piękne.

 

1 minutę temu, DonMisiek00 napisał:

Ja bym wolał takiego pada co by mi małżonki i młodego w nocy nie budziło ;) analog tak głośno obija, że maskara.

 

Wcześniej nie zwracałem uwagi, może oprócz krzyżaka, bo gram zawsze na słuchawkach, ale ostatnio odpaliłem na chwilę dźwięk z TV do jakiegoś niezobowiązującego jeżdżenia w FH5 i faktycznie jest to masakra :pawel:

W życiu chyba głośniejszego pada nie niałem.

Odnośnik do komentarza
Teraz, Wredny napisał:

 

Ja tak właśnie grałem, bo skoro była bardziej wypasiona opcja to czemu nie skorzystać.

Przesiadka na dwójkę trochę bolała, ale szybko przywykłem, a trójeczka to się nie ma czego wstydzić nawet przy jedynce Ultimate - byłem w szoku, jakie to piękne.

 

 

Wcześniej nie zwracałem uwagi, może oprócz krzyżaka, bo gram zawsze na słuchawkach, ale ostatnio odpaliłem na chwilę dźwięk z TV do jakiegoś niezobowiązującego jeżdżenia w FH5 i faktycznie jest to masakra :pawel:

W życiu chyba głośniejszego pada nie niałem.

Dokładnie chodzi zwłaszcza o granie w FH ;(  w PS4 dostawałem opiernicz o odkurzacz w konsoli. Żona jak usłyszała jak chodzi konsola to mówi ooo to będziesz mógł nawet sobie grać do rana - żona po FH zawsze coś nie tak. Ale gra ze mną w It takes two. Niebieski pad za 249 trudno

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, orion50 napisał:

Szybkie pytanie do posiadaczy Series S. Miałem Series X, był zajebisty. Niestety z pewnych względów musiałesm sprzedać. Planuje kupić Series S, mam monitor 2K. Preferuje tryb wydajności w grach.. Jak wygląda Forza Horizon 5 czy Halo Infinite w większej ilości FPS niż 30 na Series S ? Filmiki filmikami ale wole spytać użytkowników. Dzięki za info xboxowi bracia 

 

Gram na TV 4K i wygląda to bardzo znośnie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...