Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dopiero obczaiłem ten tryb nocny i będę chyba regularnie używał. Sprawdzając dzisiaj, przygaszenie TV o 15% bez wyłączania HDR i bez filtra niebieskiego + diody na minimum wydało mi się komfortowe do wieczornego grania. 

 

Btw, było już sprawdzane czy przygaszenie diody w padzie wydłuża żywotność baterii czy też nie ma zauważalnej różnicy?

Odnośnik do komentarza

Mi akumulator od MS padł dopiero po kilku latach więc całkiem dobry wynik. A tak to polecam zwykłe akumulatorki paluszki. Jak dla mnie dużo lepsze rozwiązanie niż to od Sony. Nie szkoda ci kasy to kupujesz akumulatorki o większej pojemności a nie zadowalasz się tym co ci daje producent. 

Odnośnik do komentarza
9 hours ago, Wredny said:

Po co oszczędzać baterie w padzie, w którym i tak wymienia się je średnio raz w tygodniu? :dunno:

Bo jeśli mi w sumie wszystko jedno jak mocno świeci to logo w ciągu dnia, to zawsze mogę zostawić je bardziej przygaszone nawet dla minimalnej oszczędności energii. Poza tym po prostu byłem ciekaw, czy aspekt był sprawdzany, bo szukając na szybko nie znalazłem testów. W przypadku pada od PS4, różnice były podobno mierzalne, chociaż oczywiście tam światełko było znacznie większe.

 

Oczywiście prawie 2022 i używam aku. Play&Charge jakoś od 2006 i potem różne aku od 2008/9 może?

Odnośnik do komentarza

Ogólnie kwestie językowe są najbardziej niedorobione w elektronice. Wychodzisz ze standardowego schematu „znam tylko swój język ojczysty, więc zawsze go preferuję - a najlepiej jak to popularny angielski/hiszpański/itp.” i zaczyna się bałagan.

Smartfony też niezbyt przewidują, że ktoś może odbierać wiadomości w dwóch lub więcej językach, czy głosowo wybierać piosenki z różnych krajów albo wklepywać adresy za granicą.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wczoraj buszowałem po sklepie w Arabii Saudyjskiej i o ile ceny mają podobne jak u nas to często widać jakieś błędy cenowe tak mi się wydaje.

Wiec tak Max Payne 1,2 i Red Dead Revolver są po 18zł

Kupiłem też Super Monkey Balla nowego wersję deluxe za 35zł gdzie obok była normalna zwykła za około 160zł no i kupiletm też Puyo Tetris 2 za 38zł gdzie normalnie u nas za 169. Te tytuły miałem na wishliscie być moze w ich storze jest więcej takich kwiatków.

 

 

Aha kupuje się tam tak samo jak w Brazylii zdrapki z mtcgame.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...