Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Pamiętacie mniej więcej w jakim czasie po ogłoszeniu współpracy z Bethesdą ich gry wpadły do GamePassa? Nie ukrywam, że sporo jest tytułów od Activision/Blizzard które chciałbym w abo ograć, że wspomnę tylko najnowszego Crasha.

Odnośnik do komentarza
32 minuty temu, Paolo de Vesir napisał:

Pamiętacie mniej więcej w jakim czasie po ogłoszeniu współpracy z Bethesdą ich gry wpadły do GamePassa? Nie ukrywam, że sporo jest tytułów od Activision/Blizzard które chciałbym w abo ograć, że wspomnę tylko najnowszego Crasha.

 

Najpóźniej z końcem czerwca 2023 jak zostanie sfinalizowana umowa. Wcześniej jeśli będzie dobra wola po stronie Acti.

Odnośnik do komentarza

Generalnie to bardzo dobry news dla gamingu. Biorąc pod uwagę, że wszystko wskazuje na to, że MS zarządza swoimi nowymi nabytkami z głową, dając większe finansowanie, czas na produkcję oraz swobodę twórczą, to jest szansa, że część zespołów Acti powróci do robienia tego w czym czuli się najlepiej. Liczę na to, że Booty zajmie się tym działem bezpośrednio.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, _mike napisał:

Na którejś stronce widziałem fajny pomysł - oddać Spyro do DoubleFine Shafera. 
Dla mnie to największy plus - wymiana IP, a CoDy niech sobie dalej klepią.

 

Myślę, że Shafer woli robić swoje gry.

1 minutę temu, Hubert249 napisał:

Oczywiście, że zaraz coś wpadnie. 

Nie mówię o całym katalogu ale takie Sekiro, Crash i Spyro to w ciągu kilku tygodni dołączy do usługi. 

 

Czekam na pierwszą listę ile gier wpadnie do GP.

Odnośnik do komentarza

Z czysto biznesowego punktu widzenia zakup Acti to oczywiście mocny strzał w pysk konkurencji, ale dla mnie osobiście to jednak Bethesda nadal jest moim numerem jeden.

W CoDy nie gram, Overwatch mnie nie obchodzi, Crash nie dla mnie...

Jedynie z Diablo w GP się cieszę, no i może część z tych uwięzionych w lochach studiów, klepiących CoDy, uda się uwolnić i zrobią coś fajnego.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Cedric napisał:

 

Nie no wiesz, całe Sony ma kapitalizację giełdową na poziomie 154 miliardów dolarów, a Microsoft chyba ponad 2 biliony. Realnie to sobie uja mogą zrobić obecnie, bo w każdym przypadku Microsoft ich wciąga nosem.

 

Największy błąd to chyba został przez Sony popełniony nie teraz czy w ostatnich 1-2 latach, ale jeszcze w czasach PS4, gdy Micro ze swoją gamingową pozycją był mocno w odwrocie. Wtedy trzeba było wykupywać studia, nie pozbywać się takiego Ready at Dawn czy innych. Teraz jak już sama góra Microsoftu zaciera rączki na gaming to już w zasadzie nikt ich nie może powstrzymać. 

 

No chyba, że cała gamingowa Japonia łączy się w jakiegoś megazorda i walczą Amerykanami, a jak nie to biała flaga i tylko wydawać gry na Xboxy. ;) 

Na Xboxy to nie ma szans żeby konkurencja wydawała swoje gry, bądźmy poważni, nie ma to kompletnie sensu z żadnego punktu widzenia, chyba, ze w ogóle zniknie eksluzywność i wszystko będzie na wszystkim. Ale z większością się zgodzę, pognali Ready at Dawn chociaż The Order raczej się ludziom podobał, chcieli kontynuację, która mogłaby być dużo lepsza, przede wszystkim dłuższa, Days Gone 2 nie będzie bo też coś komuś na górze się nie podobało a gra jest przez ludzi lubiana, można było kupić Ninja Theory, co śmieszne Hellblade na początku był PS4 only, wypuścili ich z rąk, co MS wykorzystał i ich zgarnął, Asobo jest niezależne jeszcze i Sony by mogło coś podziałać ale nic nie podziałają bo nie ma woli co za momencik skończy się tym, że będą w szeregach Xboxa i wiele, wiele podobnych złych decyzji, a od 2-3 lat to jest już porażka kompletna w działaniu i decyzjach jakie tam zapadają, gry robią cały czas świetne ale nic nie rozwijają, żadnych, nowych porządnych ekip. Na kolosa pokroju Acti ich nie stać ale trzeba było coś działać z mniejszymi studiami, które robią dobre gry, wiadomo jakie gry robią obecne studia PS a jakie były kiedyś. Mnie się to nie podoba mimo, że mogę grać i na plejaku i na Xboxie ale zwyczajnie zdaję sobie sprawę z tego, że dla branży jako całości w przyszłości to może mieć fatalne skutki mimo, że niektórym się może obecnie wydawać, że to co się dzieje jest super.

Odnośnik do komentarza

Lista IP które przejdą po skrzydła Microsoftu po finalizacji przejęcia Activision Blizzard:

  • Blur
  • Caesar
  • Call of Duty
  • Candy Crush
  • Crash Bandicoot
  • Diablo
  • DJ Hero
  • Empire Earth
  • Gabriel Knight
  • Geometry Wars
  • Guitar Hero
  • Gun
  • Hearthstone
  • Heroes of the Storm
  • Hexen
  • Interstate ’76
  • King’s Quest
  • Laura Bow Mysteries
  • The Lost Vikings
  • Overwatch
  • Phantasmagoria
  • Pitfall
  • Police Quest
  • Prototype
  • Quest for Glory
  • Singularity
  • Skylanders
  • Solider of Fortune
  • Space Quest
  • Spyro the Dragon
  • StarCraft
  • Tenchu (legacy games)
  • TimeShift
  • Tony Hawk’s Pro Skater
  • True Crime
  • World of Warcraft
  • Zork

:xboss:

Edytowane przez tedi007
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...