Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, PanKamil napisał:

Ja tak rozkminiam czy np. możliwy jest scenariusz, że specjalnie wywalili grę o parę miesięcy aby np. zebrać hajs z subskrypcji game pass na jej dopieszczenie? Policzyli, że np. potrzebują hajs za miesiące czerwiec 2022- marzec 2023 bo przypływ gotówki za czerwiec 2022-listopad 2022 to za mało? Ponoć Pass jest rentowny i "zrównoważony" więc może to ma jakiś wpływ, że muszą mieć zwyczajnie większy dopływ gotówki?

 

nie możesz tego pisać na poważnie

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, PanKamil napisał:

Ja tak rozkminiam czy np. możliwy jest scenariusz, że specjalnie wywalili grę o parę miesięcy aby np. zebrać hajs z subskrypcji game pass na jej dopieszczenie? Policzyli, że np. potrzebują hajs za miesiące czerwiec 2022- marzec 2023 bo przypływ gotówki za czerwiec 2022-listopad 2022 to za mało? Ponoć Pass jest rentowny i "zrównoważony" więc może to ma jakiś wpływ, że muszą mieć zwyczajnie większy dopływ gotówki?

To chyba szybciej by zadzwonili do mnie z prośbą  o płatność za GP 6 miesięcy do przodu, prawda? Tak działają poważne  firmy.

Odnośnik do komentarza

ciekaw jestem jak Phill bedzie czarowac tego 12 czerwca bo jakoś przecież muszą zagospodarować ten rok bo inaczej cały growy swiat ich wyśmieje.

Obecnie szykuje sie Scorn, AoE na konsole i moze ta forza.... 

no nic, syn sie urodził to i tak nie ma czasu na dluzsze granie ale mimo wszystko liczyłem, że Xbox wreszcie dowiezie....

Odnośnik do komentarza

Beka okrutna z przesunięcia Starfielda, tu nie ma czego bronić, bronić można przesunięcie Stalkera :kaz:

20 minut temu, Czoperrr napisał:

Nie ma to znaczenia, na brak pieniędzy raczej nie cierpią. Potrzebny jest jedynie bat nad głową.

Coś w tym jest, zaraz się okaże że 2022 i 23 studia bez ani jednej gry dla Xa :kekw:

Odnośnik do komentarza
38 minut temu, MYSZa7 napisał:

ja pierdole, ale to jest śmiech, do końca roku nie mieć żadnego ex’a, ale powinni po łbie za to dostać

W obecnej chwili nie mają nic na ten rok, FM to tylko ploty i życzenia :kekw:   Starfield 2023, Mass Effect pod koniec generacji, Batman to jakaś ujnia, dobrze chociaż że podali przesunięcie premiery przed ''E3'' 

 

Będzie grane w DLC do Godrizona i kolejne dwie nowe mapki do Halo na jesień  :kekw:

Odnośnik do komentarza
43 minuty temu, SnoD napisał:

Niech Ci ludzie wracają do studiów, bo to problem już prawie całej branży obecnie, co gra to kilka miesięcy opóźnień.

 

To też brak wywiązania się z zobowiązań wobec osób z GP.

Akurat właśnie te informatyczki nie chcą wracać do studiów. Co ciekawe praca zdalna pozwala zatrudnić się bez problemu w miejscu oddalonym o setki kilometrów. Przynajmniej polscy informatycy chętnie podejmuja się roboty w zagranicznych firmach. W stanach tez myślę, że informatyk z zachodniego wybrzeża zatrudni się na wschodnim i elo.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...