Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, ASX napisał:

 

firma córka odpowiedzialna za Ark, próbowała kiedyś na fali popularności zrobić Ark w settingu z piratami

 

 

Akurat trochę się śmiałem, w linku jest pudzian który idzie pod wodą i bije rybę, później ją wyławia i dalej bije pięścią, do momentu aż w końcu zmieni się w napis 3xkawałki surowego mięsa.

Wygląda koszmarnie, i po tym kiepskim filmiku z Van Dieselem w stroju jaskiniowca przeczuwam że szykuje się makabra nie warta nawet 4 zł.

Odnośnik do komentarza
39 minut temu, 20inchDT napisał:

czyli tak samo jak rok temu. pewnie bedzie jak mowilem - dosyc zwiezly pokaz starfielda 12.06, a na extended Todd bedzie gadal i dluzszy gameplay.

Rok temu te rozszerzona edycja poza gadającymi głowami to dużo nie pokazała nowego.

 

3 godziny temu, ASX napisał:

Obsidian wyrasta chyba na najprężniej pracujące studio Xboxa, za 6 dni jest duża szansa że zobaczymy aż 3 ich gry (Avowed, Grounded, Pentiment)

Zobaczymy czy nie to fakt że jedna z lepszych inwestycji MS, teraz zaczną średnio jedną grę na rok wydawać, gdzie inne studia z jednym projektem to i z 6 lat potrafią się ociągać.

 

3 godziny temu, Bigby napisał:

https://twitter.com/i/spaces/1ZkJzbANDRLJv

 

18:25

 

Show Geoffa Keighley również będzie miało coś dla xboxowców.

 

 

MS rzuci Doritosowi 2-3 indyki jak Tunic czy Deaths Door rok temu i żeby wypier...:gsr:

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Czoperrr napisał:

W ogóle nie kumam tego grounded niby od dawna w early Access a nie widziałem żeby ktoś w to grał, tym bardziej chyba nikt na to nie czeka i wygląda to słabo

 

Ja grałem i nawet calaczka wbiłem (choć już nieaktualne, bo doszły nowe acziki).

Może niezbyt czekam, bo w sumie mam to już ograne, ale na pewno nie "wygląda to słabo".

Odnośnik do komentarza

Ja wiem tylko że pierwszy raz od parunastu lat oglądać konferencji nie będe bo mnie ta cała branżunia pierdząca na Twitterze w plotkach i zapowiedziach, a potem klepiacych się po dupach że to była "exciting conference" zmęczyła i szkoda mojego czasu. Zobaczę potem odsumowanie, zapewne pełne dat 2023 i 2024.

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...