Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Po tych wszystkich prezentacjach uwagę moją przykuły przede wszystkim ubisoftowe Gwiezdne Wojny i Starfield. Avatara też pewnie trzeba będzie kiedyś ograć, bo lubię ten świat, ale sama prezentacja aż wali po oczach schematami ze stajni Ubi. Avoved sam nie wiem, mam wrażenie, że gameplay pokazali trochę ze złej strony za bardzo skupiając się na walce, a przecież Obsidian słynie z opowiadanych historii. Chyba zły ruch.

Fable... przeszedłem w dawnych czasach jedynkę, bardzo mi się podobała,  w dwójkę próbowałem grać na X360, ale coś nie pykło i do świata baśni już nie wróciłem. Sama gra to na razie pieśń przyszłości, więc mnie nie rusza.

O ile nie miałem też w  planach wracać do CP2077, to po prezentacji jednak jestem przekonany do - być może - ponownego przejścia gry, tym razem z DLC. Na resztę i tak pewnie nie znajdę czasu ;) 

 

Odnośnik do komentarza

Ja tam na spokojnie już po pokazach parę przemyśleń mam. Xbox nie będzie Plejstejszyn i w tej kwestii się nic nie zmieni. Być może faktycznie ruszą z cyklicznym wydawaniem dużych gier, ale to nie zawsze będzie to czego ludzie oczekują. 

Będzie nadal dużo małych gier, takich pasujących idealnie do Gamepassa. Pewnie coś jakiś czas trafi się tam perełka jakaś.

 

Jeśli Starfield się uda, oraz Forza dowiezie to rok można będzie nazwać udanym (pamiętając o Redfailu:). Trzy gry w roku to pewnie będzie teraz dobry wynik, patrząc na branżę.

 

Na początku trudno było mi uwierzyć w Hellblade2 i Avowed w przyszłym roku. Ale przecież nawet taki Spiderman 2 gameplay reveal miał kilka miesięcy przed premierą (zresztą Forza i Starfield też). Więc może może.

 

No generalnie patrzę optymistycznie w przyszłość. Mam nadzieję że dobry odzew na ich pokazy będzie paliwem do wytężonego wysiłku.

 

Edytowane przez drozdu7
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, drozdu7 napisał:

Przewinęły się jakieś informacje odnoście nowego dashboardu?

Wogóle to ten dashboard w xie jest w full HD? Bo na plejce chyba 4k, jest wyraźnie ostrzejszy. Tak jest?

Od 2021 jest w 4K. Może zrób to:

Cytat

Step One: Go to your system settings.

Step Two: Go to General.

Step Three: Select "TV & display options".

Step Four: Under the Display section, change the resolution to 1080p.

Step Five: When it says "Keep this resolution?" select Yes.

Step Six: Once changed, change the settings back to 4K UHD.

Step Seven: When it says "Keep this resolution?" select Yes.

Step Eight: Your dashboard should now be displayed in 4K!

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Tylko, że w nocie prasowej jest, że właścicielem IP jest/będzie MS, więc Bulletstorm raczej odpada.

 

To może być cokolwiek. Nowe IP, remake starych gier albo reboot jakiegoś zapomnianego IP lub zupełnie nową część.

 

Ja bym chciał jakieś nowe IP w stylu Bulletstorma czy Painkillera :)

Edytowane przez SnoD
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...