Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, drozdu7 napisał:

Ja myślę że jak ktoś dopiero kupuje konsolę, jak DB to napewno znajdzie wiele dobrego w abonamencie. A po tym jak ogra to co będzie chciał, to sam będzie wiedział czy dla niego opłaca się mieć cały czas wykupiony czy tylko gdy jakieś ciekawe wrzutki są.

 

 

Nie no ja z xboxem jestem nie przerwalnie od 2007r a jak przeglądam game passa to patrzę się w niego jak szpak w pizdę i nic nie wybieram:dafuq:

Nie no kupuję i tak, popykam w girsy jak za dawnych lat

Odnośnik do komentarza
21 godzin temu, MacLSkr napisał:

Kurde, fajna cena na tą eSkę, chyba też się skuszę, bo na Series X jakoś nie mam parcia, a "Starfielda" chciałbym ograć. Też mało gram, w sumie głownie piątek-sobota i to tyle. Jedna/dwie gierki to maks jaki jednocześnie cisnę. Będzie Pająk, Starfield, jeszcze Metroid na Switchu zaczęty i w sumie starczy. No a jak się już ten X-klocek rozkręci, to przy kolejnej generacji pomyśli się o silniejszym sprzęcie. W sumie i tak tylko do exów bym to wziął. 

 

Też dużo nie gram ostatnio ale jednak możliwość włożenia płytki z grą jest dla mnie ważniejsza niż potencjalne oszczędności. Ostatnio grałem głównie w gry z poprzednich generacji, gdzie wydania płytowe miałem albo były jeszcze w rozsądnych cenach. Pudełko zawsze możesz taniej kupić i sprzedać, a w przypadku cyfry już nic z tym nie zrobisz. Pojawi się jakaś gra albo kilka, za którą będziesz gotowy zapłacić pełną cenę i wyjdzie na to samo co zakup XSX. Przynajmniej ja tak do tego podchodziłem.

Odnośnik do komentarza

Panowie przez 2-3 miesiące nie odpałem xsx no i postanowiłem nadrobić ostatnio pare gierek. Jest wiadome w jakim celu microsoft zmniejszył ilość grup w menu startowym konsoli? Miałem wszystko w głównym menu ładnie podzielone na poszczególne generacje (było 5 grup ) a obecnie mogę umieścić tylko 2 grupy , czy to jakiś bug czy m$ nie grzeszą logicznym myśleniem i ucinają funkcje bo tak ?

Odnośnik do komentarza
17 minutes ago, SpacierShark123 said:

Panowie przez 2-3 miesiące nie odpałem xsx no i postanowiłem nadrobić ostatnio pare gierek. Jest wiadome w jakim celu microsoft zmniejszył ilość grup w menu startowym konsoli? Miałem wszystko w głównym menu ładnie podzielone na poszczególne generacje (było 5 grup ) a obecnie mogę umieścić tylko 2 grupy , czy to jakiś bug czy m$ nie grzeszą logicznym myśleniem i ucinają funkcje bo tak ?

Jeśli się nie myle to są 3 grupy - XSX, Xbox One, Xbox 360 & Xbox Classic

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Czoperrr napisał:

Jeśli się nie myle to są 3 grupy - XSX, Xbox One, Xbox 360 & Xbox Classic

Mam samemu zrobione grupy , problem w tym że jak wcześniej w menu głównym mogłem mieć dodane ich nawet 5 teraz mogę tylko 2 . Nie widzę w tym po prostu logiki czemu tak m$ zrobił , po prostu ograniczył funkcje nie dając nic w zamian.

Odnośnik do komentarza

Jak nie dał nic w zamian?? W zamian ustawił na sztywno swoje zakładki, których nie idzie skasować.

Te nowe menu to jakaś porażka.

 

A z innej beczki: czy może są tu osoby, które grają w War Thunder na XBoxie i przechodziły z XOne na XSeries? Czy jest możliwość exportu ustawień sterowania z jednej konsoli na drugą?

Edytowane przez friedrich
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, friedrich napisał:

W zamian ustawił na sztywno swoje zakładki, których nie idzie skasować.

Niektórzy już marzą i "mają nadzieję, że w późniejszych aktualizacjach dodadzą personalizację", tak jakby nie mogli dodać tego już teraz, gdyby im na tym zależało, a obecny stan wygląda na celowy z ich strony, więc się nie zanosi. To znaczy w końcu pewnie zmienią pod naciskiem społeczności i będzie okazja do "wjazdu na białym koniu", ale na teraz jest tak, jak chcieli.

Odnośnik do komentarza

Z tego co widzę, to te tło z gier pojawia się tylko jeżeli masz ustawione "Tło domyślne". Pokazuje się wtedy ten zielony motyw z falami i wtedy jak najedziesz na grę to jest ta grafika z gry. Natomiast to też nie działa z każdymi grami, mam akurat Fallout 4 i Kingdom Come i nie wyświetlają żadnej grafiki.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, drozdu7 napisał:

Mam pytanko, czy jeśli kiedyś zakupię sobie pc lub laptoka to moja xboxowa biblioteka zakupionych gier będzie tam dostępna? Wiem że jest to Smart Delivery ale w praktyce nigdy z tego nie korzystałem 

tak, te gry które są w Play Anywhere a które kupiłeś cyfrowo na Xboxie, będziesz miał też zakupione na Microsoft Store na PC

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

W końcu mi się zaktualizował dash, powiem, że wygląda spoko, dużo lepszy niż poprzedni. Pomimo tego, że porobiłem sobie grupy to tutaj też jest podobnie jak miałem. Na plus. 

 

Można jakoś puszczać muzykę z youtube? W sensie, żeby na background mi tu leciał i w między czasie grał w grę? Do FH5 bym chciał sobie własną playlistę puszczać z yt. Premium mam. 

Odnośnik do komentarza

Całkiem fajny pomysł na odświeżenie wyglądu swojej konsoli. Zamiast limitowanych edycji można zakupić takie specjalne obudowy, które są łatwe w montażu i demontażu.

 

Wersję Starfield kosztuje 220 i jest jeszcze wersja niebieskie samo za 200 zł.

 

https://www.microsoft.com/pl-pl/d/Xbox-Series-X-Console-Wraps/8x08lwws1qh7/NK5Q?rtc=1

 

 

 

image.thumb.png.a211ac97108cbb830d4d20801b8d37db.png

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...