Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Daffy napisał:

Specyfikacja wstępna next-gena też wyciekła, część mocy będzie z chmurki

 

Poważnie?

Kilka stron wcześniej pisałem, o tym, że chmura to przyszłość, co się nie mieściło w głowach, a tu okazuje się, że ta przyszłość jest już na wyciągnięcie ręki ;) Nie zdziwię się jak wprowadzą to jeszcze w tej generacji aby "ratować" wydajność XSS :)

 

Godzinę temu, GearsUp napisał:

Switch to handheld. Od konsol stacjonarnych wymagam mocy a nie zarządzania energią :facepalm:

 

Zarządzanie energią to na przenośniakach a nie na odwrót.

 

Kolejne wersje (rewizje) konsol czy to PS4 w wersji FAT czy Slim chyba też cechowały się niższym poborem energii. To samo było z x360, który przypominam miał też kilka swoich wersji w tym też mniejsze gabaryty i inaczej skonstruowany dysk twardy.

 

14 minut temu, Suavek napisał:

Oczywiście, że nie musi to być aktualne. Ale z drugiej strony popularność Switcha, a także pozytywny odbiór Steam Decka i wysyp maszynek chcących z nim konkurować może właśnie zmobilizuje M$ do wejścia też w rynek handheldów.

 

Tylko niech się za to zabiorą konkretnie, czyli właśnie pełnoprawna konsola, a nie kolejny PC. Bo o żenującym pomyśle Sony nawet lepiej nie wspominać. :beka:

 

Pytanie czy robienie nowego sprzętu będzie im się jeszcze opłacać skoro już są przenośne komputery, na których działa GP, a jesteśmy (jak miałoby wynikać z dokumentów) naprawdę tylko kilka kroków od strumieniowania treści na konsole, a zaraz pewnie i na każdy telefon. W takim układzie lepszym rozwiązaniem może być opracowanie dobrego kontrolera do włożenia tam telefonu.

 

19 minut temu, Figaro napisał:

"ADORABLY ALL DIGITAL", ja pierdole jebcie się krawaty 

 

No lipa straszna ale gdzieś widziałem, że komuś marzył się XSX w wersji bez napędu jak jego słabszy brat. Bez sensu ale chyba nikt nie myślał, że będzie kosztować tyle samo.

Odnośnik do komentarza

Przecież MS nie kupi Nintendo wiec na huj robić tutaj śmietnik. 

 

Co do kolejnej konsoli All Digital to podejrzewam że wszystkim producentom na rynku byłoby na rękę odcięcie się od płyt. Niestety. 

Jedne z największych premier tego roku nie wychodzą na płycie, czyli Baldur i Alan Wake 2. Trochę szumu na początek było ale myślę że możemy się spodziewać kolejnych takich premier

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
13 minut temu, drozdu7 napisał:

Przecież MS nie kupi Nintendo wiec na huj robić tutaj śmietnik. 

 

Co do kolejnej konsoli All Digital to podejrzewam że wszystkim producentom na rynku byłoby na rękę odcięcie się od płyt. Niestety. 

Jedne z największych premier tego roku nie wychodzą na płycie, czyli Baldur i Alan Wake 2. Trochę szumu na początek było ale myślę że możemy się spodziewać kolejnych takich premier

 

Myślę, że w perspektywie 10 lat Komisja Europejska wymusi prawo do odsprzedaży cyfrowych licencji.

Odnośnik do komentarza

Nie wymusi, ty nie kupujesz cyfrowej licencji tylko prawo dostępu do cyfrowej wersji które jest gwarantowane przez jakiś czas i po tym czasie możesz stracić dostęp. 
 

Tak było między innymi z filmami na PS4 czy cyfrowymi grami na DSa, PSP czy cyfrowymi grami na pierwszego Xboxa.

Odnośnik do komentarza
Teraz, ASX napisał:

ten remaster Obliviona miał być gotowy w zeszłym roku, ale zdecydowali się włożyć w niego więcej pracy i zrobić z niego remake 

Jeżeli to prawda - ma to sens, ale szkoda mi tych Panów, co poświęcili kawał życia i w 2025 mieli wydać https://www.reddit.com/r/skyblivion/

No, chyba, że się z nimi dogadali :D 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...