Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Czytam że sami w mailach przyznają że specyfikacja PS5 była lepsza mimo 10vs12terafankow

 

 

A jak parę lat temu fantazjował o przejęciach xd marzyło mu się Nintendo, Zenimax, Warner czy Valve. Za życiowe spełnienie marzeń wybrał kupno Nintendo xd

Edytowane przez Daffy
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Daffy napisał:

Czytam że sami w mailach przyznają że specyfikacja PS5 była lepsza mimo 10vs12terafankow

 

chodzi o tego maila?

The heavily redacted PS5 reaction email.

 

raczej zaznaczają że wydajnościowo mają przewagę nad PS5 chociaż teraflopsy nie są najlepszą miarą do oceny wydajności, ale  przyznają też że SSD PS5 jest dwukrotnie szybszy i ma lepszą hardware'ową kompresje. W sumie nic nowego. 

Odnośnik do komentarza

Patrząc po tym kalendarzu wydawniczym, to muszą to być dokumenty z 2019/20, więc wiele rzeczy dotyczących nowych konsol może być już nieaktualne.

 

Z tego wynika, że w ciągu najbliższych 3 lat (biorąc pod uwagę przesunięcia) powinno wyjść 6 nowych gier Bethesdy, które nie zostały jeszcze zapowiedziane + 2 remastery.

 

MS niemógł lepiej tej kasy zainwestować.

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, messer88 napisał:

ten jak się zesrał już xD

 

normalnie odpisałem na pytanie, to ciebie przerosło przeczytanie kilku zdań ze slajdu. 

 

BTW ja te słowa ze bateria w nowych padach ma być wymienialna i "ładowalna" interpretuje tak że zostaną paluszki AA, ale zamiast wrzucać jednorazowe Duracelle, dadzą jakieś porządne akumulatorki w stylu Enelopów. Bo nawet na tych slajdach widać ze bardzo zależy im na prezentowaniu się jako "ekologiczna" firma, stąd takie hasła jak opakowanie z recyklingu itd. A dawanie jednorazowych paluszków kłóci się z tym podejściem. 

 

I dla mnie takie rozwiązanie byłoby optymalne, bo nie trzeba byłoby dokupować tak jak teraz enelopów po zakupie pada tak jak teraz, co zawsze jest jakimś tam dodatkowym kosztem, a jednocześnie bateria nie byłaby wbudowana jak w padach Sony, dzięki czemu nie  byłoby problemu z zużyciem się akumulatorów, czy wymianą na jakiś o większej pojemności.

 

 

Odnośnik do komentarza
10 minutes ago, Suavek said:

u9FP9Cy.png

 

Nie wiem, na ile wiarygodne te przecieki, ale Handheld mnie zainteresował.

 

Nie jestem raczej odbiorcą XSX/XSS, ale przenośny sprzęt o mocy zbliżonej do XSS z obecną biblioteką chętnie bym przygarnął jako alternatywę dla PC/SD.

Spencer zachwalał granie na tym ROG Ally, więc może chcą się z Asusem dogadać i zrobić jakąś oficjalną wersję z brandingiem Xbox. W sumie byłby to potencjalny win win dla obu firm, Asus już opracował sprzęt, a MS mógłby za hajs użyczyć dużo mocniejszej marki. 

Odnośnik do komentarza

ASUS już przyszedł przed premierą ROG Ally do Xboxa, ale nie doszło do współpracy. 

 

Z tym 'handheldem" to nie wyciągałbym zbyt daleko wniosków, bo nie wiadomo czy mieli na myśli dedykowany hardware od Xboxa, czy po prostu już istniejące lub niedługo debiutujące na rynku sprzęty Legion Go czy ROG Ally, które tak jak PC też wymienione na grafice już teraz są częścią tego ekosysytemu Xboxa, bo mają GP i odpalają gry Xboxa. 

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...