Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Series S plus GP boży, nigdzie taniej nie pograsz w nextgenowe gry. Używkę można wyrwać już od 700 zł, GP wiadomo cebula. Od prawie miesiąc wróciłem do zielonego królestwa (po paru latach) i ps5 się kurzy, a Switch od czasu do czasu ruszany jak żona po paru latach małżeństwa.

 

Wbrew pozorom series s to najbardziej konsolowa ...konsola. Włączasz to w 10 sek i odpalasz grę w sekunde dzięki quick reasume. No baja. Jeszcze jak się wraca na zielone pastwiska po 6 latach tułaczki, jak syn marnotrawny to tyle dobroci czeka. Sam mam z 20  pozycji dodanych do listy z gp. 

Edytowane przez S_600
  • Plusik 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, michal napisał:

mam juz xbox one i sporo gier z pierwszego Xa na nim pojdzie...

 

5 minut temu, michal napisał:

bo nie chce bazowac tylko na swojej intuicji a w gry na xboxie praktycznie w ogole nie gralem w swoim zyciu..

A to już nie wiem :)

 

Jeżeli jednak masz xboxa ale jednak gp nie używałeś, to masz wiele dobrych gier do ogrania. 

  • This 1
Odnośnik do komentarza

zeby rozwiac trochę twoje watpliwosci. Gralem do tej pory tylko w pierwsza czesc Gears of War..w nic innego nie zdazylem zagrać...

 

aha i gamepass nie jest dla mniie bo ja nie uznaje grania w okreslonym limicie czasu. Tak gralem 20 lat temu, ale teraz gdy juz osiagnalem dojrzalosc finansowa  TO GRY MAJA ZNALEZC CZAS DLA MNIE NIE JA DLA NICH.

  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza

No ja bym chyba koledze doradził również Series S. Cena jest świetna, a przeskok z One napewno odczuje za sprawą różnych boostow, QR i dysku SSD. Jest już też trochę gier niedostępnych dla poprzedniej generacji, a różnica między X a S nie jest tak duża raczej. 

Szczerze to posiadając dziś jeszcze ps5 i Switcha to do exów ms sam bym wybrał SS. Ja nie mam też takiego oka, ostatnio grałem w Dead Space Remake i niby on ogólnie lata w niskiej rozdzialce. Za huja bym tego nie odkrył sam, w sumie wiele gier które grałem to nie wiem w jakim trybie :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie wszystkich czytających.

Tak jak w temacie, mój problem tyczy się gry Snowrunner w wersji digital z season passem 1year I 2year.

Zakupiłem grę przez Microsoft store jakiś niecały miesiąc temu, i od dwóch tygodni mam spory problem.

Mianowicie po bliżej nieokreślonym czasie grę wywala, na początku było to raz na jakiś czas, lecz z czasem wywala ją coraz częściej w krótszych odstępach czasu.

Aktualnie grę wywala chwilę po tym jak tylko ruszę się pojazdem.

Odpowiadając wywala mi tylko tą grę, wszystkie inne jakie posiadam działają bez zarzutów.

Do dnia dzisiejszego wykonałem następujące czynności które wyczytałem sam bądź dostałem w odpowiedzi od supportu Xboxa.(support gry niestety nie odpowiada.)

Z informacji dodatkowych dodam że gram bez modów a z dodatkami od producenta.

-przywrocenie ustawień fabrycznych konsoli

(Wyczytałem że warto postawić konsolę na nowym koncie bo tak jak ja to konto którego używam, używałem na konsoli na poprzedniej generacji i były jakieś błędy. Tak też zrobiłem)

-reinstall gry

- uruchamiałem grę bez dodatków

- pożyczyłem nawet zasilacz od ziomka bo wyczytałem że zasilacz może być wadliwy.

- i dużo innych pomniejszych czynności

Jednak w dalszym ciągu gre jak wywalało tak dalej wywala.

 

Nawet jeśli nie odpowiesz dziękuję za poświęcony czas na przeczytanie.

Tym bardziej dziękuję z góry za wszelkie informacje od każdego z was. Pozdrawiam 

  • WTF 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 25.11.2023 o 15:13, vikinkg napisał:

Witam serdecznie wszystkich czytających.

(...)

Nawet jeśli nie odpowiesz dziękuję za poświęcony czas na przeczytanie.

Tym bardziej dziękuję z góry za wszelkie informacje od każdego z was. Pozdrawiam 

Najbardziej oczywiste co przychodzi do głowy, a nie widzę czy to robiłeś, spróbuj wyłączyć funkcję quick resume dla tej konkretnej gry.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...