Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Sven Froost napisał:

Panowie bylo juz to pytanie ale nie moge znalezc tego posta. Potrzebuje tanich i dobrych, latwo dostepnych akumulatorow do pada XSX. Doradzi ktos?

Ja kupiłem z Ikei, coś około 40 ziko za bodajże 4 sztuki. Dają radę, spokojnie wytrzymują tydzień intensywnego grania. 

Edytowane przez KamilM
Odnośnik do komentarza

No gowik 5 jest kozak i jedyny taki TPS na rynku. Oczywiście można dyskutować o fabule, która jest raczej tłem dla rozwalania locdusta na 1000 kawałków. Ale sama mechanika, po prostu jest niezmieniona od pierwszej części, bo jest perfekcyjna od pierwszej części.

 

Dajmy sobie spokój, jak komuś girsy nie odpowiadają to jest mnóstwo innych shoterow i serii, w które może sobie pograć. Girsy są najlepsze na rynku w tym co robią i niech tak zostanie, girsy niech będą girsami.

Odnośnik do komentarza

Mam dziwne pytanie....

Czy można korzystać z konsoli Xbox w dwóch sąsiadujących ze sobą pomieszczeniach zamiennie wyciągając tylko i zamieniając kabel HDMI? Chciałbym grać w dwóch pokojach zależnie od tego który jest wolny. Dzięli je ścianka kg więc mógłbym przeciągnąć kabel i tylko na szybko go przełączać żeby nie przenosić całego Majdanu ale nie wiem czy to zadziała. 

 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, mario25Gda napisał:

Mam dziwne pytanie....

Czy można korzystać z konsoli Xbox w dwóch sąsiadujących ze sobą pomieszczeniach zamiennie wyciągając tylko i zamieniając kabel HDMI? Chciałbym grać w dwóch pokojach zależnie od tego który jest wolny. Dzięli je ścianka kg więc mógłbym przeciągnąć kabel i tylko na szybko go przełączać żeby nie przenosić całego Majdanu ale nie wiem czy to zadziała. 

 

W sensie chcesz postawić konsolę w jednym pomieszczeniu i tylko przepinać kabel HDMI z TV 1 w pomieszczeniu 1 do TV 2 w pomieszczeniu 2? Jeśli ściana nie będzie blokować zasięgu pada to czemu nie, możesz. Lepiej jednak zakupić splitter HDMI, podłączyć konsolę jako źródło sygnału, każdy TV osobnym kabelkiem HDMI jako odbiorniki i nie bawić się w przepinanie. Jak znajdziesz aktywny przełącznik to sam będzie kierować sygnał do włączonego odbiornika, a jak nie (lub chcesz zaoszczędzić) to bierzesz splitter pasywny i sam guziczkiem zmieniasz, które wyjście ma być w danym momencie używane (czytaj: TV 1 czy TV 2).

Odnośnik do komentarza

Tak jak Daddy pisze. Moment jak pierwszy raz spotykamy zmienioną szarańczę czy zjazd w kopalni spokojnie poziom GoW1/2. Z bohaterami bywa różnie, ale ja darzę ich sympatią - to w sumie dzieciaki wychowane w klimacie wojny, a nie żołnierze którzy doświadczyli na własnej skórze jej największych okrucieństw.

  • Plusik 1
  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 26.12.2023 o 20:14, zloto napisał:

No gowik 5 jest kozak i jedyny taki TPS na rynku. Oczywiście można dyskutować o fabule, która jest raczej tłem dla rozwalania locdusta na 1000 kawałków. Ale sama mechanika, po prostu jest niezmieniona od pierwszej części, bo jest perfekcyjna od pierwszej części.

 

Dajmy sobie spokój, jak komuś girsy nie odpowiadają to jest mnóstwo innych shoterow i serii, w które może sobie pograć. Girsy są najlepsze na rynku w tym co robią i niech tak zostanie, girsy niech będą girsami.

Ostatnio pierwszy raz ogrywam grę którą gdzieś w PS3/360 era przegapiłem -> Vanquish i mechanika w tej grze chyba jest jeszcze bardziej dopieszczona niż w Gearsach, szczególnie jeżeli chodzi o traversal, jestem pod koniec kampanii i czemu nigdy nie zrobili kontynuacji, to ja nie wiem, bo nie widzę minusów w tej gierce, może to przez to, że teraz takich się nie robi. Zaraz boty mnie zjedzą, ale to jest jakiś nadsztos akcyjniak, może ktoś jeszcze nie grał ,a kocha Gearsy, warto zerknąć. 

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
48 minut temu, ASX napisał:

Nie wiem czemu ktokolwiek miałby cię zjeść. Zarówno Vanquish jak i Gearsy to super gierki i istnienie jednej nie umniejsza drugiej grze. 

Nie wiem, boty tak mają w każdym temacie, ale olać...

 

No niby tak, ale Vanquish imo zrobił kilka rzeczy lepiej od innych TPSów akcji i nikt po tylu latach nie potrafi skopiować :). 

 

 

Odnośnik do komentarza

Nie wiem po co Krzychu te teksty, że boty Ciebie zjedzą, jakbyś sam chciał tego. Uwierz mi, ludzie co grają na innym sprzęcie też potrafią być obiektywni, wiem, trudno w to uwierzyć, ale tak się da. Enyłej, Vanquish przez swoją dynamikę to jednak zupełnie inna strzelanka i to co mówi Asax, obie gry to co robią, robią świetnie, ale współcześnie tylko jedna z tych marek się ostała i to na jej kontynuację jak widzę po temacie, dużo graczy czeka.

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, zloto napisał:

Nie wiem po co Krzychu te teksty, że boty Ciebie zjedzą, jakbyś sam chciał tego. Uwierz mi, ludzie co grają na innym sprzęcie też potrafią być obiektywni, wiem, trudno w to uwierzyć, ale tak się da.

Krychu: boty mnie zjedzą

Also krychu: minus w gotowości gdy tylko napiszesz coś krytycznego (bo nawet nie złego) o FFXVI/SM2/nic więcej na sonkę w tym roku chyba nie wyszło

 

Nie pomalujesz :dunno:

  • This 1
Odnośnik do komentarza
10 hours ago, Bzduras said:

W sensie chcesz postawić konsolę w jednym pomieszczeniu i tylko przepinać kabel HDMI z TV 1 w pomieszczeniu 1 do TV 2 w pomieszczeniu 2? Jeśli ściana nie będzie blokować zasięgu pada to czemu nie, możesz. Lepiej jednak zakupić splitter HDMI, podłączyć konsolę jako źródło sygnału, każdy TV osobnym kabelkiem HDMI jako odbiorniki i nie bawić się w przepinanie. Jak znajdziesz aktywny przełącznik to sam będzie kierować sygnał do włączonego odbiornika, a jak nie (lub chcesz zaoszczędzić) to bierzesz splitter pasywny i sam guziczkiem zmieniasz, które wyjście ma być w danym momencie używane (czytaj: TV 1 czy TV 2).

Dokładnie, lepszy splitter niż ciągłe przepinanie kabla HDMI bo już nie jeden miał problem z uszkodzonym portem w konsoli, a takie ciągłe przepinanie może szybko port uszkodzić.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...