Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Devi napisali że będzie trwała 8 godzin, tą 6 godzinną skrajność sam sobie wymyśliłeś żeby pasowała ci do narracji że będzie za krótka. 

 

Poza tym Gearsy 1-4, Uncharted 1-3 to raczej gry na 8-10 godzin niż 10-15

 

 

Odnośnik do komentarza

Jak gra ma dobrą rozgrywkę i chce się do niej wracać to nie przeszkadza mi nawet jak trwa te 6 godzin (jak właśnie Gearsy czy niektóre Residenty) gorzej jak pod przykrywką ładnej graficzki mamy wydmuszkę gameplayową i po skończeniu raz ma się dość (np. The Order 1886 czy The Calisto Protocol) i takie gry zawsze były krytykowane szczególnie przy premierze bo The Order warto ograć właśnie dla graficzki i miejscówek ale na pewno nie był warty tych 200+ zł.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, GearsUp napisał:

Prawda jest taka, że exy traci ten kto ledwo zipie. Xbox zrobił to pierwszy, następne było Playstation, teraz Xbox straci konsolowe exy a następne w kolejce będzie znowu Playstation ze swoimi konsolowymi exami - straci je na rzecz Switcha kiedy ten będzie miał mocniejsze podzespoły. Coś czuje, że ten post się dobrze zestarzeje, potem go sobie odkopie.


Na obecnego Switcha mozna by wrzucic chocby remastery gier z PS3, jak Uncharted czy God of War. Ile by moglo sie sprzedac. Cos by na pewno sie sprzedalo, a te gry PS5 nie sprzedaja.

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, krzysiek923 napisał:

"nie ma żadnych obaw co do przyszłości produkowania przez nas konsol" i dla mnie na tym mógłby skończyć

No to najważniejsze, ale też fajnie jakby się odnieśli też do przyszłości fizycznych nośników. Ja sam pudełka mam tylko na Switchu, XsX i ps5 cyfra. Ale jest masa ludzi którzy mają gry na płytach z x360 itp i fajnie było by nie spuszczać ich w klozecie przy następnej generacji. Jakieś zapewnienie że można będzie sobie dokupić czytnik, byłoby super 

Odnośnik do komentarza
38 minut temu, Lukas_AT napisał:


Na obecnego Switcha mozna by wrzucic chocby remastery gier z PS3, jak Uncharted czy God of War. Ile by moglo sie sprzedac. Cos by na pewno sie sprzedalo, a te gry PS5 nie sprzedaja.

 

Te stare exy Sony na pewno sprzedałyby się. Czemu żaden z nich do tej pory nie trafił na steama? Pewnie dlatego, że era remasterów się zakończyła i żyjemy teraz w erze remake'ów. Sony ma z tyłu głowy, że kiedyś się wypuści taką odnowioną wersję trylogii GoWa i jakoś się sprzeda zamiast już teraz puścić zwykłe porty 1:1 ale zremasterowane w sensie podniesiona rozdziałka i tyle. Tu trzeba podziękować Xboxowi, że swoją polityką darmowych łatek i usprawniania starszych gier bez konieczności płacenia za nie przyczynił się do tego, że teraz zamiast odyebanego na kolanie remastera większośc gier jest remake'owana.

Odnośnik do komentarza
11 minutes ago, GearsUp said:

 

Te stare exy Sony na pewno sprzedałyby się. Czemu żaden z nich do tej pory nie trafił na steama? Pewnie dlatego, że era remasterów się zakończyła i żyjemy teraz w erze remake'ów. Sony ma z tyłu głowy, że kiedyś się wypuści taką odnowioną wersję trylogii GoWa i jakoś się sprzeda zamiast już teraz puścić zwykłe porty 1:1 ale zremasterowane w sensie podniesiona rozdziałka i tyle. Tu trzeba podziękować Xboxowi, że swoją polityką darmowych łatek i usprawniania starszych gier bez konieczności płacenia za nie przyczynił się do tego, że teraz zamiast odyebanego na kolanie remastera większośc gier jest remake'owana.

Era remasterów się skończyła?

 

Dopiero co wyszedł remaster TLOU2, a zaraz wyjdzie remaster Until Dawn. 

Odnośnik do komentarza
20 minut temu, Czoperrr napisał:

Era remasterów się skończyła?

 

Dopiero co wyszedł remaster TLOU2, a zaraz wyjdzie remaster Until Dawn. 

 

Remake'ów tych gier PS5 by nie pociągnęła. Na pewno tej pierwszej, nie wiem jak z Until Dawn

 

Doyebana grafika i powrót do 30 fps to byłby krok wstecz do darmowej łatki i 60 klatek. Chcieli to jakoś wypośrodkować, poza tym to TLU2 to chyba nie jest czysty remaster bo dodali tam jakieś tryby z tego co wiem. Tak czy siak tu akurat pazerność wzięła górę

Edytowane przez GearsUp
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 13.02.2024 o 08:43, Ukukuki napisał:

Gears napisał prawdę, tak to będzie wyglądać a sami kręcą na siebie bata, Nintendo trzyma w ryzach koszty tworzenia gier ale szczerze mówiąc za bardzo. Chce filmowych gier AAA bo takie gry dla mnie też są ważne ale Sony kompletnie nie uzupełnia swojej biblioteki tańszymi gierkami, kompletnie zaniedbali ten segment. 

Dlatego jest na to bardzo proste rozwiązanie.

Spoiler

Kupuje się ps5 i switcha. Mamy „filmowe” gierki aaa oraz  konsolowe gry z duszą, zaskakujące kreatywnością i to wszystko w cenie dobrej karty graficznej.

 

Odnośnik do komentarza

Z tym czy PS5 to teraz takie  super miejsce do ogrywania filmowych gierek AAA to bym polemizował bo z ich oficjalnego raportu wynika że przynajmniej do kwietnia 2025 żadnych nowych dużych singlowych gierek od nich nie ma co się spodziewać i będą jechać raczej na grach third party dostępnych wszędzie.

 

Powierziałbym że to dobra okazja dla studiów Microsoftu, bo tu akurat kalendarz wydawniczy na 2024 jest pełen, ale atmosfera wokół Xboxa i tego czwartkowego podcastu jest taka że sam nie wiem co będzie 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
40 minut temu, Figuś napisał:

kontynuacji znanych IP, ale rozumiem do czego pijesz

mr-bean-wink.gif

No będą gry usługi i nowe IP jak Concord na przykład. Ale singlowych filmowych   AAA nowych IP od studiów Sony, o których pisze balon bym się nie spodziewal do 2025

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...