Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Pięknie liście zamiecione :obama:

 

20 godzin temu, krzysiek923 napisał:

ciekawe co z odpowiednikiem series s, no bo series x mimo bycia mocniejszym od s-ki będzie zmuszony dokonywać żywota razem z nim

Series S zapowiedzieli chyba 3-4mc przed premierą więc zobaczymy. Pod koniec 2023 dostali zielone światło na ,,kilka sprzętów" 

 

Najlepsza opcja:

- odpowiednik XSX, najpotężniejsza konsola nowej generacji 

- odpowiednik XSS, tylko żeby teraz dorzucili te 2GB RAMu więcej by znowu trzech devów nie płakało 

- przenośny Xbox który będzie połączeniem switcha i steam decka 

 

I oczywiście opcjonalny napęd do każdej konsoli, do przenośnej konsoli może być w stacji dokującej lub w formie podkładki pod konsole.

 

10 godzin temu, ASX napisał:

To już był trzeci pogrzeb xboxa za mojego życia, w tym 2 ostateczne, po których miał się stać bezużyteczny. 

A ten dalej żyje i jeszcze trochę pożyje, choć wiele osób, by tego nie chciało. 

 

Miał być pogrzeb a jest jeszcze lepiej niż było + zapowiedzi na przyszłość  :banderas:

 

 

Z ciekawych informacji:

 

W tym toku zobaczymy nowy sprzęt, pewnie ulepszony pad lub odświeżona wersja konsoli.

 

MS ma w planach wydanie 10 nowych gier na 2024.

Odnośnik do komentarza

Sekcja komentarze na ppe to jest największa spi.erdolina w jakimkolwiek polskim internecie, większej zagrzybiałej chu.jni dawno nie widziałem. Tam takie frajery i odpady siedzą, że tylko się zesrać na nich i spie.rdalać jak ci życie miłe. 

  • Plusik 2
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Ogólnie w internecie nadal w wielu miejscach podtrzymywana narracja że jednak "Xbox ja dead".

Nawet oglądałem sobie grysława ktorego lubię i on też prawie wszędzie węszył jakiś haczyk.

Jakby wszystko to co było wczoraj powiedziane nie miało znaczenia, bo pewnie kłamią i chcą nas wszystkich oszukać.

 

Ale Panowie co Colteastwood odżył xdd wcześniej poorało go to wszystko, a teraz z nową energią żeby szerzyć zieloną religię;))

Przepraszał za to że był częścią tego całego hejtu i dał się ponieść tym plotkom. Jaja ;)

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Bzduras napisał:

Jak napiszę, że to bzdura to pewnie będę wstrętnym fanbojem co zakrzywia rzeczywistość, więc sprawdźmy to wszyscy razem - nie będzie miejsca na manipulacje. Zaraz pewnie się przetworzy.

 

 


Super ze się postarałes. Jestem z Ciebie dumny. Pewnie konsole zrestartowałes i wtedy jest cymesik mądralo, bo trzyma połączenie. 

 

Jak włączę Xboxa po np 1 dniu bezczynności to raz ze kafle się nie ładują poza grami które są zainstalowane a dwa ze jak kliknę ikonę z gra pojawia się ekran o tym ze należy się zalogować na konto które zakupiło licencje. Po minucie - dwóch już jest gitara. 
 

Zanim napiszesz „u mnie działa” to z chęcią Ci nagram filmik jak kolejny raz będę tak miał. Ciekawe czy odszczekasz. 
 

 

  • beka z typa 5
  • WTF 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, drozdu7 napisał:

Jakby wszystko to co było wczoraj powiedziane nie miało znaczenia, bo pewnie kłamią i chcą nas wszystkich oszukać.

Co na ten moment jest pewne w 50%, tak jak w pozostałych 50% to, że nie chcą nas oszukać, bo tak naprawdę tyle wiadomo po wczorajszych "wyjaśnieniach" ;) tldr "może tak może nie, nie wiadomo"

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, LiŚciu napisał:


Super ze się postarałes. Jestem z Ciebie dumny. Pewnie konsole zrestartowałes i wtedy jest cymesik mądralo, bo trzyma połączenie. 

 

Jak włączę Xboxa po np 1 dniu bezczynności to raz ze kafle się nie ładują poza grami które są zainstalowane a dwa ze jak kliknę ikonę z gra pojawia się ekran o tym ze należy się zalogować na konto które zakupiło licencje. Po minucie - dwóch już jest gitara. 
 

Zanim napiszesz „u mnie działa” to z chęcią Ci nagram filmik jak kolejny raz będę tak miał. Ciekawe czy odszczekasz. 
 

 

Dlaczego wiedziałem, że zaraz coś takiego mi zarzucisz xD Gralem wczoraj, dzisiaj po obiadku przeczytałem co napisałeś i stwierdziłem, że wyjmę telefon i nagram bo jak napiszę, że u mnie moja czteroletnia konsola działa bez zarzutu to mi nie uwierzysz. Wyciągnąłem telefon, uwieczniłem co na filmie i wrzuciłem tutaj. Nie wiem, mam livestreama zrobić żebyś był ukontentowany? Chcesz to wierz, nie chcesz to szukaj spisku i jakiegoś resetowania żeby było szybciej czy coś.

 

I co mam odszczekiwać? U mnie działa jak widać i tyle, więcej mnie nie obchodzi. Chcesz to nagrywaj, nie bronię.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ale przecież wątpliwości można mieć przede wszystkim odnośnie tej ekskluzywności, co każdy myślący już może się domyśleć jak to będzie wyglądać w następnych latach.

 

A tak dostałeś zapewnienie że będą kolejne konsole, wszystko day one w GP, gry Actiblizz będą wskakiwać do GP.

Właśnie nie kumam co ludzie by jeszcze chcieli? Co miał Phil przysięgać na Boga że nie odda Starfielda?

Odda ale w momencie gdy części ludzi będzie to już obojętne.

 

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, drozdu7 napisał:

Ale przecież wątpliwości można mieć przede wszystkim odnośnie tej ekskluzywności, co każdy myślący już może się domyśleć jak to będzie wyglądać w następnych latach.

 

A tak dostałeś zapewnienie że będą kolejne konsole, wszystko day one w GP, gry Actiblizz będą wskakiwać do GP.

Właśnie nie kumam co ludzie by jeszcze chcieli? Co miał Phil przysięgać na Boga że nie odda Starfielda?

Odda ale w momencie gdy części ludzi będzie to już obojętne.

 

No ale to był główny zarzut i od tego się zaczęła drama pt. "śmierć xboksa", czyli że WSZYSTKO będzie trafiać do konkurencji, w tym Gearsy i Halo, a tego nikt nie zdementował. Spencer powiedział "wydamy te 4 tytuły i zobaczymy jaki da to efekt".

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, drozdu7 napisał:

Ogólnie w internecie nadal w wielu miejscach podtrzymywana narracja że jednak "Xbox ja dead".

Nawet oglądałem sobie grysława ktorego lubię i on też prawie wszędzie węszył jakiś haczyk.

Jakby wszystko to co było wczoraj powiedziane nie miało znaczenia, bo pewnie kłamią i chcą nas wszystkich oszukać.

 

 


Ryslaw dobrze podsumował. Tylko za dużo gadania dookoła. 
Prędzej czy później i tak pudełka znikną. 
Obstswia ze nowa konsola wyjdzie bez napędu i będzie dokładany jak przy ps5.

Nie podoba mu się teraz gamepass tak jak na początku gdy się pojawił, wycięło to fizyczne wydania. Należy do grupy którzy lubią posiadać, a nie wypożyczać i tym samym skupia się na pudełkach gier na ps5 i switch. 
Tyle z jego wydania extra na kanale. 

Odnośnik do komentarza
51 minut temu, LiŚciu napisał:


Super ze się postarałes. Jestem z Ciebie dumny. Pewnie konsole zrestartowałes i wtedy jest cymesik mądralo, bo trzyma połączenie. 

 

Jak włączę Xboxa po np 1 dniu bezczynności to raz ze kafle się nie ładują poza grami które są zainstalowane a dwa ze jak kliknę ikonę z gra pojawia się ekran o tym ze należy się zalogować na konto które zakupiło licencje. Po minucie - dwóch już jest gitara. 
 

Zanim napiszesz „u mnie działa” to z chęcią Ci nagram filmik jak kolejny raz będę tak miał. Ciekawe czy odszczekasz. 
 

 


Pięknie zostałeś roz(pipi)ony. :) Aż miło bylo popatrzeć. No, ale jak konsola z wyboru nie dostarcza to musisz się na Xboxie wyżyć :)

  • Plusik 1
  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza
57 minut temu, krzysiek923 napisał:

No ale to był główny zarzut i od tego się zaczęła drama pt. "śmierć xboksa", czyli że WSZYSTKO będzie trafiać do konkurencji, w tym Gearsy i Halo, a tego nikt nie zdementował. Spencer powiedział "wydamy te 4 tytuły i zobaczymy jaki da to efekt".

 

No i co, czy wczoraj ktoś powiedział, że WSZYSTKO będzie trafiać na konkurencyjne platformy? :reggie:

 

Jak ktoś tak myśli, to może sobie czekać kolejne 10 lat i się nie doczekać.

 

A sytuacja i tak może zmieniać się jak w kalejdoskopie. Ĵeśli będzie lepsza sprzedaż przyszłych konsol, to też plany i założenia będą modyfikowane.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, drozdu7 napisał:

Ogólnie w internecie nadal w wielu miejscach podtrzymywana narracja że jednak "Xbox ja dead".

Xbox nigdzie sie wybiera, a przynajmniej nie w najbliższej przyszłości. Zależy co zaoferują w nastepnej generacji zamiast exów.

 

Godzinę temu, drozdu7 napisał:

Nawet oglądałem sobie grysława ktorego lubię i on też prawie wszędzie węszył jakiś haczyk.

Jakby wszystko to co było wczoraj powiedziane nie miało znaczenia, bo pewnie kłamią i chcą nas wszystkich oszukać.

Nie kłamią. Mówią półprawdy, a ty nie chcesz tego przyjąć do wiadomości. To, że mówią o testowaniu jak sie przyjmą ich gry na konsolach konkurencji kiedy wydawali już inne gry jak ori czy minecraft, a teraz maja tez wydawcow beth i actibliz i dane od nich to jest obraza dla inteligencji. Oni nic nie testuja i juz wiedza co bedzie dalej.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Beelzeboss napisał:

Mówią półprawdy, a ty nie chcesz tego przyjąć do wiadomości.

Przecież ja już przyjąłem do wiadomości że będą portowac swoje gry na inne konsole. Co jak i kiedy, będzie pewnie zależne od gry. Ja to wiem i jakoś z tego powodu się nie załamałem.

9 minut temu, Beelzeboss napisał:

Zależy co zaoferują w nastepnej generacji zamiast exów.

No może zaoferują to co teraz, czyli fajny sprzet, świetny ekosystem i masę gier.

Bo widzę że dla niektórych brak exów=brak gier. No (pipi)a chyba nie, nie rozumiem jak można cały gamingowy rok sprowadzić do 2-3 gier. Gdzie jak pokazał zeszły rok, exy zostały zmiażdżone totalnie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...