Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, Bigby napisał:

https://www.gamesindustry.biz/articles/2020-07-09-how-minecraft-and-mojang-taught-xbox-how-to-buy-studios

 

Jeśli ktoś jeszcze ma wątpliwości jak Microsoft traktuje i integruje nowe studia (+ plany kupna kolejnych). Bardzo fajny artykuł.

 

Fajnie się czyta jak tacy weterani branż jak goście z Double FIne i Obisidian są tak podekscytowani nadchodządzą generacją.

 

Przy okazji poznaliśmy też powód opóźnienia Psychonauts 2, dzięki dodatkowym finansom z MS do gry trafi zawartość która miała pierwotnie zostać wycięta bo zabrakło pieniędzy w czasie produkcji.

 

a tak poza tym to podoba mi się styl zarządzania studiami first party przez Matta Booty'ego, nie ingerowanie w proces kreaktywny, zapewnienie wsparcia finansowego, koleś w dodatku przez lata czuwał nad kurą znoszącą dla Microsoftu złote jajka czyli Minecraftem więc wie jak zarządzać ekipą. Mam wrażenie że jak Spencer odejdzie na emeryture to on przejmie po nim schede.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

trudno mi znaleźć jakieś informacje nt. wieku obu panów. Ale Spencer kieruje xboxem już naprawdę długo, a wiadomo że taka praca jest bardzo wyczerpująca (wystarczy zobaczyć jak często dochodziło do przetasować na analogicznym stanowisku w Playstation). Myśle że ta generacja będzie ostatnią dla Spencera i pod jej koniec będzie mógł odejść w poczuciu dobrze wykonanej roboty.

 

Odnośnik do komentarza
W dniu 10.07.2020 o 08:28, ASX napisał:

trudno mi znaleźć jakieś informacje nt. wieku obu panów. Ale Spencer kieruje xboxem już naprawdę długo, a wiadomo że taka praca jest bardzo wyczerpująca (wystarczy zobaczyć jak często dochodziło do przetasować na analogicznym stanowisku w Playstation). Myśle że ta generacja będzie ostatnią dla Spencera i pod jej koniec będzie mógł odejść w poczuciu dobrze wykonanej roboty.

 

trVktkqTURBXy9jY2M1MWFiYjlkNDZlMDM3Y2QzY

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Zobaczymy, Spencer ma ostatnie pół roku na zapowiedzi mocnych gier żeby zrehabilitować się po wielu wtopach z XO i nie piszę tu o pierdach jak BE czy ta gra z mrówkami Obsidianu.

 

Strzelam że za 12 dni zobaczymy:

- HI

- nową Forze

- Psycho2

- powrót jednego IP

- zapowiedź 1-2 nowych IP

- BT

- MFS 2020

- Elden Ring?

- kilka gier XGS ulepszonych pod SEXa

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Daddy napisał:

Zobaczymy, Spencer ma ostatnie pół roku na zapowiedzi mocnych gier żeby zrehabilitować się po wielu wtopach z XO i nie piszę tu o pierdach jak BE czy ta gra z mrówkami Obsidianu.

 

Strzelam że za 12 dni zobaczymy:

- HI

- nową Forze

- Psycho2

- powrót jednego IP

- zapowiedź 1-2 nowych IP

- BT

- MFS 2020

- Elden Ring?

- kilka gier XGS ulepszonych pod SEXa

Podono ER w tym miechu ma miec pokaz wiec rzeczywiście by pasowalo. Kurde, mocno czekam na te gierke - chyba najbardziej oczekiwany tytuł przeze mnie.

Edytowane przez XM.
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Daddy napisał:

Zobaczymy, Spencer ma ostatnie pół roku na zapowiedzi mocnych gier żeby zrehabilitować się po wielu wtopach z XO i nie piszę tu o pierdach jak BE czy ta gra z mrówkami Obsidianu.

 

Strzelam że za 12 dni zobaczymy:

- HI

- nową Forze

- Psycho2

- powrót jednego IP

- zapowiedź 1-2 nowych IP

- BT

- MFS 2020

- Elden Ring?

- kilka gier XGS ulepszonych pod SEXa

Elden Ringa nie pokażą, wszak ma to być li tylko pokaz gier FP.

A wracając do Twojej listy to z grubsza jest to minimum, które powinni pokazać. Niemal każde odstępstwo w dół będzie dla mnie rozczarowaniem.

Odnośnik do komentarza
30 minut temu, ASX napisał:

Będą też gry third party więc Elden Ring i inne multiplatformy też są mozliwe

Sorry, nie wiedziałem. Ciekawe jak oni chcą zatem to wszystko upchnąć w jednej prezentacji. Zatem niech pokażą Elden Ring a Mrówki od Obsidian niech sobie darują...

Odnośnik do komentarza

Mi Elden Ring jest całkowicie obojętne, zwłaszcza że o samej grze nic nie wiadomo.

 

23 lipca liczę na solidny pokaz Halo Infinitie który wbije mnie w fotel, mam nadzieję że zobaczymy jakieś dłuższe prezentacje Hellblade 2 czy Everwild, trzymam kciuki za kilka niespodzianek i nowych zapowiedzi od innych wewnętrznych ekip. No i niech w końcu pokażą nowe Fable od Playground games bo to chyba najgorzej trzymana tajemnica w branży.

 

Nie obrażę się też jeśli kilka flagowych pozycji Xboxa dostanie aktualizacje graficzna na nową generację jak np. Ori, Gearsy czy Sea of Thieves, liczę szczególnie na tą ostatnią bo loadingi na koxie odbierają chęć życia.

 

Zapowiedzi i pokazy multiplatform to będzie jak to mówią truskawka na torcie.

 

Podobno ten pokaz jest planowany jako zastępstwo dla tradycyjnej konferencji na E3, więc liczę że pokaz za 2 tygodnie będzie trzymać podobny poziom

 

 

Odnośnik do komentarza

Widać osoby z konta XGP  wbiły na konto Xboxa  :xboss: Na era niby z tych miniaturek ktoś rozpoznał że jest tam Scorn.

 

23 godziny temu, Czezare napisał:

A wracając do Twojej listy to z grubsza jest to minimum, które powinni pokazać. Niemal każde odstępstwo w dół będzie dla mnie rozczarowaniem.

Dokładnie to jest minimum, trzeba brać poprawkę że MS jeszcze niektóre gry rozbije na inne imprezy w roku. Gra TI może być pokazana nawet dopiero w grudniu na VGA. Szpiedzy donosili że ich gra zostanie pokazana w 2020 bez konkretów.

19 godzin temu, ASX napisał:

No i niech w końcu pokażą nowe Fable od Playground games bo to chyba najgorzej trzymana tajemnica w branży.

Co to za tajemnica jak Spencer w 2018 na scenie mówi że kupili PGG i tworzą drugie studio u nich pod RPGa w otwartym świecie a wśród nowo zatrudnionych przewija się trochę osób od Fable.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...