Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Daddy napisał:

Ciekawe czy MS poza swoimi studiami pokaże zapowie coś nowego od zewnętrznych studiów które robią dla nich gry w stylu Ryse, Sunset, czy Ori.

Insomniac Games raczej nic na xboxa nie zrobi, co do reszty to bardzo możliwe, że już tworzy się ori 3, a co do Crytek to już tylko kwestia MS czy zleci im kolejny projekt. Myślę że akurat oni wiedzą jak wykorzystać moc i stworzyć piękne graficzne dzieło. 

Odnośnik do komentarza

Nikt o Insomniac nawet nie prosił. Crytek niech się skupi na tym swoim remasterze. A Ori 3 raczej póki co nie powstaje, gdyż Moon Studios pracuje nad jakimś nowym action RPG. Niech trochę odpoczną od swojej flagowej serii.

 

Bardziej bym wolał żeby po Flight Simulatorze dogadali się z Asobo Studio żeby ci zrobili gierkę w stylu Plague Tale Innocence.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Bigby napisał:

Nikt o Insomniac nawet nie prosił. Crytek niech się skupi na tym swoim remasterze. A Ori 3 raczej póki co nie powstaje, gdyż Moon Studios pracuje nad jakimś nowym action RPG. Niech trochę odpoczną od swojej flagowej serii.

 

Bardziej bym wolał żeby po Flight Simulatorze dogadali się z Asobo Studio żeby ci zrobili gierkę w stylu Plague Tale Innocence.

Mi raczej chodziło, że na nowego sunseta nie ma co liczyć. A czy jest jakiś dev który może zrobić coś takiego z jajem, nie wiem. Co do Ori 3 to i tak z 3 lata pracy, więc czy ja wiem czy potrzebują przerwy?

 

10 minut temu, bluber napisał:

Słowo klucz - w stylu 

Masz rację. Tak czy inaczej myślę że wszystko zależy czy Ms zleci taki projekt komuś z zewnątrz? Czy chcą sypać $$$. Zapewne wstępnie dowiemy się 23 lipca. 

Odnośnik do komentarza
32 minuty temu, Bigby napisał:

Perfect Dark.

Co Wy z tym Perfect Dark? Ta gra może i coś znaczyła na N64. Nie wiem, nie grałem. Natomiast na X360 ta gra była nieporozumieniem. Pamiętam, że X360 kupiłem dwa miesiące po europejskiej premierze, ze względu na to, że wcześniejszy zakup tej konsoli graniczył z cudem. I tak miałem ją w swoich spotniałych łapach dość szybko korzystając z oferty handlarza (nie było wówczas oficjalnej dystrybucji w Polsce). I tak, wraz z ze mną konsolę kupił też kumpel. Z gier ja wziąłem PD właśnie, a kolega w tym czasie ogrywał Kameo. Oczywiście po skończeniu mieliśmy się wymienić gierkami. Rezultat był taki, że ja PD skończyłem ledwo ledwo, można powiedzieć z bólem zębów, natomiast kumpel jak już się wymieniliśmy to doszedł do połowy i rzucił ten szit w pisdu. Wcale mu się nie dziwię. Za to obaj z przyjemnością ograliśmy Kameo. Do dziś pamiętam swój i kumpla opad szczeny jak zobaczyliśmy jak ta gra wygląda na jego świeżo zakupionym TV HD Ready.

No właśnie...może Kameo wznowią z kotletów? IMO o wiele lepszy pomysł niż Ruda 2.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Więc stąd się wzięła ta niechęć czezare do Perfect Dark :reggie:

 

mysle że możesz być spokojny, jeśli nowy Perfect Dark w ogóle powstaje to nie będzie mieć nic wspólnego z tymi grami z Nintendo 64 czy Xboxa 360. Przerobią to pewnie na modne ostatnio cinematic experience (nienawidzę tego terminu) z trzeciej osoby, a jedyne co będzie łączyło te gry to wygląd i imię głównej bohaterki

Odnośnik do komentarza

Piszę Perfect Dark bo o tym się mówi i wszystko wskazuje, że The Initiative za nim stoi. To nie żadne moje pobożne życzenie.

Pierwsza część to jedna z najwyżej ocenionych gier w historii (97 na Metacritic). Druga może i nie dorastała jej do pięt ale i tak nie był to żaden crap jakim go malują.

 

Ale to nawet nie ma żadnego znaczenia, bo nowy Perfect Dark wcale nie musi mieć wiele wspólnego ze starymi odsłonami, więc jaki jest sens przywoływania swoich doświadczeń sprzed lat?

 

Seria ma duży potencjał na konkretnego Immersive Sima, mieszankę Deusa ze Splinter Cellem. 

 

Ale jak chcesz to niech to Kameo też przywrócą. :reggie:

Edytowane przez Bigby
Odnośnik do komentarza

OdRare pracowało kiedyś nad sequelem Kameo, który miał być znacznie większy i mroczniejszy niż pierwowzór, ale było to w czasach kiedy MS hurtowo wyrzucal  wszystkie pomysły Rare do kosza (co irytowało pracowników na tyle że duża część z nich odchodziła z pracy). Polecam pogrzebać w necie są koncept arty a nawet krótkie klipy z gameplayow z alfy (przypominają trochę Everwild)

3glotw.gif

Kameo 2

3glp0k.gif

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Teraz, ASX napisał:

Więc stąd się wzięła ta niechęć czezare do Perfect Dark :reggie:

 

mysle że możesz być spokojny, jeśli nowy Perfect Dark w ogóle powstaje to nie będzie mieć nic wspólnego z tymi grami z Nintendo 64 czy Xboxa 360. Przerobią to pewnie na modne ostatnio cinematic experience (nienawidzę tego terminu) z trzeciej osoby, a jedyne co będzie łączyło te gry to wygląd i imię głównej bohaterki

Rzecz w tym, że Microsoft ma duży problem. Niewiele jest gier robionych przez nich lub przy ich współudziale (Microsoft Game Studios) , oprócz rzecz jasna wiadomej trioli, które na trwałe i co ważne dobrze zapisały się w pamięci graczy. Nawet wzmiankowane wielokrotnie Fable IMVHO taką grą/serią nie było, choć pewnie zostanę zaraz zakrzyczany. Piotruś Bajkopisarz naopowiadał bajek czym ta cudowna opowieść będzie/ nie będzie, a potem musiał się zmierzyć z realiami, które sam wykreował. Wraz z kolejnymi częściami seria pogrążała się w odmętach przeciętniactwa kończąc na wysypisku śmieci zwanym Fable Legends. Nie bardzo rozumiem i czuję czy jest jeszcze co zbierać z tej marki.

Właściwa odpowiedź M$ to ucieczka do przodu i ryzyk fizyk w postaci zupełnie nowych IP. Sony też zaryzykowało w tej i w poprzedniej generacji i jakby na to nie spojrzeć - doskonale na tym wyszli.

Odnośnik do komentarza

Ja się zgodzę z tym Fable i takie same odczucia mam co do Perfect Dark. Niech tworzą nowe marki a nie narzucają sobie pewne ograniczenia w postaci starych tytułów które pamięta garstka do tego część osób niezbyt dobrze. Skostniałe pod wieloma względami Sony inwestuje jak szalone w nowe marki AAA, niech biorą z nich przykład. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Daddy napisał:

Coś w tym jest, u nas 90 gier, w tym 48 premier...a później 30 sekundowe trailery i gearsy z murzyńskim rapem w CGI. 

 

Co do nowej FM to wstrzymałbym się z hajpowaniem że będzie coś niesamowitego, pokaz tylko ładnego dirta5 czy wyglądających jak gówno pc3 i gt7 trochę studzą zapały co do oczekiwań w kwestii racerów.

 Kiedyś racery wyznaczały standardy graficzne na nowych generacjach, oświetlenie w Forzie 7 czy Forzie Horizon 4 jest na tyle dobre że dużo nie trzeba do osiągnięcia grafiki jak życie :)

Edytowane przez eX4cT_PL
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Ukukuki napisał:

Ja się zgodzę z tym Fable i takie same odczucia mam co do Perfect Dark. Niech tworzą nowe marki a nie narzucają sobie pewne ograniczenia w postaci starych tytułów które pamięta garstka do tego część osób niezbyt dobrze. Skostniałe pod wieloma względami Sony inwestuje jak szalone w nowe marki AAA, niech biorą z nich przykład. 

 

A ja uważam, że właśnie dlatego nie muszą trzymać się żadnych ram i spoglądać na poprzednie części i ich fanów. Niewiele osób zarzuci coś Playground jeśli pójdą w zupełnie innym kierunku, dając zupełnie świeże podejście do serii.

 

 

Odnośnik do komentarza

Tez nie kumam podjary PD. Skończyłem, bo skończyłem i oprócz fajnej nuty w klubie, to nie było tam nic co bym zapamiętał.

 

 

 

 

Zamiast Forzy, to ja bym chętnie przyjął Project Gotham Racing. 
Do tego Otogi z pierwszego Xboxa, Sega mogłaby wydać nowe Panzer Dragon Orta, a na koniec zajawka Ryu Hayabusa. Jedynka w HD z acziwmentami. 
 

Pobożne życzenia. Liczę na nowe IP, jak nie pokażą nic nowego albo jakieś zajawki, to słabo.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...