Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, Daddy napisał:

Dla mnie nawet nie tyle co te nieszczęsne HI to 10x bardziej boli że nie ma nowej Forzy na start konsoli :/ 

 

Szpiedzy donoszą że MS pod koniec października, początek listopada ma odpalić coś mocnego o czym spekuluje się od jakiegoś czasu, można tutaj wkleić dosłownie wszystko xD

 

Możemy obstawić. Moje typy to jedna z tych rzeczy:

 

- przejęcie SEGA

- przejęcie innego dużego studia, może Square Enix? Konami? 

- Cyberpunk 2077 w Game Pass Day 1

- kolejny, duży tytuł na premierę XSX/S 

- zapowiedź exa/exów od deweloperów third party (ewentualnie dużych dodatków, jak kiedyś do GTA IV, chociaż nie wiem czy dziś opłaca się robić takie rzeczy). 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, MatekDM napisał:

 

Możemy obstawić. Moje typy to jedna z tych rzeczy:

 

- przejęcie SEGA

- przejęcie innego dużego studia, może Square Enix? Konami? 

- Cyberpunk 2077 w Game Pass Day 1

- kolejny, duży tytuł na premierę XSX/S 

- zapowiedź exa/exów od deweloperów third party (ewentualnie dużych dodatków, jak kiedyś do GTA IV, chociaż nie wiem czy dziś opłaca się robić takie rzeczy). 

 

  • Haha 8
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Daddy napisał:

Dla mnie nawet nie tyle co te nieszczęsne HI to 10x bardziej boli że nie ma nowej Forzy na start konsoli :/ 

 

Szpiedzy donoszą że MS pod koniec października, początek listopada ma odpalić coś mocnego o czym spekuluje się od jakiegoś czasu, można tutaj wkleić dosłownie wszystko xD

Obstawiam, ze dobrze posmaruja $ i jakis listopadowy AAA 3rd party trafi na premiere do passa do ogrania za 4 zeta (Assassin, Yakuza, Cyberpunk). 

Edytowane przez bebbop
Odnośnik do komentarza

M$ na pewno ma sporo do nadrobienia, jeśli faktycznie poważnie myśli nad rynkiem japońskim i takie partnerstwo z segą by im zdecydowanie pomogło.

Ejli_BkX0AEASbd?format=jpg&name=medium

W sumie szkoda, że takiego dokładnego podziału między 4 a Pro oraz One S a One X nie ma w skali światowej. M$ chyba w ogóle nie podaje dokładnej liczby sprzedanych konsol na świecie. Czy o czymś nie wiem? 

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...