Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, ASX napisał:

https://twitter.com/klobrille/status/1312835220463407104?s=19

 

Czyżby w poniedziałek o 15:00 miały spaść kolejne bomby

 

Ponoć mieli odblokować kolejne tytuły dla dziennikarzy do testowania na XSX/XSS w tym gry z next gen upgrade (Gearsy, Horizon 4), pewnie to to.

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, MaZZeo napisał:

Ponoć mieli odblokować kolejne tytuły dla dziennikarzy do testowania na XSX/XSS w tym gry z next gen upgrade (Gearsy, Horizon 4), pewnie to to.

 

To będzie wpis na blogu Xboxa, więc spodziewam się raczej kolejnego przejęcia, czegoś technicznego albo zapowiedzi uformowania nowych studiów. 

Odnośnik do komentarza

W dodatku dzwięk mierzono w odległości ok. 1cm od sprzętu, więc zapewne realnie będzie jeszcze ciszej. :obama: Destiny ok. 30 db co odpowiada... szeptowi.

Czekam na testy w grach next-genowych, ale przyznam, że jestem pod wrażeniem (chociaż nie powiem żebym był zaskoczony).

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, C1REX napisał:

Ps4pro miało chyba dwie wersje - super głośną i w miarę cichą. Prawda to?

 

Były trzy wersje - CUH-7016, 7116 i 7216 z czego ta ostatnia była najbardziej dopracowana i najcichsza. Pierwsza potrafiła się czasem zamienić w odrzutowiec. 

Ja mam te drugą i niekiedy ją słychać, ale na szczęście nie jest to aż tak uciążliwe. 

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, MatekDM napisał:

 

Były trzy wersje - CUH-7016, 7116 i 7216 z czego ta ostatnia była najbardziej dopracowana i najcichsza. Pierwsza potrafiła się czasem zamienić w odrzutowiec. 

Ja mam te drugą i niekiedy ją słychać, ale na szczęście nie jest to aż tak uciążliwe. 

Miałem ostatnią wersję i też wyła. Loteria.

Odnośnik do komentarza
49 minut temu, balon napisał:


Dzięki, tylko tam nie ma cen  np z GP/GPU  (tzn jest 4 zł :) ) oraz wariantów czasowych.

Miesiąc GP na konsole lub PC - 40 zł

 

Miesiąc GPU - 55 zł

 

Masz jeszcze zdrapki na okresy maksymalnie 3 miesięcy, ale ich ceny się za bardzo się wahają by podawać coś konkretnego.

 

Później zaktualizuje opis usług i dodam ceny.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

W ogóle całkiem sprytnie wygląda ich pomysł na promocję konsoli, na prawie 2 miesiące przed premierą rozesłali do różnych redakcji dziesiątki jeśli nie setki konsol i teraz są w stanie odblokowywać zdalnie kolejne funkcje sprzętu, dzięki czemu redakcję i różne stronki cały czas mają o czym pisać.

 

Nie muszą też organizować kosztownych spotkań które są mocno utrudnione w czasie pandemii i ściągać samolotami dziennikarzy w jedno miejsce bo prawie każdy z nich ma już konsole w domu

Odnośnik do komentarza

Jeśli starczy im paliwa do premiery to czemu nie. Zastanawiam się bardziej czy do tego czasu dowiemy się nieco więcej o grach na premierę albo nadchodzących tytułach (w szczególności materiałów z The Medium). 

Odnośnik do komentarza
4 minutes ago, Bzduras said:

Ja już czekam tylko na 10 listopada. Wejść do sklepu, wyjść z konsolą pod pachą i rozpocząć obchody Święta Niepodległości tak, jak Pan Spencer przykazał - opalając się w blasku najpotężniejszej na Ziemi konsoli do gier wideło.

Gdzie zamawiałeś?

 

Mam nadzieję, że mój sklep 9 listopada mi nie anuluje preordera :notbad:

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Czoperrr napisał:

Gdzie zamawiałeś?

MM z opłatą. Mam nadzieję, że mnie nie wysterują, jestem jednak dobrej myśli - Szczecin to ostoja PS, lokalny sklepik również robi antyreklamę Microsoftowi gdzie tylko się da, więc pewnie gro ludu wybierze piątą sonkę.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...