Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Figuś napisał:

Tego wolniejszego, czy szybszego?

W xox. 

7 minut temu, LiŚciu napisał:

Pewnie japonczycy robili UI dla XsX. Ci sami co Yaakuze a że nie potrafią jak nalezy to wyszło własnie tak. :) Interfejs w XSS w 900p?

Nie to co ps5, gdzie ui w 4k a gierki nadal w max 1440p. :)

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Bigby napisał:

Większość pewnie nawet by tego nie zauważyła gdyby nie ten "news".

 

Między 1080p, a 4K jest olbrzymia różnica, którą bardzo łatwo zobaczyć na PS4 Pro. Wystarczy wyłączyć obsługę 4K. 

Wszystko staje się mega rozmazane, jest olbrzymia różnica i wmawianie sobie, że "lepiej bo gierki będą mieć więcej RAM" to jakiś nonsens. Po to kupujesz najpotężniejszą konsole na świecie? Niech oni w końcu pokażą jakieś gry na to, które wyzwolą te next-genowość, bo póki co jest bardzo cienko. 

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, MatekDM napisał:

wmawianie sobie, że "lepiej bo gierki będą mieć więcej RAM" to jakiś nonsens.

To nie jest żadne wmawianie, takie są po prostu fakty. UI czy tego chcesz czy nie też zajmuje zasoby i im jest jest bardziej oszczędne dla systemu tym więcej zasobów zostaje dla developerów. Nie jest to żadne Rocket science.

 

Z tym że nie widzieliśmy jeszcze żadnej gry która pokazałaby potencjał tego sprzętu pełna zgoda. Ale robienie dramy bo menu działa w tej samej rozdzialce co na koxie jest trochę śmieszne.

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, MatekDM napisał:

 

Między 1080p, a 4K jest olbrzymia różnica, którą bardzo łatwo zobaczyć na PS4 Pro. Wystarczy wyłączyć obsługę 4K. 

Wszystko staje się mega rozmazane, jest olbrzymia różnica i wmawianie sobie, że "lepiej bo gierki będą mieć więcej RAM" to jakiś nonsens. Po to kupujesz najpotężniejszą konsole na świecie? Niech oni w końcu pokażą jakieś gry na to, które wyzwolą te next-genowość, bo póki co jest bardzo cienko. 

Ty w ogóle widzjałeś ten dash czy tylko teoretyzujesz? 

Odnośnik do komentarza

Jez mówi że w materiały marketingowe Xboxa mówiły o menu w 4k. 

Pewnie dashboard w Series x nie został jeszcze zoptymalizowany i działa w trybie dla KOXa, stąd 1080p. 

 

Dla mnie osobiście jak pisałem to bez znaczenia i przelknalbym 1080p w menu, ale widzę że spora drama się zrobiła.

 

  Pewnie skończy się tak jak ostatnia kiedy niektórzy pisali że Series X się przegrzewa, a koniec końców okazało się że jest chłodniejszy od Koxa xd

 

Odnośnik do komentarza

Nie widzę aby ktokolwiek robił z tego dealbreaker. Widzę natomiast że niektórzy zakładają okularki na oczy i 'mi tam nic nie przeszkadza. Xbox for life'.

Faktem jest, iż 1080p w 2020-2021 roku na konsoli z 12 teraflankami w dashboardzie, to kicha konkretna. Wielki problem i powód do cancelowania preordera rzecz jasna nie - ale i tak śmierdzi kupą lekko, jeśli rzeczywiście miałoby tak zostać.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Jako, że na pierwszy ogień na XSX będę chciał ograć Ori2:banderas: i Horizony :banderas:mam małą zagwostkę.

Zacznę od FH3  (jutro odbieram nówkę z ME za 39 zł), a potem FH4. Jak pytałem o wsparcie na XSX to Mysza napisał mi, że FH3 będzie 4k/30, a FH4 4k/60. Teraz czytam, że tylko FH4 będzie miała smart delivery. Co dostanie względem xoxa? 60 klatek? RT? Wiadomo co i jak?

Rozumiem, że FH3 to będzie 1:1 wersja z XOXa czy coś i tak będzie zboostowana?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...