Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, Daddy napisał:

Nawet to pustynia fajnie teraz wygląda.

 

Ja tam od początku nie rozumiem narzekania na tę pustynię: masa drobnych, pięknie mieniących się elementów, odsłanianie podłoża gdy po nim chodzimy, burze piaskowe i te kryształowe drzewa które powstawały po uderzeniu piorunu. :banderas:Jasne, że geometria w otwartym świecie nie robiła szału, ale ogólnikowo Gearsy 5 wyglądają fantastycznie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
9 hours ago, 20inchDT said:

Zagraj w 4. Nie wiem czy starczy ci sił, żeby przejsc tyle czesci jedna po drugiej.

Chyba jednak przejdę wszystkie po kolei + Gears 5 od razu do multi. Ostatnio w jakąkolwiek grę na multi grałem na PS3 zanim wprowadzili haracz więc nie bijcie za bardzo.

Edytowane przez Czoperrr
Odnośnik do komentarza

Fajna wiadomość, bo co jak co, ale animacje w grach w Naughty Dog zawsze stały na swiatowym poziomie.

 

Patrząc na profil zatrudnianych ludzi w Initiative mam też wrażenie że będzie to studio które ma dostarczyć cinematic action-adventure w stylu tych serwowanych przez studia Sony.

 

XGS ma ponad 20 ekip, odpowiedzialnych od racerow, po shootery i gry RPG, ale w tym gatunku akurat mają lukę wydawniczą, która prędzej czy później beda musieli zapelnic, jeśli naprawdę celują w to co mówi Spencer czyli stanie się najlepszym wydawca first party na rynku.

Odnośnik do komentarza

Ekipa to jedno, ktoś musi tej osobie jednak powiedzieć, że warto robić tą animację i poświęcać czas, która niewiele wnosi, ale po prostu wygląda ładnie. I najwidoczniej tak to w ND działa, dzięki czemu ich gry są ciągle bardzo wysoko jeżeli chodzi o dbałość o każdy szczegół.

Niemniej miło, że doświadczone osoby pracują w tym nowym studio, niech tylko pokażą co robią.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Moldar napisał:

Ekipa to jedno, ktoś musi tej osobie jednak powiedzieć, że warto robić tą animację i poświęcać czas, która niewiele wnosi, ale po prostu wygląda ładnie. I najwidoczniej tak to w ND działa, dzięki czemu ich gry są ciągle bardzo wysoko jeżeli chodzi o dbałość o każdy szczegół.

 

Oprawiłbym to w ramkę. Zgadzam się co do słowa.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...