Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, LiŚciu napisał:

Nektórzy to pisza jakby z wiekiem im wzrok się zmieniał. 7 lat temu 1080p to wow a teraz gvwno rozmazane? To nie rozdziałka tylko wzrok się psuje. 

 

jak masz TV 55 cali to widać strasznie to 1080p, szczególnie po czcionce i ikonach, na PS4 Pro wszystko ostrze jak żyleta

 

a jak Ci pasuje 1080p to kup PS4 Fat i ciesz się grafą

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Lokomotywa napisał:

 

jak masz TV 55 cali to widać strasznie to 1080p, szczególnie po czcionce i ikonach, na PS4 Pro wszystko ostrze jak żyleta

 

a jak Ci pasuje 1080p to kup PS4 Fat i ciesz się grafą

Nie że pasuje ale żeby mieć dilemme bo dash w 2k? No chore to troche. Jeszcze rozumiem jak jest wojna native czy dynamic 4k bo może ktoś coś na wojnie z obcymi, przeładowując broń i zmazując krew z ekranu zobaczy. Ale dash? Choroba graczy ad 2020

Odnośnik do komentarza

Niby beka, bo UI w 1080p to już w PS3 było, ale mimo wszystko jestem w stanie zrozumiec te ich tłumaczenia o oszczędności mocy - trzeba pamiętać, że to wciąż działa w tle odpalonej gierki (gierek?) i w ten sposób ograniczają procesożerność tego "tła" - jasne że XSX ma pewnie dość mocy, by sobie poradzić z takim problemem, ale jak zostanie w 1080p to płakać nie będę.
Aktualnie gram na 55" OLEDzie, na zwykłym PS4 i nic mi w menu nie przeszkadza - na pewno nie ma mowy o żadnym "gównie rozmazanym".

Odnośnik do komentarza

Potwierdzone gry na premierę:

  • Assassins Creed Valhalla (Smart Delivery)
  • Borderlands 3 (Smart Delivery)
  • Bright Memory 1.0
  • Cuisine Royale (Smart Delivery)
  • Dead by Daylight (Xbox Game Pass + Smart Delivery)
  • Devil May Cry 5: Special Edition
  • DIRT 5 (Smart Delivery)
  • Enlisted
  • Evergate
  • The Falconeer (Smart Delivery)
  • Fortnite
  • Forza Horizon 4 (Xbox Game Pass + Smart Delivery)
  • Gears 5 (Xbox Game Pass + Smart Delivery)
  • Gears Tactics (Xbox Game Pass + Smart Delivery)
  • Grounded (Xbox Game Pass + Smart Delivery)
  • King Oddball
  • Maneater (Smart Delivery)
  • Manifold Garden (Smart Delivery)
  • NBA 2K21
  • Observer: System Redux
  • Ori and the Will of the Wisps (Xbox Game Pass + Smart Delivery)
  • Planet Coaster (Smart Delivery)
  • Sea of Thieves (Xbox Game Pass + Smart Delivery)
  • Tetris Effect: Connected (Xbox Game Pass + Smart Delivery)
  • The Touryst (Xbox Game Pass + Smart Delivery)
  • War Thunder (Smart Delivery)
  • Warhammer: Chaosbane Slayer Edition
  • Watch Dogs: Legion (Smart Delivery)
  • WRC 9 FIA World Rally Championship (Smart Delivery)
  • Yakuza: Like a Dragon (Smart Delivery)
  • Yes, Your Grace (Smart Delivery)
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, ASX napisał:

To nie jest żadne wmawianie, takie są po prostu fakty. UI czy tego chcesz czy nie też zajmuje zasoby i im jest jest bardziej oszczędne dla systemu tym więcej zasobów zostaje dla developerów. Nie jest to żadne Rocket science.

 

Zobaczymy, czy ostatecznie wyjdzie ta aktualizacja do 4K. 

Dla mnie 1080p w menu w next-genowej konsoli jest mocno bez sensu. Niezależnie od "oszczędzania zasobów" - ciekaw jestem ile realnie można oszczędzić. 

 

btw. Teraz zobaczyłem że na tej liście podkręconych gier nie ma ani jednego Halo - co dziwne. 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, balon napisał:

Jako, że na pierwszy ogień na XSX będę chciał ograć Ori2:banderas: i Horizony :banderas:mam małą zagwostkę.

Zacznę od FH3  (jutro odbieram nówkę z ME za 39 zł), a potem FH4. Jak pytałem o wsparcie na XSX to Mysza napisał mi, że FH3 będzie 4k/30, a FH4 4k/60. Teraz czytam, że tylko FH4 będzie miała smart delivery. Co dostanie względem xoxa? 60 klatek? RT? Wiadomo co i jak?

Rozumiem, że FH3 to będzie 1:1 wersja z XOXa czy coś i tak będzie zboostowana?

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...