Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Ulepszenia dla gier EA na nowej generacji - https://www.gameinformer.com/2020/11/05/ea-details-next-gen-enhancements-for-star-wars-squadrons-the-sims-4-and-more

 

W większości wygląda to tak, że PS5 dostaje wersje z PS4 Pro, XSX z XOX, a XSS z XONE. Przy okazji dostają one lepsze czasy wczytywania i boost do framerate'u.

 

Apex Legends dostanie konkretny, next-genowy upgrade w 2021 r.

FIFA 21 i Madden 21 otrzymają stosownego patcha 4 grudnia.

 

Jeśli chodzi o Star Wars Squadron, to PS5 będzie miało te sami klatki i rozdzielczość co PS4 Pro (+ lepsze oświetlenie).

Dla Xboxów wygląda to tak:

Cytat

Xbox Series X/S
Star Wars: Squadrons offers up two options on Xbox Series X/S: better visual quality or better performance. Better visual quality means an improved lighting model, running up to 2160p/60 FPS on Series X and up to 1440p/60 fps on Series S. Better performance takes that same resolution and bumps it up to up 120 FPS on both of Xbox's consoles. If you have a television that supports Variable Refresh Rates, Motive added a toggle in the menu for that.

Do 120 fpsów na obu.

Edytowane przez Bigby
Odnośnik do komentarza

Dziwne, że 5 dni do premiery, a nadal nie ma konkretnej rozpiski nowych tytułów w GPU na ten miesiąc.. Chociaż w sumie to co już wiemy o tytułach, które pojawią się 10 listopada też rozpala wyobraźnię:

 

- Gears Tactics

- Destiny 2: Poza Światłem

- Star Wars Jedi Fallen Order

- reszta katalogu EA z EA Play

 

O czymś zapomniałem z ujawnionych tytułów ?

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, funditto napisał:

Dziwne, że 5 dni do premiery, a nadal nie ma konkretnej rozpiski nowych tytułów w GPU na ten miesiąc.. Chociaż w sumie to co już wiemy o tytułach, które pojawią się 10 listopada też rozpala wyobraźnię:

 

- Gears Tactics

- Destiny 2: Poza Światłem

- Star Wars Jedi Fallen Order

- reszta katalogu EA z EA Play

 

O czymś zapomniałem z ujawnionych tytułów ?

 

+ Te

 

 

Trzeba czekać na jakieś inne zapowiedzi.

Odnośnik do komentarza
37 minut temu, eX4cT_PL napisał:

Będzie chyba też wydarzenie Xboxowe 9-ego, kiedyś widziałem info że pojawią sie daty premier nadchodzących gier takich jak Forza Motorsport, może przy okazji zapowiedzą coś extra na 10-ego listopada, moze FS2020? 

Ok, zaczynam bujać w obłokach.

 

Mogliby coś od the Initiative pokazać w końcu, ale czuję że to będzie gwóźdź programu E3 2021. :reggie: 

Odnośnik do komentarza

1440p/60 i higher then PC ultra? polecam, na komputerze grałem w 1440p/high i już wtedy wyglądo to ku,rwa obłędnie

 

nie... przepraszam 

 

O-BŁĘ-DNIE

Edytowane przez Paolo de Vesir
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...