Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, 20inchDT napisał:

Chcesz nam wmówić, że wersje na ps4 mają jakiegoś locka na prędkośc odczytu i dlatego na ps5 jest wolniej?

Tak dokładnie, inaczej zarówno gry na PS5 jak i Xbox SX (z kompatybilności wstecznej) powinny wczytywać się nie w 60sek. a w 2-3 sek bo taka jest różnica między dyskami (jeśli nie większa). Jak by nie było locka to dużo gier by się posypało. Zgaduję że ta większa różnica między wczytywaniem gier wynika nie z ssd a ilości RAMu (PS4 Pro 8GB vs  Xbox OneX12 GB)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 minutes ago, ASX said:

Czyli różnica w prędkości wczytywania moze wynikać z szybszej pamięci RAM w nowym Xboxie?

Może. 

Może też być kombinacją różnych czynników i różnić się między grami. 

 

Mam szybki SSD samsunga w ps4pro i niektóre gry prawie wcale nie zyskują. 

Odnośnik do komentarza
35 minut temu, Bigby napisał:

The Medium przesunięte na 28 stycznia.

 

:frog:

Wiadomo, że Medium nikogo 

Spoiler


:frog:

 

No ale dobrze, że list gier do ogrania jest taka długa więc jakoś to przeżyje. Zaczyna się od Ori2 i Forzy Horizon, po Ori wpada Gears 5. No myślę, że jakoś doczekam do tego 28.01 :yao:

Odnośnik do komentarza

Myslalem o kupnie Series X, bo PS5 dostac w tym roku praktycznie nie mozliwe.

Tylko, ze za X-em nic nie przemawia. Jest szansa, ze za te 3 lata cos tam w koncu bedzie, ale aby miec zaufanie do tej firmy to trzeba byloby grami zaczac interesowac sie od maksymalnie roku. 

Posiadalem kazda konsole Microsoftu, wiec nic tam ciekawego dla mnie niema, a gamepass to takie 500+, bardziej obrzydza niz cieszy.

 

Edytowane przez Inferi
  • Plusik 1
  • WTF 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, balon napisał:

Ciekawe czy jak to się podepnie pod HDMI 2.1 to pójdzie od razu w 4k/120 czy docelowo 4k/60 i trzeba będzie coś w opcjach gry przełączyć na 4k/120 lub 6k/60? No nie wierzę, że te 120 klatek nie obniży jakości grafiki, a w takim Ori na loozie mi styknie 60 k/s.

Oj stary trzeba było inny tv brać a nie teraz się zastanawiać;) co tu zmieniać i robić downgrade

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...