Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

18 godzin temu, Magik napisał:

Skoro Gears5 na koksie tez chodziło w dynamicznej to ciekawe czy SeX we wstecznej (bez patcha) odpala to w natywnym 4K.

Mając TV4K wolałbym jednak troche niższe ustawienia i obraz - żyletę. Zwłaszcza że ten cały upgrade to raczej mocożerne pierdoły, które w gruncie rzeczy niewiele zmieniają.

 

Polecam obejrzeć filmik DF albo poczytać, bo pierdołami bym tego nie nazwał a obraz i tak będzie ostrzejszy niż ten który mamy na ONE X.

 

https://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-2020-gears-5-xbox-series-x-upgrade-tested

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Ukukuki napisał:

Te 800 spoko. 345GB też nie ma tragedii chyba ,że gierki pisane pod nową generację będą zajmowały sporo miejsca. Jednak wtedy zawsze można dokupić dodatkowy dysk.

 

Bankowo tak będzie. Przy wymaganiach nowych WD: L dla otrzymania najlepszych efektów graficznych będzie trzeba doinstalować dodatkowe 20 GB tekstur. A jest to gra na dwie generacje. Stopniowo te wartości będą się zwiększać. Taki RDR 2 zajmuje ponad 100 GB, a gdyby dodać do tego jeszcze lepsze tekstury to może wyjść (strzelam) plus minus 150 GB. Prawie pół dysku. Myślę, że w trakcie generacji może pojawić się nowa wersja konsoli z większym dyskiem twardym. Nie wiem tylko czy w efekcie nie okaże się, że loadingi wrócą do nowych produkcji ze względu na dużą objętość tekstur.

Odnośnik do komentarza

Kolejne małe info od redditowego posiadacza Series S:

 

Cytat

I installed Witcher 3 and Halo 5 yesterday! It runs so smoothly. The loading times are incredibly fast, like there is basically no loading time for halo 5. I could switch from one game to another in 5 seconds with quick resume. The console is also very quiet ! Really happy with it!

 

Odnośnik do komentarza

Ja powiem tak z perspektywy osoby co miała do stycznia 20 mb łącze. Mały dysk jak masz chujowy net to jest problem. Nawet jak chcesz pograć tylko 2 mecze w tygodniu w fife czy mecz online w gears to musisz mieć stale na dysku grę. Dodatkowo wtedy uruchamia się syndrom zbieracza. Nie chcesz czegoś kasować bo może do tego wrócisz. Jak tylko zmieniłem w końcu neta na światłowód to mam wyjebane i tylko 2-3 gry na raz na dysku. Wtedy rzeczywiście większy niż nawet 500 gb dysk niepotrzebny. Myślę jednak że większość społeczeństwa nie ma jeszcze 1giga neta a na 20 mb ciężko z małym dyskiem żyć.

Odnośnik do komentarza

Ja muszę średnio czekać około 5 godzin na pobranie jakiegoś większego kolosa (60-80 GB), ale nigdy na to nie narzekałem.  Jak ktoś ma naprawdę wolny net, to raczej nie ruszałbym konsoli digital only.

 

Z syndromu zbieracza się wyleczyłem. Chociaż i tak najwięcej gier ile trzymałem na konsoli czy PC to 7-8. Potem zdałem sobie sprawę, że wracam może do 1-2 z nich. Obecnie to na dobrą sprawę tylko Forza Horizon 4 jest tym tytułem.

Edytowane przez Bigby
Odnośnik do komentarza

Ja mam pytanie odnośnie zapisu gier z pierwszego klocka. Miałem dość daleki zapis w grze o wiewiórze (Conker) potem wysłałem konsolę do MS'u na serwis. Gierkę wraz z innymi skopiowałem na dysk przenośny - wszystko było ok. Jak konsolka wróciła to zarówno z dysku jak i po przekopiowaniu gry na dysk konsoli pokazywało mi, że zapis jest popsuty.

 

W związku z tym, czy mając GejPassa Ultimate save'y nie powinny być w chmurze? Czy to się tyczy tylko gier z x360, błądź wyżej ? Bo podejrzewam, że po podłączeniu dysku do Series X będzie to samo..

Odnośnik do komentarza

 

Cytat

I'm not allowed to comment specifically until the 5th, but I was someone who initially wrote of the Series S because of the specs on paper. But using it, I'm very impressed. It's markedly better than the previous gen in every conceivable way so far.

 

Yeah sorry, don't want to get in trouble for saying too much. It's hard because I'm really excited about it and want to answer everything. But as someone who initially wrote the Series S off, I've been completely turned around in the past few days I've had it.

Cytat

 

"Have download sizes actually been reduced for the S?"

 

Compared to the Series X? Yup, they're a bit smaller. Seems about 25-30% less.

 

 

Cytat

I currently have six installed with about 140GB space left, so yes!

 

Cytat

I can't actually hear it at all when it's running. Can't comment on ray tracing yet. I don't have access to any optimised titles that would potentially allow for it.

 

Gets a little warm on the top, quiet as a mouse though.

Cytat

 

"I noticed you mentioned you have 6 games installed and have 140gb left. Could you answer how much usable SSD space you have currently on the console? Or if not what games do you have installed? I'm debating about weather to just buy the expandable Seagate drive, because j play COD, and that game alone would eat up over half of the usable space if the ssd was limited to say 350gb"

 

Yeah, I'm thinking I might do the same thing for COD, it's such a storage hog. I've now got about 90GB of usable storage, just installed DOOM Eternal. As well as that:

Madden 21, Valhalla, Yakuza, Dirt 5 and Gears 5

 

 

 

Czyli 5 listopada zejdzie embargo.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...